NA roadster

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

NA roadster

Příspěvekod NostalgicHero » 03 čer 2019, 18:56

Už je tomu skoro 3 roky co jsem uzavřel kapitolu a prodal můj tehdejší projekt, doufám, že pánovi stále slouží. (Dostalo se ke mě, že údajně týden po koupení to zahodil mimo silnici)
viewtopic.php?f=19&t=5440

Není to tak dávno co jsem hledal na bazoši, nějaký auto na ježdění do/z práce. V tom jsem omylem klikl na položku mazda a ještě větší náhodou jsem napsal do vyhledání mx5... :D

Zhruba 5 hodin starý inzerát mě zaujal natolik, že jsem ještě ten den přijel, prohlédl, povzdechl a odvezl. Papírově 66kw 1.6 vyměněná za 1.8 96kw a hlavně BRG (moje nejoblíbenější barva na NA vůbec, konečně.)
I když to mělo být auto na odvoz do a z práce, jak jsem psal výše, už teď cítím, že se opět stávám otrokem svých tužeb a potřeb co se úprav týče. :D

Obrázek
Obrázek

Auto za ten měsíc dostalo zatím jen HardTop.

Obrázek

Mám spousty věcí sepsanejch na papíře co a jak je potřeba udělat nebo jak si to představuju podle sebe. Chtěl bych to směřovat opět tím old lookem a mít to naladěný na ITB. :D

Budu postupně postovat update i s fotkama jako kdysi do starého vlákna.
Naposledy upravil NostalgicHero dne 12 čer 2019, 15:14, celkově upraveno 2
* nonsuri warrior*

90S STYLE
NostalgicHero

Re: NA roadster

Příspěvekod Fernie » 03 čer 2019, 20:39

Vida, tohle bude pěkné :-)

Mimochodem, asi bych se měl naučit nakupovat v japonsku, lovit po UK a US po dílech je pěknej ojeb.
Rudá Potvora - NA6, Maxim Works 4-2-1, 6q, LSD, IL Motorsport coolant reroute, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie

Příspěvekod Beny » 03 čer 2019, 20:50

Gratulace, vypadá dobře. Třeba se nestaneš otrokem klempíře. :) ITB mě zajímá, něco z motorky, nebo jinej setup? Ecu?
ex: Almera Gti SR20DE; Crf 450R Supermoto
daily: Primera P11 SR20DE
weekend: MX 5 NA
Beny

Příspěvekod NostalgicHero » 03 čer 2019, 21:29

Beny píše:Gratulace, vypadá dobře. Třeba se nestaneš otrokem klempíře. :) ITB mě zajímá, něco z motorky, nebo jinej setup? Ecu?

Mám přislíbenou klapku z GSXR tuším? s přírubou na NA, jednotku bych viděl na MS ale tohle je jen dalekej plán kterým se nebudu podle mě tak rok zabejvat. Nejdříve to chci vyladit podvozkově a poradit si s pár místama kde to kvete :D
* nonsuri warrior*

90S STYLE
NostalgicHero

Příspěvekod NostalgicHero » 12 čer 2019, 15:12

Zatím došel menší pack -NGK kabely,HKB nába na nardiho, KYB AGX tlumiče a -45 pružiny (Uvidím jak budou pružiny fungovat popřípadě seženu jinyý)

Obrázek
* nonsuri warrior*

90S STYLE
NostalgicHero

Příspěvekod Jirra97 » 12 čer 2019, 15:24

NostalgicHero píše:Zatím došel menší pack -NGK kabely,HKB nába na nardiho, KYB AGX tlumiče a -45 pružiny (Uvidím jak budou pružiny fungovat popřípadě seženu jinyý)

Obrázek

Nemáš strach, že to bude lítat na dorazech ? Ostatně jako většina snížených mx-5 se zkrácenými pružinami ?
Jirra97

Příspěvekod JohnyS » 13 čer 2019, 14:23

doraz je funkční součástí tlumení, chodit do nich by mělo každé auto. Jen je otázka jestli to je rána až to auto odskočí a nebo jen do nich sem tam plynule dosedne. Dokud nezkusíš tak nevíš. NA má tušším nížší dorazy, ale bojuje s tou délkou chodu o něco víc. Sám jsem zvědav jak na tom budeš ;) Pak napiš nějaký report :)
Mazda MX-5 NB 1.8
JohnyS

Příspěvekod NostalgicHero » 13 čer 2019, 21:53

JohnyS píše:doraz je funkční součástí tlumení, chodit do nich by mělo každé auto. Jen je otázka jestli to je rána až to auto odskočí a nebo jen do nich sem tam plynule dosedne. Dokud nezkusíš tak nevíš. NA má tušším nížší dorazy, ale bojuje s tou délkou chodu o něco víc. Sám jsem zvědav jak na tom budeš ;) Pak napiš nějaký report :)

Mám za to, že tyhle tlumiče jsou vyrobeny tak aby fungovali s kratšíma pružinama, udajně jsou i o něco kratší než Oem aby s krátkou pružinou neměl tlumič vakl.. ale jak říkáš ukáže to čas, změnit se to dá vždy.:) hodím pak nějakej report
* nonsuri warrior*

90S STYLE
NostalgicHero

Zpět na Krásky členů fora