Jirkova mrkačka

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod jiri.l » 13 zář 2015, 00:09

Mam velikou radost, ze to radi ctete, preci jen to tady po nocich pro hrstku lidi, tak cloveka potesi, ze to lidi oceni )) No kluci nechte se prekvapit, prece vam to hned neprozradim ne :D Auto jezdi dle meho nazoru paradne, ale trochu to popisu, v dalsim reportu bude hodne jezdeni! :mrgreen:
1993 NA6 socialni verze

Obrázek

Vozíme HSD MeisterR coilovery, díly DW, kola ENKEI KONIG RAYS SSR WORK XXR , pro více info SZ!
Uživatelský avatar
jiri.l
 
Příspěvky: 582
Obrázky: 3
Registrován: 04 kvě 2011, 02:36
Bydliště: Aberdeen/Praha/Ostrava

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod AndrewG » 13 zář 2015, 00:41

hehe parada ! uplne som sa našiel v pasáži
Nevim jak to mate vy, ale u aut ja mivam takovy ten momentalni pocit >je to totalne v haji<, pak se trochu projdu, neco treba snim, prijdu zpatky a rikam si >jo ubrat tady, pridat tady a super< :D


tak si hovorím, že som rád že nie som len ja ten ktorý niečo rozobere potom chytá paniku že to nikdy neposkladá, potom je všetko zle a nič nejde a nakoniec sa na to vysere a ide robiť niečo iné...potom to človeku nedá, príde k autu a spraví to úplne jednoducho za 5minut ani nevie ako :-D (nie vzdy to tak je bohužial :D )
tiež sa mi páči časť s kladivom, je mi to veľmi blízke, clarcson by mal radosť :lol:
len tak dalej, mám rád tvoje reporty tiež, je to vždy tak na dobrú noc čítanie :)
PS: ako vyťahuješ vetráky odkedy ich máš z kolieskami ? ja ako som ich tam dával som tak rozmýšlal, hmm ako to asi potom vytiahnem ? :D
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod TeeJay » 13 zář 2015, 01:08

Hezky, nasadit turbo kit na parkovišti, to chce koule :D
A taky se nacházím v části s pocitem zmaru a bezradnosti, jen v mým případě je to v programování... narazím na neřešitelnej problém, tak se s tím dvě hodiny vztekám a nakonec to stejně musím nechat plavat. A pak večer třeba ve sprše mi to najednou secvakne a je po problému :lol:
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod Xcriss » 13 zář 2015, 08:09

Panove muzu vas ujistit, ze je to naprosto standardni diagnoza reseni problemu a dokonce na ty jednotlive faze existuji i odborne terminy :lol: Ale s temi auty je to v takove hodne cire podobe :lol:

Jura dupej vrtaky z Londyna more :lol: Co vjezd do garaze?
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!
Uživatelský avatar
Xcriss
 
Příspěvky: 198
Registrován: 13 bře 2011, 21:36
Bydliště: Ostrava/Praha

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod PavelS » 13 zář 2015, 15:29

To se to dělá když ti tady celý fórum drží palec :-D

Popravdě, ty slepý uličky znám taky :-D třeba když jsem zjistil, že na VVT potřebuju přehodit i palivovou pumpu a NB má jinou nádrž :-D

Jsem zvědavej na pokračování, už vylez z toho fitka a piš :-D
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod Domczek » 13 zář 2015, 16:58

Moc pěkné :-D Ten kit vypadá naprosto super :) Taky byse mi něco takového hodilo :-D
RX7 SA ex babička
MX5 se šnekem...
Domczek
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 čer 2015, 21:00
Bydliště: Zlín

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod car2n » 16 zář 2015, 21:01

taky se hlasim k radam ctenaru a fandim. rozhodne jedna z mejch nejoblibenejsich miat na foru
Uživatelský avatar
car2n
 
Příspěvky: 402
Registrován: 24 led 2011, 01:38

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod jiri.l » 08 říj 2015, 01:16

To jsem panove rad, ze v tady te demenci opravdu nejsem sam, vlastne jsme v ni takrka vsichni :D TeeJay ma velikou pravdu v tom, ze na hodne veci clovek prijde ve sprse - sprcha jakozto oaza klidu je pro taky neskutecnym zdrojem vedeni :mrgreen: takze lesson learnt, pokud nevite jak na to, bezte si dat sprchu :D

Kristos: Kamo vjezd v ramci moznosti, muj lip dostava slusnym zpusobem po koulich - co se ale hodi, tak ze je na tri kousky drzeny zipties, takze on se vzdycky tak posklada a ohne trochu a pak se zas vrati zpatky, takze neni problem :lol: jo a vrtaky uz sem ti poslal vl :DD

Andrew: Clarkson jede jeste vyssi ligu s kladivkem nez ja, ten resi kladivkem uplne vsechno :lol: jinak s vetrakama - me pomaha, ze tam na tom mam ten hlinikovy krouzek, cele je to slepene, takze akorat za nej zapacim a vsechno to vypadne. Zapacit muzes cimkoliv, ale nejlepe nejakym nozikem a dat pod nej kousek hadru, at neodres konzoli - uz jsem je musel sundavat asi 10x, jak tam obcas neco steluju a zatim vse ok ))

Dom: Viz Rudy zde na foru, urcite Ti rad nejake kovove veci posvari 8-) uz jsi zjistil, co v tom mas za Garrett? Jestli ho mas na kluznych loziscich, tak az to zacne kourit nebo Te to prestane bavit, tak kulicka moc dobra vec! Zvlaste lidi, co jezdili t28 a presli pak na t28r (zejmena na sr20), tak rikaji, ze to jde opravdu znat a ze to stoji za to ))

Pavel: Kapl si na to, je to urcite tim :D vite co panove, az mi z toho zacne po 55 chcat olej, tak vas vsechny zavolam a spravite mi to co rikate :lol: ne, podpora je hodne dulezita, tlaci cloveka kupredu a kdyz se to porad nedari a nedari (resp. je dalsi a dalsi problem), tak to clovek nezda a eventualne se z toho vykuta. Gratulace, ze jsi to ale dal dohromady ten Tvuj tetris, vypada echt na tech 'fejkovych kolech a lacinem podvozku' :lol: :lol: hateri budou hatovat, at se kousnou do prdele a masirujou si ega dementi :D

Jinak kluci diky za podporu, jsem rad, ze se vam ty blaboly dobre ctou, davam si s tim praci, takze jsem rad, ze to ocenite! Pokracovani bude snad brzy, davam si ted zivot doporadku - prechod mezi skolou a praci, takze jakmile budu mit zase ten spravny mindset, tak budu psat dale!

Zatim se mejte!
J.
1993 NA6 socialni verze

Obrázek

Vozíme HSD MeisterR coilovery, díly DW, kola ENKEI KONIG RAYS SSR WORK XXR , pro více info SZ!
Uživatelský avatar
jiri.l
 
Příspěvky: 582
Obrázky: 3
Registrován: 04 kvě 2011, 02:36
Bydliště: Aberdeen/Praha/Ostrava

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod kousmen » 11 kvě 2018, 10:18

Poslední příspěvek z roku 2015? To se mi nezdá, že by tohle NA zůstalo ladem a rád bych početl o nějakých posunech. ;)
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod LuckyK. » 11 kvě 2018, 11:20

kousmen píše:Poslední příspěvek z roku 2015? To se mi nezdá, že by tohle NA zůstalo ladem a rád bych početl o nějakých posunech. ;)

No supr, teď mi píplo v mailu oznámení o příspěvku v tomto tématu, taky se mi to nějak nezdá, že by byla ladem a vyhlížím už docela dlouhou dobu nějakou aktualizaci :D tak snad se dozvíme více? 8-)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 61 návštevníků