Jirkova mrkačka

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod kousmen » 22 led 2015, 20:17

Brutus matko představená. :shock:
Budíky jsem dlouho hledal stejným způsobem, až jsem si slaboch v pondělí objednal nějakou novotu. Takže respekt za tu výdrž, bo na Greddy se čeká fakt těžko. :D
Okno je hodně povedený. Tyhle nutný opravy bez piplání mají svoje kouzlo, což láká vozit je i když by se už dalo opravit pořádně. Dotváří to atmosféru, obzvlášť asi když bys přijel na ten parkáč a musel s tím automatem na lístky vymetat jako Mr.Bean. :lol:
Máš to prostě strašně sexy, obzvlášť na té vypiplané fotce. ;)
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod jiri.l » 22 led 2015, 23:03

Diky! Uprimne rikam, ze jsem mel nekolikrat na male koupit neco noveho, ale nepodarilo se mi najit neco, co by me zaroven zaujalo a nestalo totalni majlant... pro co ty ses nakonec rozhodl? Jj ma to svoje kouzlo, clovek do toho auta musi sedat s tim, ze se jde projet a netlaci ho cas, s tim, ze je vsechno ve finale uplne jedno. V momente, kdy clovek tohle porusi, tak je velka bolest :lol:
1993 NA6 socialni verze

Obrázek

Vozíme HSD MeisterR coilovery, díly DW, kola ENKEI KONIG RAYS SSR WORK XXR , pro více info SZ!
Uživatelský avatar
jiri.l
 
Příspěvky: 582
Obrázky: 3
Registrován: 04 kvě 2011, 02:36
Bydliště: Aberdeen/Praha/Ostrava

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod AndrewG » 23 led 2015, 01:26

neviem, asi mám štastie ale tiež takto hladám raz za čas greddy budíky a teraz tam boli 2ks bielych za asi 40dolárov kus, čiže cena myslím že super, len mám asi 10€ na učte, takže maybe later :lol:
každopádne zase raz som došiel domov a s potešenim zbadal že sa v tomto vlakne niečo udialo :) takže palec hore
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod Soutik » 28 kvě 2015, 02:51

Už nějaký ten týden žiju v Aberdeenu stejně jako Jirka a předevčírem se mi Jirka ozval, jestli bych mu nemohl cvaknout nějakou fotku pro tatíka, že chce vidět, jak se v tom vrtá na ulici. :D No, slovo dalo slovo a včera kolem druhé odpoledne mě Jirka vyzvednul před domem a vyrazili jsme do místního obchodu koupit nejdůležitější a naprosto nepostradatelné parts, bez kterých se pravý pouliční ladič neobejde - zipties :D a taky kostku na broušení. Po nákupu jsme se přesunuli na parkoviště před Jirkův barák kde jsme sundali zadní nárazník a pustili se do práce. :) Jirka začal brousit hranu nárazníku po bumpercutu, já si mezitím připravil foťák, cvaknul prvních pár fotek a potom jsem taky přiložil ruku k dílu a začal jsem brousit druhou stranu nárazníku. :)

Obrázek
Obrázek

Práce to byla veselá, protože v některých místech bylo víc kitu než plastu. :D Mezitím Jirka vytáhl z kufru část turba, které časem přijde pod kapotu. :D Mám takový pocit, že bude ještě docela veselo. :D

Obrázek
Obrázek

Po chvíli sledování oblohy Jirka usoudil, že zkusí nalakovat zadní čelo kufru na kterém se při minulém lakování strhla barva, když sunaval maskovací pásku jak je vidět na první fotce. :(

Obrázek

No a samozřejmě protože žijeme ve Skotsku, tak po 5ti minutách co dolakoval začalo pršet. :D :D Naštěstí kontroll schne rychle takže to nijak moc navadilo, jen to vypadalo, že jsme asi dobrousili. :D Ale správný chlap si musí poradit za každé situace, takže jsme trošku přestěhovali kontejnery v přístřešku a přesunuli se s nárazníkem pod střechu. :D
Po chvilce broušení jsem uznali, že už by to mohlo být oké, takže jsme odmastili a zamaskovali hranu a taky jí foukli černým kontrollem. :D

Obrázek

Na pár místech to bude chtít ještě lehce poladit, ale myslím, že to účel splnilo. :)

Obrázek

Protože začalo pršet víc a víc, tak jsme odnesli nárazník do bytu a vyrazili na burger na punkáče "dole bez" :D :evil:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na závěr musím poděkovat Jirkovi za svezení a parádně strávené odpoledne, vrtat se v tom je přece ta největší zábava. :D :D Už se těším na další akci na parkovišti. :D
Soutik
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 dub 2014, 15:26

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod Xcriss » 28 kvě 2015, 07:00

https://www.flickr.com/photos/soutor/17552753034/
Take brko ten lauf Obrázek
Paradni fotky 8-)
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!
Uživatelský avatar
Xcriss
 
Příspěvky: 198
Registrován: 13 bře 2011, 21:36
Bydliště: Ostrava/Praha

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod seatik » 28 kvě 2015, 10:25

Super report :lol:
Líbí se mi,jak si umíte poradit v takových podmínkách,normálně na frei place :shock: 8-) :lol:
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod Xcriss » 28 kvě 2015, 11:27

Tak ono lakovani narazniku v pristresku na popelnice je porad hovno oproti tomu turbeni na place a zvedani auta s ucebnicema do skoly misto najezdu :lol: Jirka by dokazal ladit i v iglu na sibiri :lol:
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!
Uživatelský avatar
Xcriss
 
Příspěvky: 198
Registrován: 13 bře 2011, 21:36
Bydliště: Ostrava/Praha

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod jiri.l » 28 kvě 2015, 17:20

Lukas je frajer, perfektne vytvaroval ty oblouky v narazniku, ja bych si u toho vytrhal vlasy nejspis :D
Diky za oziveni topicu Luky ))
1993 NA6 socialni verze

Obrázek

Vozíme HSD MeisterR coilovery, díly DW, kola ENKEI KONIG RAYS SSR WORK XXR , pro více info SZ!
Uživatelský avatar
jiri.l
 
Příspěvky: 582
Obrázky: 3
Registrován: 04 kvě 2011, 02:36
Bydliště: Aberdeen/Praha/Ostrava

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod kousmen » 28 kvě 2015, 18:31

Bez nárazníku je brutálně řízná. :P Víc takových příběhů!
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Jirkova mrkačka

Příspěvekod jiri.l » 22 črc 2015, 22:49

Dobry vecer vespolek ))

Uprimne receno, nemel bych tady vubec psat. Mel bych si pekne vyfackat a pokracovat s reportem, ktery me tentokrat opravdu kralovsky nebavi. Neda se ale nic delat, uz se docela dlouho tesim na to, ze tu zase neco napisu, tak neni nad to tu psat v tu nejmenehodnou dobu, ze :mrgreen: Vsem se tak trochu i omlouvam, nejsem na foru prilis aktivni (tim myslim hlavne i topicy ostatnich mx5tek), tento rok mi dava dost zabrat :(

Poslednich par tydnu ziju lehce autarskym smutkem. Proc? Venku obcas sviti slunicko... Tady bych se na moment zastavil - je treba si totiz pripomenout, ze jsem ve Skotsku. Jinymi slovy, zadnych 38 stupnu a palici slunce jako v Cechach (a na Morave, ci Slezsku). Letos totiz pripadlo Skotske leto na stredu, bylo neco pres 25 stupnu a svitilo slunicko cely den! :lol:
Ted se tesime nejakymi 18ti stupni, obcasnym slunecnem, pripadne 12ti stupni a lehkym slejvakem (klidne v jeden den nekolikrat za sebou, mozna ale trochu prehanim).
Vratim se ale zpatky na zacatek. Venku obcas sviti slunicko a ackoli si muzu strechu stahnout, tak je mi to k prdu, protoze auto nejezdi, chybi ji totiz par veci pod kapotou, zejmena v teto oblasti.

Obrázek

Ona uz par tydnu totiz tak podivne prdela, obcas, ale rikal jsem si, ze mi zase vyleza senzor z vyfuku a ze se na to >zitra< podivam. I podival jsem se, ze... a nic z vyfuku nelezlo. Zvukova paranoia je silnou strankou vetsiny petrolheadu a nemel jsem moc cas se tim dale zaobirat.

Inu pak jednoho vecera sednu do auta smerem na letiste, nastartuju a znelo to, jako bych ji primichal do benzinu konzervu western fazoli. Druhy den (potom, co prestalo prset :lol: ) uspesne sundam omotavku z dowpipe a krasne za turbem dira jak do prdele. Bez omotavky to uz samozrejme nejelo vubec, protoze lambda byla az dale za dirou, takze vsechno spatne. No a protoze uz nejakou dobu kutim predelavku na kulickovou T28, tak byl cas vsechno to sundat a zacit na tom aktivne (spise pasivne) pracovat.

Vsechno to slo tedy dolu a tim, ze do dilu bylo jeste hodne daleko, tak zaclo lehke cisteni, mel jsem totiz pocit, ze musim na tom aute jeste neco udelat :D Nejzasadnejsi jsou snad ty nechutne orezle hnusne drzaky na pojistky a tamty nesmysly, ktere prisly obrousit a fouknout do cerna (takze jestli je tohle nejzasadnejsi, tak se vlastne nic nedelo :D), no ale vsechno to bylo treba nejak vypucovat trochu, ty roky bordelu v tom uz byly strasne. Jedine, na co jsem se jeste nedostal je vylestit chladic, ale to se mozna jeste podda, casem... :mrgreen:

Obrázek

Dalsi dve fotky ukazuji dve zasadni veci. Obe dve, ukazi obe ty veci, ne kazda jednu, to pro poradek.
Prvni vec - v aute je kralovsky cisto. Ano, damy a panove, uklizelo mi v aute nezne pohlavi. Nechci vyznit jako sexista, ale musite uznat, ze to se hned pozna, naprosto skvostne cisto! Narozdil od toho, kdyz to delam ja - vyblemcat ctvrtinu spreje, utrit, trochu povysavat a cauky :D
Druha vec - rozdil mezi sedackou, ktera podstoupila foam ectonomy a sedackou standardni. Mnohem, mnohem lepsi podpora (vim, ze to uz do sveho topicu pisu po druhe, ale fakt je to echt), ale bohuzel tim, jak neni tolik vycpana, tak se latka trochu vlni. Me to vubec netrapi, ale urcite jsou taci, ktere by to stvalo...

Obrázek

Obrázek

Tento nicotny, nedulezity a neobohacujici update zakoncim ukazkou, jak je na tom Layla momentalne (spatne). Bordel v kufru - naradi, dily a ostatni bordel, na brzdach stoleta rez, HRUZA.
Pozitivni ale je, ze kazdym dnem bych mel obdrzet jiste balicky, ktere mi umozni (snad, haha) dat auto zase do poradku a jezdit.
V pripade, ze by tyto radky cetl tata, tak chci jeste podotknout, ze upgrady nejsou financovany myma skolnima penezma :mrgreen: :lol: to jen pro poradek :D

Tak zase nekdy napoctenou (od slova cist) ;)
J.

Obrázek

Obrázek
1993 NA6 socialni verze

Obrázek

Vozíme HSD MeisterR coilovery, díly DW, kola ENKEI KONIG RAYS SSR WORK XXR , pro více info SZ!
Uživatelský avatar
jiri.l
 
Příspěvky: 582
Obrázky: 3
Registrován: 04 kvě 2011, 02:36
Bydliště: Aberdeen/Praha/Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron