Majdalénka [NA]

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod Renee » 27 říj 2017, 22:21

No, ale když se svezeš v kousmenovo peklostroji, tak zjistíš prd jak se jednotlivé komponenty projeví na tvojí dosud sériovce :D
Protože co jsem to auto měl čest vidět tak tam nezůstal kámen na kameni, totiž plech na plechu :)
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod moah » 27 říj 2017, 23:04

Jasne to vim, ja uz seriovku taky nemam ;) proste at nekdo da takovy projekt klidne od zacatku a ja budu happy. Kousmenuv stroj je uz pro pokrocile - zajezdis si ted s peklem, o dva mesice pozdeji s jeste vetsim ;)
moah
 
Příspěvky: 233
Registrován: 30 čer 2015, 00:09
Bydliště: Praha Nusle

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod AndrewG » 28 říj 2017, 11:27

keby kazdy clen z fora dal kousimu 500, tak ma leda tak na ty kola co predal, ak vobec :-D
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod kousmen » 28 říj 2017, 11:36

2 Moah: Rozhodně bych kvůli zákazníkům neměnil směr, kterým tenhle projekt směřuje. Mám konkrétní představu výslednýho díla a nikdy nepřistoupím na jakýkoliv vnější ovlivňování postupů. Ať už jde o manýry zákonodárců a jejich policejních slouhů nebo poptávku zájemců o svezení. To si mnohem raději budu tu cestu šlapat pomaleji.
Zrovna na streamu vyšel minidokument o vzniku sochy svobody a celý mi to připomnělo tenhle nápad s půjčováním. Nejdřív zpřístupnili za poplatek segmenty nedokončeného díla a vstupné jim financovalo dokončení něčeho, co je vísostně vážené po celém světě.

Tvoje idea by sice byla aplikovatelná na prozatimní sériovce, ale jen za předpokladu velkého počtu zájemců o test, což by v čr asi neklaplo. A hlavně je celý fungování auta o souladu všech dílů, takže to bude fungovat jen do první úpravy. Jakmile bude setup tvýho auta a testovacího auta jen o jeden díl jinde, tak úprava udělá trošku jinej efekt a zase se z toho stane jen orientační informace, ikdyž si ji zažiješ na vlastní kůži.
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod Ryba » 28 říj 2017, 11:46

moah: neni právě ten pokus omyl a neustálý bádání toho co funguje a co ne, to krásný na úpravách aut?

kousmen: já sem velkej zastánce sdílený ekonomiky, tady v Londýně to funguje naprosto perfektně od zipcar po fatlamu - ovšem princip je, že půjčuješ něco, co nepotřebuješ/nevyužíváš denně. Půjčovat auto na to, aby se zaplatili úpravy mi přijde nereálný, možná se tim zaplatí provoz, ale nákup novejch dílů? Tomu neveřim.
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod kousmen » 28 říj 2017, 13:35

Já tomu vlastně taky moc nevěřím. :lol:
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod PavelS » 29 říj 2017, 23:44

Taky si nemyslím že to je dobrej nápad... Už kvůli tomu že tvoje auto přímo vybízí k tvrdýmu zacházení - jak myslíš, že by to dopadlo? Buď pomalý rozklad, nebo rychlá smrt... Spíš bych vymyslel jinej způsob jak vydělat víc peněz...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod Fernie » 30 říj 2017, 20:11

... třeba prodávat svoje tělo :)))
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod PavelS » 30 říj 2017, 23:00

Neděláme to všichni? Někdo jen hlavu, někdo i tělo :D
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Majdalénka [NA]

Příspěvekod kousmen » 30 led 2018, 14:20

Aktualizace:
Nic se neděje. :lol:

Teda už je holka nějakej ten měsíc u motoráře a snad bude zanedlouho po Generální Opravě motoru. Jako základ jsem nakoupil kompletní sadu originál Mazda, tak mi držte palce ať to stačí... Původní záměr (připravit motor na vyšší výkony) opustil můj kedluben, protože s vyšším výkonem už by to byl moc ultimátní stroj na moji úroveň řidičských schopností. Což o to, že nemám peníze, tím to vůbec není. :lol:
Jestli se ty sicny neprodají, tak letos Majda bude ještě víc kulervoucí kočár i se sériovým motorem. :-D

Mimochodem nemáte někdo zkušenosti se zajížděním mazdích motorů? Pochtli? :D
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků