miata von igor

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: miata von igor

Příspěvekod George » 02 kvě 2015, 15:50

hlavně že jste v pořádku, v příkopu někdy skončil skoro každý :)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: miata von igor

Příspěvekod Igor » 26 říj 2015, 00:09

po čase opět report.

1.k nehodě začátkem sezony. Práh přišel udělat novej, prej nebyl vůbec rezatej, obecně co se dívali klempíři po kastli tak je natom hezky.potěší.
Jinak jezdím připosraně, auto dokonce delší dobu stálo. Nějak mě ta škarpa vzala. Teď už ale dobrý ;)

2.abs furt nevyřešeno,už nikdo neví kam dál.Poradí někdo mechoša, kterej by mi nato mohl kouknout přes zimu?

3.kola jsem zrepasoval.Tento pátek nově přišly na auto.Foto dodám. Dilema byla barva, nakonec jsem nechal původní = bíla. A jsem spokojenej. Jen desky (hawk hp+) nelidsky práší, takže budu umejvat po každým vejletu nebo co :)

4.Sháním siláky komplet podvozku, zřejmě je nějakej prdlej. Už jsme to tu rozebírali, přemejšlím furt PUR/OEM? Pokud ale klapne zdejší GB tak zkusím PUR.

No a na závěr video ze dneška. Ukončení sezony v Brně. Malý auto, malej okruh :)..Takový poblbnutí.
Tímto zdravím brňáka s červeným NA!

https://www.youtube.com/watch?v=9qeetWA ... ture=share

EDIT: jo a nahodil jsem od andreho NB volant a jsem spokojenej. Pořád jsem špekuloval nad značkama, odsazeníma atd.až jsem se nakrkl, vzal NB. A podle mě supr. Menší ochlup než NA, věnec se parádně drží,silnější,akorát od těla. Jediný co mě zajímá je airbag. Prolezl jsem fora a nepanuje jednoznačný názor na jeho zapojení. Což naprosto chápu. Co otom soudíte vy?
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod TeeJay » 26 říj 2015, 00:21

Někdy stačí opravdu málo k neštěstí a občas si to člověk neuvědomí, dokud k němu fakt téměř nedojde. Naprosto tě chápu.

A video krásné, hezky pomalu, kontrolovaně a hlavně bokem :) na takovej okruh bych hrozně chtěl, nemáme něco takového v Hradci? :D
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: miata von igor

Příspěvekod Igor » 26 říj 2015, 08:27

Rychleji to neslo,na pulce te trati je kluzna plocha kropena vodou a je to jak jezdit po lede.zbytek je asfalt mokrej.tenhle mini okruh je otevrenej dycky na zacatku a konci sezony.je zadarmo :),ale sou to defkto 2 zatacky a slalom s3ma kuzlelama
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod holda » 26 říj 2015, 12:16

Igor píše:No a na závěr video ze dneška. Ukončení sezony v Brně. Malý auto, malej okruh :)..Takový poblbnutí.
Tímto zdravím brňáka s červeným NA!

https://www.youtube.com/watch?v=9qeetWA ... ture=share


Tímto zdravím zpět. :-) Poblbnutí je to hezký, jen jsem na to měl nevhodný gumy asi a bylo to příšerně nedotáčivý. Nebo jsem trochu lempl a musím potrénovat. ;-)
Červená NA 1.6 85 kW bez úprav. :-)
Uživatelský avatar
holda
 
Příspěvky: 99
Registrován: 18 črc 2015, 15:41
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod Igor » 26 říj 2015, 13:50

Vyborne,takze ses zdejsim clenem,chtel sem pak pokecat,ale uz sem te netrefil.nevadi..ja mel gumy ideal.na predku funglovky a zadek na vyhozeni.litalo to bokem samo.stvalo me akorat to zabradli vsude okolo trate,furt sem se vnem videl:)
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod Igor » 27 říj 2015, 19:42

slibena fota.opet mobil.Holt fotit neumim,radsi ridim :)..pockam az to jednoho krasneho dne vyblejskne andre ;)
Přílohy
mazda1.jpg
mazda2.jpg
mazda3.jpg
mazda4.jpg
mazda5.jpg
mazda6.jpg
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod holda » 28 říj 2015, 09:53

Igor píše:Vyborne,takze ses zdejsim clenem,chtel sem pak pokecat,ale uz sem te netrefil.nevadi..ja mel gumy ideal.na predku funglovky a zadek na vyhozeni.litalo to bokem samo.stvalo me akorat to zabradli vsude okolo trate,furt sem se vnem videl:)


To neva, třebas se potkáme zas na nějaké akci. Lítalo to bokem hezky. Mě se to podařilo rozhodit hned na prvním průjezdu a najednou vidím zábradlí tam, kde by měla být něco jako úniková zóna a to nebyl hezký pocit. Měli to tam teda nepochopitelně špatně umístěný.
Červená NA 1.6 85 kW bez úprav. :-)
Uživatelský avatar
holda
 
Příspěvky: 99
Registrován: 18 črc 2015, 15:41
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod Igor » 28 říj 2015, 10:10

Tosem taky nepobral.normalne tam nic takovyho nebyva. A jezdi se druhej smer,coz mi prijde lepsi.da se pak cela ta prvni zatacka brat bokem,nejen konec:).treba pristi rok na zahajeni sezony..
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: miata von igor

Příspěvekod seatik » 28 říj 2015, 14:30

Taková nenápadná,ale zajímavá mazdička. Ty kola jsou boží ;)
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků

cron