Blue devil - prostě šmoula

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 09 úno 2013, 23:18

ještě se zeptám kde se dá koupit
tenhle kroužek s těsněním?
P1040188.JPG

a tohle těsnění?
P1040187.JPG

a jak se dá vyndat tenhle rámeček? mám ho popraskanej tak ho chci nechat svařit
P1040189.JPG
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod birda » 10 úno 2013, 03:00

čau, ty těsnění ma IL, ten rámeček vyndáš tak, že musíš vytáhnout ty dva výdechy topení (mě se osvědčila metoda protáhnout drát a pak zatáhnout, dá se ale i tenkym šroubováčkem odcvaknout ty dvě plechový packy co jsou vevnitř, kdyžtak to i nafotim protože to mam momentálně vykuchaný) a za nima jsou v každym výdechu nahoře jeden křížovej, pak už je ta konzola nacvaknutá jenom na dvou plechovejch packách po stranách a jednim křížovym dole vlevo.
Obrázek
Silver NA 1.8 | custom made exhaust | IL NB radiator | rám AMD | sicny a čtyřbody
birda
 
Příspěvky: 370
Registrován: 18 zář 2012, 20:09
Bydliště: Stochov

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod kousmen » 10 úno 2013, 13:58

Koupit se dá na různých místech. Já jsem bral tady - http://www.ilmotorsport.de/shop/article ... 9193a2e6b9 a http://www.ilmotorsport.de/shop/article ... 9193a2e6b9

A jak se jezdí bez posilovače? Pořád uvažuju, že se ho zbavím...
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 10 úno 2013, 14:23

kousmen píše:Koupit se dá na různých místech. Já jsem bral tady - http://www.ilmotorsport.de/shop/article ... 9193a2e6b9 a http://www.ilmotorsport.de/shop/article ... 9193a2e6b9

A jak se jezdí bez posilovače? Pořád uvažuju, že se ho zbavím...


zatím mám najeto cca 280km nevadí mi to že to je bez posilovače uvidíme jak to půjde až budu muset někde parkovat

pro dnešek hotovo olej v diferáku vyměněnej a palivový filtr je taky novej.
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 03 bře 2013, 08:55

tak včera proběhly práce na miatě:
1) výměna těsnění kolem řadící páky jak malé tak i to velké
2) dále jsem dal nové těsnění víka ventilů, původně jsem chctěl vyměnit i gufera na vačce klice a těsnící kroužek na snímači polohy ale rozhodl jsem se to udělat při jednom s výměnou vodní pumpy díly jsou jen pumpa je potřeba koupit
3) instalace nové mažety kolem řadící páky asi ale bude pořeba to poupravit není to stále ono
4) instalace fungl nové ronzole kolem rádia a ovládání ventilace

díly jsem koupil na ILu dobrej obchod překvapila mě rychlost s jakou vyřídili objednávku. v neděli večer objednáno a v pondělí dopoledne mi přišel mail že balík byl předán dpdčku a mažetu jsem si nechal ušít

a v noci ze včerejška na dnešek proběhlo plašení lišek a králíků v okolních kopcích a lesích. s tim autem je opravdu radost jezdit.
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 03 bře 2013, 14:24

pár fotek ze dneška po očistě
Přílohy
P1040225.JPG
P1040224.JPG
P1040227.JPG
P1040223.JPG
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 11 bře 2013, 18:40

včera proběhlo druhé plašení divé zvěře při cestě sedlčany beroun a zpět. okolí berouna je parádní zpousta klikatých silniček kde se člověk vyřádí. Nedalo mi to a navštívil jsem v berouně vyhlášený Blackdog a neprouhloupil jsem lepší burger jsem zatím nejedl.

Jinak dneska se zkončilo měsíční martíriu s přihlášením auta a obejití EKO poplatku. Věřím že to bylo naposled co jsem to řešil.
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod George » 11 bře 2013, 18:54

black dog je super a pokud máte rádi pikantní/mexickou kuchyni, naproti je ještě mexická restaurace La Paz :) tam je ale potřeba udělat rezervaci, protože je pořád plno
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod ZIZU » 11 bře 2013, 19:38

George píše:black dog je super a pokud máte rádi pikantní/mexickou kuchyni, naproti je ještě mexická restaurace La Paz :) tam je ale potřeba udělat rezervaci, protože je pořád plno


Muzu potvrdit, loni jsem jel do black dog, z duvodu rekonstrukce bylo zavreno, tak jsem vzal za vdek tou mexickou, kde nas teda nastesti nevyhodili i bez rezervace ;)
ZIZU
 
Příspěvky: 441
Obrázky: 1
Registrován: 09 bře 2012, 10:47

Re: Blue devil - prostě šmoula

Příspěvekod hroche » 17 bře 2013, 17:54

včera jsem si udělal menší výlet na vrakoviště do sluštic. z internetu jsem zjistil že tam mají mx5tku na díly tak jsem vyrazil. Měl jsem v plánu si přivést volat, kapličku přístrojů středovou konzoli mezi sedačkama a interiérové světýlko. Z mého velkého očekávání jsem rychle vychladl. Z auta už toho moc nezbylo. Za středovou konzoli mi neřekli ani částku co stojí ostatní věci už nebyly a jediný co jsem si přivezl bylo jedno interiérový světýlko. takže výlet za všechny prachy
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků