Winie´s Miata NA

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Winie´s Miata NA

Příspěvekod Winie » 23 led 2010, 20:00

Tak ja vam predstavim svoji kocicku. Privezl jsem ji jako polovrak od Pavla260 z jaromere a pomalounku ji davam dohromady. Auto nemelo strechu(obednaval sem z uk), nemelo vubec funkcni tlumice, takze sem poridil stavitelnej podvozek, privezl jsem to na gumach z roku 88, takze sem pak poridil kola s pneu, na aute byl takovej pochybnej vyfuk, takze jsem ho nechal predelat, odstranil se kat a dozadu sel tlumic magnaflow(jeste prijde rezonator magnaflow. a zatim poslednim upgradem je nadhernej nardi volant. auto uz me zatim stalo vcetne porizeni 70 tis a jeste to docela dost sezere. momentalne sem ve fazi prihlasovani na cesky doklady, coz je diky us puvodu pomerne stresova zalezitost.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
par fotek z prubehu praci :mrgreen: (aktualni je stav na tech zeleno cernejch kolech)
Naposledy upravil Winie dne 26 srp 2020, 20:50, celkově upraveno 4
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod Raduna MX5 » 23 led 2010, 20:23

Konečně nějaká bílá.....líbí se mi bílá...moc moc moc ;) ;) ;)
Tak ať výdou papíry do dubna ;) .
Bude to parádní kousek na silnicích a srazech. Obdivuji tvuji šikovnost a odvahu se do toho pustit. 9 z 10 majitelů MX-5ky by se do toho nikdy nepustila.
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod PavelS » 23 led 2010, 21:02

Ta bílá je božíí - černej rám a zrcátka taky...! Držim palec do budoucna :)

Ty zelený kola jsou finální?? Černý 16" jsou skoro nutnost... ;)

Co máš za podvozek? Já se rozhoduju jestli dám ten ranec za TEIN coilover, nebo jen pružiny... :?
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod Winie » 23 led 2010, 21:32

kola urcite finalni nejsou. primarni plan je prelakovat to co je cerny do bily, aby se ty kola opticky zvetsili. snazim se sehnat naky lehky 15, nebo 14. co sem tak premejslel,tak by se mi libili ssr watanabe, nebo mark II nebo enkei RPF1. ty 13ky si pak necham jen na blbnuti. jeste se uvidim. podvozek mam V maxx, ale drbu si hlavu ze sem tenkrat neporidil tein. ale mozna na nej jeste dojde. ted ale jsou jasny plany. dodelat prihlaseni, doladit motor(tece vodni pumpa), dam novej olej a pak naky rozervany bridky z japanu a pasy, ram za sedacky a ten rezonator nejspis. tim to asi bude pro letosek koncit, protoze chci setrit na pristi rok na upgrade motoru a hlavne bych rad vybavil trosku profi dilnu. ted tam nemam ani el. :lol: a co se tyka toho ze sem se do toho pustil... nemel sem nak na vyber. miatu sem chtel, prace se nak nebojim a navic me bavi stavet auta pro srandu. :mrgreen:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod PavelS » 23 led 2010, 21:48

Hm, já bych dal 16 - ale nebudu vnucovat svůj názor, každýmu se líbí něco jinýho a o tom to je ;) Každopádně základ je víc než good...

Ad podvozek, já bych si hlavu nedrbal, ty holanďani nevypadaj zle, TEINy se musej kurewsky zaplatit, proto mě to zatim odrazuje... :(
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod Winie » 23 led 2010, 22:26

16ky nechci. nemam na to vykon. na jare tam budu davat na chvilku ty co mam na civica, tak ti to na nich klidne vyfotim, ale takhle velkejma kolama bych to auto zabil. co se tyka toho podvozku. tein je kvalita. o tom neni pochyb. co znam kluky co je maj na dvoukilech tak jsou s nima maximalne spokojeny. a naopak od v maxxu me zrazuje fakt ze lidi s octaviema je dost reklamujou. ale zase to auto je o dost tezsi a je denne pouzivany. kdyztak mam na nej zaruku dva roky, tak ho kdyztak vyreklamuju.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod PavelS » 23 led 2010, 22:38

Výkon...Já je měl na svým NA dost dlouho a v porovnání s ostatníma na srazech jsem na to nebyl o nic hůř - opravdu to není poznat... ;)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod Raduna MX5 » 23 led 2010, 23:03

No na srazu asi nejde o výkon, tam se jedeš projet, i když vobčas se docela honíme :D , ale v Sosnový na okruhu, to už je jiná.
Kola teda jedině bílý :twisted: a kdybych na to měl tak třeba tydle
http://www.good-win-racing.com/Mazda-Pe ... 0492w.html
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod Winie » 23 led 2010, 23:05

13 vs 16? neblazni. to je obrovskej rozdil. je tam rozdil pres 7cm. to uz je docela brutalni :)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA

Příspěvekod PavelS » 23 led 2010, 23:12

Jedině bílý?? :twisted:
Obrázek

No, na okruh stejně potřebuješ jiný kola - tam se 14/15 hoděj a na ně slicky - ale na silnici to musí vypadat dospěle :) ;)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 52 návštevníků

cron