Winie´s Miata NA

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod spooon » 10 srp 2018, 00:36

no na emise je dorbý trik pořádně to před tím prohnat a hlavně vzít nádrž ethanolu, i euro 2 bez katiku pak projde na výbornou...
spooon
 
Příspěvky: 528
Obrázky: 0
Registrován: 03 kvě 2012, 22:58

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Winie » 13 srp 2018, 19:55

Good idea, ale já fakt vůbec netuším kdy budu mít čas to jít dodělat.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Winie » 29 bře 2020, 14:27

Ahoj všem. Poslední příspěvek kdy jsem tvrdil, že vůbec netuším kdy budu mít čas ji dodělat byl až neskutečně pravdivý. Jsou to skoro dva roky a teď můžu říct že už ji budu mít aspoň kde dodělat.

Ale popořadě. Z Elitu jsem odešel a bohužel už v s díly pomoct neumím. Defakto tam žádný petrolhead nezůstal, takže byla zrušena i podpora mx5. Měl sem tu pár SZ a občas mi lidí píšou přes Messenger. Tak jen pro pořádek :D

Druhá věc co se u mě za ty roky změnila, je že sem konečně dostavěl dum a nyní finišuji i pořádnou garáž. Takže miata by se měla během měsíce stěhovat do nového domova. Protože sem se poslední dva roky bavil tím, že sem kupoval díly, které se jen kumulovali v garáži, tak chudinka není ani vidět.

No a třetí věc co se změnila za poslední dva roky, tak to, že je že mě táta krásné roční dcery.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod kousmen » 29 bře 2020, 21:23

Tak to jsou samé dobré zprávy, k tomu patří gratulace. Ten barák s garáží bych bral taky, kdyby se někde rozdávaly. :D Taky už mám dvouletýho syna a čekáme další, takže obdivuju, co při tom všechno stíháš. Já místo toho střádání díly spíš prodávám. Už nemám ani ty krásný karbonkevlarový sedačky, co jsem si šetřil. Takže jsem zvědav s jakým nášupem úprav potom přijdeš. Asi to bude hodně zajímavý...
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Fernie » 29 bře 2020, 23:55

kousmen: Prodávání dílů a já nic nevím? To je život toto :D
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Winie » 30 bře 2020, 10:08

kousmen píše:Tak to jsou samé dobré zprávy, k tomu patří gratulace. Ten barák s garáží bych bral taky, kdyby se někde rozdávaly. :D Taky už mám dvouletýho syna a čekáme další, takže obdivuju, co při tom všechno stíháš. Já místo toho střádání díly spíš prodávám. Už nemám ani ty krásný karbonkevlarový sedačky, co jsem si šetřil. Takže jsem zvědav s jakým nášupem úprav potom přijdeš. Asi to bude hodně zajímavý...


Hele pojedu pořád tím svojím punk stylem. Jen bych to auto chtěl trošku civilizovat... Bohužel od baráku mám takovou rozbombardovanou cestu, takže už mám nový podvozek a nějaký kraviny do motoru. Ale uvidím jestli to vůbec proleze STK. Pokud tam bude nějaká koroze tak to holt celé odstrojím a udělám pořádně, tjst na holou karoserii.

BTW: Sám sem zvědav co všechno za díly na mě povypadá z těch třech úložišť co už mám všude po městě :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod kousmen » 30 bře 2020, 14:40

Jo, technická je teď peklo pekelný. Vídám jezdit prohnilý plečky, auta se skly černými jak batmanovo hovno a okřídlený fabie, ale na moji konečně opravenou miatu jsou zasedlí, takže budu držet palce...

Fernie: No zatím toho moc nebylo, ale ty sedačky a kdysi dávno ty SSRka jsem oplakal. V nouzi prodám i celý auto, ale jedině nějakýmu zbohatlíkovi. :lol:
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Winie » 09 dub 2020, 08:16

Tak si představte, že další z mých snů se stal skutečností.
Konečně mám krásnou garáž, ve které je teplo, místo, elektrika, voda (ta se ještě musí dodělat) a snad i brzo funkční zvedák.

Ale popořadě. Včera přišel den D, proběhlo zapůjčení podvalu a Miata se po asi 12ti letech stěhovala z garáže pryč. Musím říct, že jsem neměl být líný a podvozek vytočit nahoru, protože jsme auto podkládali při nakládce vším možným, dokonce střed nárazníku jsme podepřeli starýma lyžema, ale i tak to odnesl nárazník, který se dost divně vytvaroval na jedné straně - možná že praskl blatník, ale moc mě to netrápí, protože stejně proběhne depunkace.
resize DSC_0225.JPG.jpg


Mimochodem hodně vtipný bylo, když sem auto přivezl k podvalu a zjistil, že až na oba rámy je podval vyšší než Miata.

Následoval krátký převoz asi 3km a pak hodinové skládání auta do garáže. Nemám ještě hotový povrch před garáží a pro miatu je to nesjízdné, takže vlek musel zajet prdelí až do vrat, díky tomu ale stál do kopce, takže když to zkrátím, tak se Mia asi 3x houpala na podlaze, kdy bylo jedno kolo ve vzduchu. Ale potřeboval sem nutně ještě něco dodělat do práce, tak už sem to vzdal a prostě mohutně zatlačil. Sem zvědav jaký budou nakonec poškození.... Ale věřím, že tam díra nebude.

No a už je tam :-)
resize DSC_0230.JPG.jpg


Teď už jen přestěhovat zbytek dílů co mám rozstrkaný všude po Litoměřicích, něco mám dokonce i v kanceláři v Praze a můžu se jí začít věnovat.
Letos bych rád nahodil nový podvozek (Bilstein B8 a RS*R pera), dodělal zadní brzdy a nahodil DS3000, musím taky dát dokupy ručku, doskládat interier a depunkoval ten exterier - neprojdu s ním STK. No a pak? Pak se třeba i projedu :lol:

Snad se jí tam bude líbit.
resize DSC_0235.JPG.jpg
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod Andre_fux » 09 dub 2020, 15:23

Moc pěknou garáž jsi jí pořídil.:D

Tak ať se brzo projedeš ;)
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Winie´s Miata NA - nemaže....

Příspěvekod greenman » 13 dub 2020, 17:26

Velmi luxusní garáž... zázemí pro Miatu ;)
greenman
 
Příspěvky: 165
Registrován: 29 zář 2014, 05:58
Bydliště: 100% Štatl;-)

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 59 návštevníků