Fernie a Rudá potvora (NA6) - 1.8, 6-speed a LSD

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod spoofan » 19 lis 2015, 11:46

Neplanujes upgrade rovnou na vetsi brzdy?
Díly na MX-5 NA/NB

I am not into fake things - including boobs and wheels.
1.8 NA BRG + jedna lady + brap
spoofan
 
Příspěvky: 612
Registrován: 26 říj 2012, 14:55

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Fernie » 19 lis 2015, 11:58

Uvažoval jsem o tom, ale má to jednu vadu: Větší brzdy stojí větší peníze. Ale najít slušnej deal, tak bych o tom vážně uvažoval.
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod LordJames » 19 lis 2015, 12:07

Vetsima brzdama bylo asi mysleno brzdy z 1.8 NA, nebo jakyhokoliv NB, ne nutne BBK ;-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Fernie » 19 lis 2015, 13:25

Jasně, to jsem pochopil. Akorát nevím o kompletní sadě nějakých větších brzd. (A teď se vsadím, že se někdo ozve. Líná huba, holý neštěstí, jen co je pravda.) Byla by možnost tam hodit přední z 1.8. Vy, zkušení a znalí, je to hodně velkej přínos? Láká mě to čím dál víc.

... začínám se bát, že jestli to takhle půjde dál, tak propadnu tunění a bude to velice nepěkné. Minimálně co se mojí hospodské kariéry týká. :)
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Fernie » 31 pro 2015, 03:41

Vzhledem k tomu, že je dnes toho 31., tak si dovolím poznamenat, že tomu jsou už dva měsíce od chvíle, kdy jsem se stal šťastným majitelem MX-5. Mazda se sice po vytažení z garáže tvářila, že s tím ježděním venku jsem se asi posral, ale brzy si zvykla. Od té doby jsem začal propadat tajům a potěšením plynoucího z pohonu zadku a sundané střech, prostě jsem si sprostě jezdil. A i když jsem byl koncem listopadu okolnostmi donucen Mazdu uložit do garáže, tak mi to dlouho nevydrželo a na vánoce už jsme opět drandili mlhavým Brnem. Za ten měsíc čistého času jsme najezdili tři a půl tisíce kilometrů. Když nad tím tak přemýšlím, tak moje úvahy na téma "Auto přece nepotřebuju" a "Budu s tím jezdit hlavně pro radost" se vyvrbily úplně jinak, než by člověk čekal. Občas mám dojem, že to s tím ježděním bez střechy přeháním. Ale už jsem dostal krásnýho a skvělýho kulicha, takže ani v zimě nezmrznu.

Obrázek
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod TeeJay » 31 pro 2015, 03:48

To je správnej přístup! Dneska, teda vlastně už včera, jsem si dal 10 km topless, bez bundy a bez čepice a taky to šlo, ale byl jen stupínek, takže bych toho kulicha na hlavě asi ocenil... ale jinak hrozně fajn :D jen mě opět znapokojila ručička ukazatele paliva, je nějak moc vlevo. Zase.
Jsem zvědavej, jaký to v ní bude v létě :) mám naježděno zhruba co ty, ale Miatu mám o 14 dní déle, a už si opravdu moc nedokážu představit, že bych si měl někdy v budoucnu koupit nějaký "normální" auto, když to řeknu blbě :lol:
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Fernie » 31 pro 2015, 04:17

Kulich je vážně fajn věc. A když máš dost velkou bambuli, tak ti tam tak hezky vlaje... :) Léto bude superskvělý. Plánuju roadtrip, takže se musím hezky snažit a otročit, abych měl Mazdu v moc pěkným stavu a udělal s ní v únoru STK. Jestli tě trápí ručička, tak si udělej výlet do Jindřichova Hradce, tam natankuješ za 26,50. A rozhodně nemůžu říct, že bych tam předevčírem a den předtím netankoval! :D
Dneska/včera jsem jezdil, zítra/dnes budu taky a na novej rok si to nemůžu nechat ujít! A co se jinýho auta týká, tak k Mazdě potřebuju tak leda nějakej rozumnej americkej sedan. Lincolna už jsem měl a něco takového je prostě ideální :)
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Gomez » 31 pro 2015, 10:50

Fernie píše: ..výlet do Jindřichova Hradce, tam natankuješ za 26,50. A rozhodně nemůžu říct, že bych tam předevčírem a den předtím netankoval! :D


A že bys dal vědět? ;) Hm? Jsme se mohli kus projet spolu :!:
Jedinečnost každé přítomnosti se neustále obětovává nějaké budoucnosti..
NB 12/1999 - 1.6 - ex
NC 12/2005 - 2.0
Uživatelský avatar
Gomez
 
Příspěvky: 318
Obrázky: 19
Registrován: 25 dub 2014, 17:37
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod mojžo » 31 pro 2015, 15:30

Haha, ďalší do klubu čo MX5 kúpil "len tak, že by bola, občas sa povoziť" a nakoniec zistil že v ničom inom nejazdí lebo je to super :)
Rozumiem a zdieľam radosť
Uživatelský avatar
mojžo
 
Příspěvky: 919
Registrován: 12 úno 2013, 13:12
Bydliště: Košice, SK

Re: Fernie a NA6

Příspěvekod Fernie » 02 led 2016, 16:34

Mojžo: Přiznám se, že s tím, že budu jezdit skoro furt, jsem počítal. Jenom mě překvapilo, že během měsíce to vyšplhalo na tolik kilometrů :))

Gomez píše:
A že bys dal vědět? ;) Hm? Jsme se mohli kus projet spolu :!:


Promiň, jen jsem projížděl do ČB a zpátky na krátkou návštěvu příbuzenstva. Třeba příště! :)
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků