Mazda

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 20 lis 2015, 12:22

[quote="Jirka"]Ahoj!

velká gratulace ke koupi! Osobně bych se asi vzdal toho chromového rámu okolo čelního okna, to je na mne trošku moc :)
ale limitovka je limitovka.

Ono to "naklonění", jak píšeš, nebo spíše nenaklonění jednoduše pramení z toho, že NA a NB jsou přece jen zatím početnější. A taky z toho, že častěji řeší mezi sebou své problémy, svá auta znají do posledního šroubku, to je ostatně patrné i tady na fóru - a nemyslím to nijak špatně, prostě to tak je ;) Ale stále je to více o lidech, než o tom, v čem jezdí...[/qu

Jirko, díky tobě a i dalším za sdělené názory a pocity, ať už jsou jakékoliv. Předpokládal jsem, že tahle limitovaná série bude vyvolávat dost rozdílné reakce a pocity, hlavně pro ten chromovaný rám kolem čelního skla. Já ale mám ke chromovaným doplňkům nějaký bližší vztah, dával jsem je na každé auto, které jsem kdy měl, a proto mně nevadí, naopak. Ale plně chápu "opačné chutě" - já bych si zase nikdy nepořídil např. modrou. Ještě, že ale máme každý jiný vkus. Ale, přesně jak říká Jirka, je to o lidech v tom autě a já jsem díky předchozí mazdici získal už dost přátel, za kterými je mi příjemné jet i 150 km na společnou i krátkou vyjížďku (že, Milošové I a II alias MXfanda a Greenman a další).
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod cafe-racer » 20 lis 2015, 14:38

Ano, kolik důvodů k výletu se jenom najde s Mazdou :-) Taky jsem se jel podívat za Jardou do Tišnova jak mu svítí xenony...
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 20 lis 2015, 15:39

cafe-racer píše:Ano, kolik důvodů k výletu se jenom najde s Mazdou :-) Taky jsem se jel podívat za Jardou do Tišnova jak mu svítí xenony...

A já s předchozí NB pro benzín asi 20 km daleko, ač nejbližší stanice je 2 km ...
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod greenman » 20 lis 2015, 15:58

Zdarec :D ,taky musím pochválit vkus "vlka", který si ulovil svou " karkulku" :D
Za přátelské poplácání děkuji a cítíme to stejně ;)
greenman
 
Příspěvky: 165
Registrován: 29 zář 2014, 05:58
Bydliště: 100% Štatl;-)

Re: Mazda

Příspěvekod Jirka » 21 lis 2015, 12:17

KarolKo píše:
Jirka píše:Ahoj!

velká gratulace ke koupi! Osobně bych se asi vzdal toho chromového rámu okolo čelního okna, to je na mne trošku moc :)
ale limitovka je limitovka.

Ono to "naklonění", jak píšeš, nebo spíše nenaklonění jednoduše pramení z toho, že NA a NB jsou přece jen zatím početnější. A taky z toho, že častěji řeší mezi sebou své problémy, svá auta znají do posledního šroubku, to je ostatně patrné i tady na fóru - a nemyslím to nijak špatně, prostě to tak je ;) Ale stále je to více o lidech, než o tom, v čem jezdí...[/qu

Jirko, díky tobě a i dalším za sdělené názory a pocity, ať už jsou jakékoliv. Předpokládal jsem, že tahle limitovaná série bude vyvolávat dost rozdílné reakce a pocity, hlavně pro ten chromovaný rám kolem čelního skla. Já ale mám ke chromovaným doplňkům nějaký bližší vztah, dával jsem je na každé auto, které jsem kdy měl, a proto mně nevadí, naopak. Ale plně chápu "opačné chutě" - já bych si zase nikdy nepořídil např. modrou. Ještě, že ale máme každý jiný vkus. Ale, přesně jak říká Jirka, je to o lidech v tom autě a já jsem díky předchozí mazdici získal už dost přátel, za kterými je mi příjemné jet i 150 km na společnou i krátkou vyjížďku (že, Milošové I a II alias MXfanda a Greenman a další).


Přesně tak! To by byla velká nuda, kdyby se všem líbilo totéž! A moc se těším, až se potkáme, protože chci rozhodně tu tvou vidět naživo ;)
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 21 lis 2015, 16:55

Jirko, první slunečný jarní víkend vyrážím - předpokládám - směr Brno a ozvu se. Ježíši, to bude dlouhá zima...
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod Bass.Boi » 21 lis 2015, 19:36

Cus, je moc pekna rozhodne neprehlidnutelna :D
Jak pojedes smer Brno, dej vedet, treba bych se pridal, mam to do Brna cca 30min ;)
...::: NC 2.0 Sport, 118kW/160 HP, LSD, 6speed, Bilstein :::...

..:: Ex ::..
...::: 1.8 NB Miracle, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech :::...
...::: Ex - 1.6 NB 81kW/110 HP' - "Rote Sau" :::...
Uživatelský avatar
Bass.Boi
 
Příspěvky: 824
Obrázky: 5
Registrován: 19 říj 2011, 14:27
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 21 lis 2015, 20:44

Bass.Boi píše:Cus, je moc pekna rozhodne neprehlidnutelna :D
Jak pojedes smer Brno, dej vedet, treba bych se pridal, mam to do Brna cca 30min ;)

Jasně, ozvu se. A věřím, že v březnu už vyrazíme...
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod Safa » 13 srp 2016, 15:48

Potkali se u Kolína... ...kecám, na benzínce v Kralupech, dali kafe, okoukli si auta a jeden druhému udělal moc velkou radost. Tak tedy ještě jednou veřejně, díky moc za přední mlhovky, Karle! ;)
A promysli ty zářijové Krkonoše, teda pokud to Mike dá nakonec všechno dohromady...

karel.jpg
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Mazda

Příspěvekod PavelS » 14 srp 2016, 21:56

Ty jo, to nevím jak tě napadlo, že NC nemáme rádi :shock: Milujeme je jako každou generaci ;) 8-)

Tahle limitka je paráda, myslím, že jsem tě viděl v Holešovicích před asi 14ti dnama - je to možný?
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků

cron