Mazda

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 15 srp 2016, 14:59

PavelS píše:Ty jo, to nevím jak tě napadlo, že NC nemáme rádi :shock: Milujeme je jako každou generaci ;) 8-)

Tahle limitka je paráda, myslím, že jsem tě viděl v Holešovicích před asi 14ti dnama - je to možný?


PavelS : V těch Holešovicích to byl někdo jiný, v Praze jsem dlouho nebyl. A bylo to určitě NC z té červené limitované série? Já totiž vycházím "hrdě" z toho, že ta moje - s číslem 1346 - je jediná v ČR (a pokud ji ještě někdo má, rád bych se s ním setkal..).
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod PavelS » 15 srp 2016, 15:42

Stoprocentně to byla tahle limitka a měla pražskou značku... Popravdě jsem jí vídal už v době kdy jsem měl NC, resp nevím jestli tuhle konkrétně, ale prostě tuhle červenou limitku :)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 15 srp 2016, 18:12

Jejda, tak to tedy vypadá, že ji má ještě minimálně jeden stejně ulítlý, jako jsme my...A zřejmě není na fóru, takže asi kontakt nehrozí...
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 10 srp 2018, 10:47

Přátelé, nějak jsem dostal chuť udělat si ještě větší radost, než mi dělá tahle moje "karkulka" a uvažuju o NDéčku (anebo i o Fiatě - Spideru 124). Tím pádem bude tahle na prodej. Teď najeto 81.000 km, v top stavu, cena asi 290.000,-Kč. Případní zájemci pište do SZ.
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod TeeJay » 10 srp 2018, 11:42

Hezky jsi to, Karle, rozjel. Když výměna vozového parku, tak kompletní. Ale tak to má být, to je ten správnej zápal pro věc :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mazda

Příspěvekod Safa » 10 srp 2018, 12:38

Pěkná cena za pěkný kousek, Karle. Tvé auto znám a tiše závidím budoucímu majiteli... ;)
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Mazda

Příspěvekod cafe-racer » 10 srp 2018, 14:47

Karle zkoušel jsi ty auta, nebo je to zatím jen úvaha ?
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 10 srp 2018, 14:53

[quote="cafe-racer"]Karle zkoušel jsi ty auta, nebo je to zatím jen úvaha ?[/quot


Martine, dnes jsem jel s Fiatem spider 124 s motorem 1,4 MultiAir a čekal jsem od toho trochu víc, zejména po přečtení všech recenzí a shlédnutí videí. Jel jsem i v NDéčku, dvoulitru, a připadal mí lepší , než ten spider, asi platí, že obsah nenahradíš.. Takže zatím je to asi 70 : 30 pro NDéčko. Tvarem se mi ale Fiata líbí víc. Nijak ale nespěchám. Zdravím.
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Mazda

Příspěvekod cafe-racer » 16 srp 2018, 22:27

1.4 je typický moderní bezpohlavní motor , takže v sériovém provedení nemá oproti atmosférické 2.0 co nabídnout (kromě zátahu z nižšího otáček). Na druhou stranu si ho můžeš velmi snadno nechat upravit. Možná když vydržíš tak to FIAT uvede i v motorizací 1.8 turbo, což by asi bylo celkem terno :-)
Snad to máš promyšlené, tvoje NC je prostě výjimečné auto a fakt si lámu hlavu co navíc ti dá ND. Je novější, o tom žádná. Ale nemá dvě koncovky výfuku, uprostřed přístrojovky máš nesmyslně vyblitej LCD, do toho stop&start + indikace řazení (to třeba bytostně nesnáším v nových autech), elektrický posilovač řízení - prostě spousta kompromisů, kterými NC opravdu netrpí.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Mazda

Příspěvekod KarolKo » 17 srp 2018, 14:24

cafe-racer píše:1.4 je typický moderní bezpohlavní motor , takže v sériovém provedení nemá oproti atmosférické 2.0 co nabídnout (kromě zátahu z nižšího otáček). Na druhou stranu si ho můžeš velmi snadno nechat upravit. Možná když vydržíš tak to FIAT uvede i v motorizací 1.8 turbo, což by asi bylo celkem terno :-)
Snad to máš promyšlené, tvoje NC je prostě výjimečné auto a fakt si lámu hlavu co navíc ti dá ND. Je novější, o tom žádná. Ale nemá dvě koncovky výfuku, uprostřed přístrojovky máš nesmyslně vyblitej LCD, do toho stop&start + indikace řazení (to třeba bytostně nesnáším v nových autech), elektrický posilovač řízení - prostě spousta kompromisů, kterými NC opravdu netrpí.



Martine, Fiata Spidera určitě už ne a pokud se odhodlám k výměně NCčka, tak jedině za ND 2,0 se sedačkami Recaro s alkantarou.. Vzhledem k mému věku by to byl opravdu poslední roadster. Ale jsi moc dobrý "našeptávač"..:) Několik nocí jsem už pořádně nespal ... A k těm dvěma koncovkám výfuku - když by bylo "nejhůř", tak je tady www.friedrich-motorsport.de , odkud mám duplex na NC.
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

cron