Ryba - NA 1.8 ITB

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod LuckyK. » 22 zář 2017, 15:23

mám celý tohle vlákno prostudovaný už pěknou dobu a dokonce několikrát, a žádám o nějakou aktualizaci a oživení....prosím :lol: zajímalo by mě jestli auto jezdí, jaký je momentální setup atd...určitě nejsem jediný tady na foru, kdo o to stojí a kdo v to v koutku duše tajně doufá :mrgreen: ;)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod Ryba » 25 zář 2017, 11:09

haha, auto jezdí/nejezdí aka už pár let bydlim v UK a auto je uložený v garáži, každopádně teď přes léto se mi ho podařilo zas rozhejbat a udělat STK a za pár tejdnů se mi ho snad podaří trochu provětrat a znova naladit na použitelnost na silnici. Ale je na tom ještě dost práce a času v ČR málo...
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod LuckyK. » 25 zář 2017, 15:29

Aha, to že jseš v UK samozřejmě nevím, na foru jsem nový, ale mazdu vlastním už pár let a těch pár let sleduji tady na foru mimo jiné právě tvůj projekt. Mám rád spíš takové punkovější projekty, spíše funkční než pohledové a sám plánuju časem klapku a zanechat atmo. plnění, jsem v tomhle takovej "oldschoolák" :mrgreen: Popravdě jsem se nemohl dočkat až přibude nějaký nový nový update....no byl jsem tak nedočkavej, že to nervy nevydržely a musel jsem sem napsat :lol:
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod Ryba » 25 zář 2017, 17:31

to mě těší ten zájem, se divim, že na tohle auto ještě někdo pamatuje, sám na to občas zapomenu:D
Klapku a atmo cestu můžu jenom doporučit, dá se to udělat i velice dobře použitelný pro normální provoz a ta odezva na plyn je k nezaplacení. power netřeba, feel třeba. Asi budu mít přes zimu na prodej origo přírubu pro maruhu (nebo cokoliv 2xDCOE) na NA 1.8, protože budu konečně dávat hlavu z NB... Tak kdyby byl zájem uspíšit to "časem" :)
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod AndrewG » 25 zář 2017, 18:29

ryba, na toto auto pamata kazdy to si pis, tiez poskulujem ci sa nieco nove neobjavi ako taka dobra motivacia, tiez mam take pochody v hlave ci ma zmysel do toho auta investovat..... :D
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod LuckyK. » 25 zář 2017, 18:37

Nojo, tak já tady mám takovejch pár oblíbenejch projektů, který jsem sledoval a sleduju (namátkou...kousmen,george,ty...a ještě pár dalších samo.).Já jsem holt takovej že to tak nějak všechno řešim "časem" :mrgreen: prostě realita je krutá a dospělý člověk musí řešit i jiný věci než jen auto....to je holt škoda no :lol: ty máš celý ITB Maruha že? Jinak já právě spíš dávám na ten "feel" teď se hodně turbí nebo kompresoruje....vubec to neodsuzuju, je to mazec, tem Power tam je neskutečnej, ale není to ta cesta kterou bych chtěl jít... 8-)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod Pavel260 » 25 zář 2017, 21:45

No, každý rok si říkám že ti napíšu jestli neprodáš klapku, koukám že zbytečně :-))
Jak je to s použitelností té příruby na 1,6 NA či na 1,8 VVT? asi na prd když prodáváš co? :D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod Fernie » 26 zář 2017, 12:17

Kurňa, Rybo, tvý auto je jeden z důvodů, proč teď mám tu červenou mrchu a proč nechci turbit ani kompresorovat, ale když už, tak dávat ITB. Takže se vzmuž, ať to zas jezdí! :D
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod thestyleofnostyle » 26 zář 2017, 19:31

Fernie píše:Kurňa, Rybo, tvý auto je jeden z důvodů, proč teď mám tu červenou mrchu a proč nechci turbit ani kompresorovat, ale když už, tak dávat ITB. Takže se vzmuž, ať to zas jezdí! :D


Takových nás je víc, hehe. Rybo chceme pokračování!!! :P
'92 Miata NA6
thestyleofnostyle
 
Příspěvky: 67
Registrován: 07 črc 2015, 12:52
Bydliště: Brno

Re: Ryba - NA 1.8 ITB

Příspěvekod LuckyK. » 26 zář 2017, 20:36

Já to říkal, že určitě nejsem jedinej.....Banzai!!! :D
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 71 návštevníků