Pet NC 2.0

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 23 led 2017, 15:19

Opískováno :) až bude venku tepleji tak to ještě nastříkám barvou a vrátím na auto :D Teď v mrazech to nejde dělat.... :(
A je nalakováno zase do černé :) Fotka před (rezatá), šedá je nastříkáno zinkem a černá je opět finální barva.
Přílohy
výztuha_rez.JPG
výztuha.JPG
vyztuha.JPG
Naposledy upravil Pet dne 22 úno 2017, 13:52, celkově upraveno 1
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 22 úno 2017, 13:51

Dnes přišel balíček, aditiva millers a olej, ještě někdy až bude teplo olej vyměnit. Doufám, že nebude při výměně nějaký problém.... Budu na MX5 měnit prvně :) a bojím se toho jak se pod auto nasoukám, je to nízký :(
Přílohy
olej.JPG
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 19 bře 2017, 14:20

Dnes jsem pro jistotu vyměnil origo autobaterku za novou vartu a nasadil bílé blinkry z IL :)
Přílohy
blinkry.jpg
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod hroche » 20 bře 2017, 08:55

Pet píše:Dnes jsem pro jistotu vyměnil origo autobaterku za novou vartu a nasadil bílé blinkry z IL :)


a co ty kola budeš s nimi něco dělat?
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 20 bře 2017, 10:08

Tome, tobě pořád leží v hlavě ty kola viď :lol: :lol: Přes zimu když auto stálo se mi jedno upouštělo tak jsem ho nechal opravit - nečistoty v ráfku. Ty kola mi přijdou hrozně těžký. Rád bych si sehnal nějaké 17". Nejlépe originál :) Ale asi to nebude snadný úkol...
Příští víkend když bude teplo mám v plánu měnit konečně olej, se pod tím budu plazit jako užovka :? snad to zvládnu se pod to nasoukat :)



hroche píše:
Pet píše:Dnes jsem pro jistotu vyměnil origo autobaterku za novou vartu a nasadil bílé blinkry z IL :)


a co ty kola budeš s nimi něco dělat?
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod hroche » 20 bře 2017, 10:17

jo jo vím že když jsem s tím jezdil tak to nebylo ono, dal jsem ty menší ráfky a hned to auto ožilo
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 20 bře 2017, 10:23

Možná tam zkusím ty 16" letos na vyzkoušení vrátit, ať mám srovnání :)

hroche píše:jo jo vím že když jsem s tím jezdil tak to nebylo ono, dal jsem ty menší ráfky a hned to auto ožilo
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Tomin » 20 bře 2017, 11:50

Ano, to by (a myslím že nejen mě) zajímalo, změna chování 16" oproti 17". Ačkoliv tady to bude seskok o dva palce, no.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod schimi » 11 dub 2017, 21:17

Pet píše:Tak jsem dnes měl první nepříjemný problém.... Přijdu k miatě, odemknul jsem si dálkovým, otevřu kufr, dám si tam tašku, bohužel i klíče a zaklapnul jsem kufr.....Pak si jdu sednout dovnitř do auta, vezmu za kliku a ono zamčeno :shock: Zjistil jsem, že když v určité době po odemknutí nenastoupím tak se auto zase zamkne :x Tahle sranda mě dnes stála 2750 Kč :roll: Zámečník jel až z Prahy a u zámku se pěkně zapotil, navíc auto stálo na sluníčku a dnes bylo pěkné horko .... :lol: Prý že to za chvilku otevře a ono místo pár minut z toho byly 2 hodiny :lol: Prý to má kvalitní zámky :lol: povedlo se bez jakéhokoliv poškození :) Zítra si jdu udělat náhradní klíč........

Ahoj, tu samou zkušenost mám taky, zabouch jsem si klíče v kufru, ale naštěstí jsem měl střechu dole, takže do auta jsem se dostal, ale otvírání kufru z místa řidiče je taky elektrické, takže smůla.
Volal jsem nejdřív ženě na chalupu aby dojela s druhýma klíčema, ale znáte to s pověstným ženským orientačním smyslem mě poslala někam že mě nebude někde nahánět a že jsem debil.
Řešení je nakonec jednoduché.Kapota je naštěstí mechanická a stačí odpojit a zase připojit baterku.
Napadlo mě to asi po hodině marného obcházení auta a byla to vlastně úplně jediná věc, co se dala v tý chvíli udělat.
[album][/album]
schimi
 
Příspěvky: 13
Obrázky: 1
Registrován: 25 říj 2014, 11:32

Re: Pet NC 2.0

Příspěvekod Pet » 12 dub 2017, 06:35

Horší, když je střecha nahoře :(

schimi píše:
Pet píše:Tak jsem dnes měl první nepříjemný problém.... Přijdu k miatě, odemknul jsem si dálkovým, otevřu kufr, dám si tam tašku, bohužel i klíče a zaklapnul jsem kufr.....Pak si jdu sednout dovnitř do auta, vezmu za kliku a ono zamčeno :shock: Zjistil jsem, že když v určité době po odemknutí nenastoupím tak se auto zase zamkne :x Tahle sranda mě dnes stála 2750 Kč :roll: Zámečník jel až z Prahy a u zámku se pěkně zapotil, navíc auto stálo na sluníčku a dnes bylo pěkné horko .... :lol: Prý že to za chvilku otevře a ono místo pár minut z toho byly 2 hodiny :lol: Prý to má kvalitní zámky :lol: povedlo se bez jakéhokoliv poškození :) Zítra si jdu udělat náhradní klíč........

Ahoj, tu samou zkušenost mám taky, zabouch jsem si klíče v kufru, ale naštěstí jsem měl střechu dole, takže do auta jsem se dostal, ale otvírání kufru z místa řidiče je taky elektrické, takže smůla.
Volal jsem nejdřív ženě na chalupu aby dojela s druhýma klíčema, ale znáte to s pověstným ženským orientačním smyslem mě poslala někam že mě nebude někde nahánět a že jsem debil.
Řešení je nakonec jednoduché.Kapota je naštěstí mechanická a stačí odpojit a zase připojit baterku.
Napadlo mě to asi po hodině marného obcházení auta a byla to vlastně úplně jediná věc, co se dala v tý chvíli udělat.
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 63 návštevníků