MX 5 "Vianočka"

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: MX 5 "Vianočka"

Příspěvekod tomybandit » 08 úno 2018, 11:29

Prosim ta to osetrenie dutin ti robil kto, kde?
A antikorozny nater na spodok auta ci budu robit kde?
Diky ;)
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: MX 5 "Vianočka"

Příspěvekod Jan Jan » 08 úno 2018, 11:42

Celý servis robia tu http://www.qms-motorsport.sk/. Perfektný odborníci a slušný ludia. Doporučil mi ich kamarát a nebanujem. Podvozok budú ale striekať až keď bude vonku teplo. V dielni to kôli smradu nerobia.
Jan Jan
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2017, 17:14
Bydliště: BA

Re: MX 5 "Vianočka"

Příspěvekod drzko » 10 úno 2018, 23:22

Jan Jan píše:Pri zadnej náprave vznikol problém. Nevieme zohnať ramená zadnej nápravy ktoré su zrelé na výmenu. Nemáte chlapi dáky tip kde ich kúpiť? Alebo mi ostane posledná šanca , autorizovaný servis...


ak sa chceš veľmi dobre pobaviť tak choď do toho a oslov Autopalace :D
lacnejšie vyjde aj objednať z IL a zvoliť osobný odber a odletieť si na otočku pre ne. ale skús tunajšieho člena skhaluz, ten by mohol nejaké mať, alebo by mohol pomôcť so zháňaním
1.8 NBFL
drzko
 
Příspěvky: 353
Registrován: 20 říj 2013, 13:51
Bydliště: Bratislava - Záhorská Bystrica

Re: MX 5 "Vianočka"

Příspěvekod Jan Jan » 12 úno 2018, 10:56

drzko píše:
Jan Jan píše:Pri zadnej náprave vznikol problém. Nevieme zohnať ramená zadnej nápravy ktoré su zrelé na výmenu. Nemáte chlapi dáky tip kde ich kúpiť? Alebo mi ostane posledná šanca , autorizovaný servis...


ak sa chceš veľmi dobre pobaviť tak choď do toho a oslov Autopalace :D
lacnejšie vyjde aj objednať z IL a zvoliť osobný odber a odletieť si na otočku pre ne. ale skús tunajšieho člena skhaluz, ten by mohol nejaké mať, alebo by mohol pomôcť so zháňaním


tam som sa informoval na rozvody. A keďže mám slušnú výchovu ,tak som sa ich ani neopýtal na ich duševné zdravie. :D
Jan Jan
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2017, 17:14
Bydliště: BA

Re: MX 5 "Vianočka"

Příspěvekod Jan Jan » 23 úno 2018, 17:02

Tak má tátoša doma po veľmi veľkom servise 8-) ešte musím vymeniť pneumatiky. Rozmer 195/50/15. autom budem jazdiť len pre zábavu a výlety. Žiaden okruh ani nič podobné. Akú značku a typ pneu doporučujete ? ;)
poprípade 195 /55 /15 je veľká blbosť ?
Jan Jan
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2017, 17:14
Bydliště: BA

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků