Moje NBFL

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Moje NBFL

Příspěvekod tslany » 30 dub 2018, 14:53

Já to tady ani nechci moc dávat s fotkama, protože veřejně dostupný, jako že si to tu spíš jen odložím tako takový "zápisník" :)

1.6 rv. 2002, zelená metla, klima, původ FR, udrncané šestnáctky
Červenec 2016 jsem to koupil od někoho přes sauto, 147tkm najeto, tuším jsem ho tu nikdy nenarazil takže spíš jen "uživatel", jsem 5. majitel tady v ČR podle políček v TP, nechápu, to auto je fakt nezrezlý a má klimu

A hned v srpnu jsem to u Adamova pokřtil, škrábnul jsem to o strom, ukradnu z fb stránek Oršula lakovna-klempírna-servis fotky, odnesla to anténka, světlo, zadní nárazník-plast, jeden plech u světla a teda komplet levej zadní blatník novej origo z Mazdy tam šel, nic levnýho to nebylo :)
Obrázek
Obrázek

V motoru Eneos Sustina 5W30, v převodovce G052171A2

Podvozek kompletně OEM takže to nedrncá, výfuk kompletně OEM takže to neduní. A teď k "úpravám":
- kamera A118C + GPS modul
- rozprašovací trysky EC016750YA
- vytlumené dveře, 20cm středobasy + výšky
- origo windschott + 10cm slim koax, lepený, nevrtaný, musím ještě nabarvit MDF kroužky a napojit to na konektor, teď je to na prasáka zadrátovaný :mrgreen:
- 2W 24V žárovky k RZ
- RZ typ 116, vzadu hezky 320x160mm, legálně zapsáno v TP 8-)
- LED žárovka v interiéru (31mm festoon warm white 10x 4014 LED, bohužel ji nikde už v nabídce nevidím, jenom cold white)
- Nejlevnější 2DIN s navi, "7020G", má to WinCE takže offline iGO, za $75 nebylo o čem, plus výměna koncáku TDA7388 za TDA7850 a korekcí za TDA7313

Todo:
- osvětelní na nohy - jak jsou takový ty dva plastový caplíky na středové konzoly, navrtat do nich světýlko z MB 1268201301
- denní svícení namísto mlhovek, mám v merku 8321A365 pokud to seženu za levno
- double auto ovladač oken
- osvětlení kufru nějak líp než těma dvouma bludičkama z RZ, ještě nevím co tam nacpu
- rozsvítit přední odrazky
- světla - nemůžu se rozhodnout jestli D2S @ G5-R a nebo Koito BI-LED (jako mám už obojí ale mimo auto), každopádně chci tam dát i o střiky, ať to nemusím pořád umývat jak otrok, ty zkusím z první gen šestky jak se budou líbit
- čtyřramenný volant s ovládáním rádia z Premacy tuším
- depower řízení
- silnější klimavětrák
- izolace "topení na nohy"
- studené sání
- 15" kola
- big brake
- LSD s převodem z 5q
- 6q
- ohlins?
- koníky up up up!
NC 2006 1.8
Hyundai Grandeur 2009 3.3V6
tslany
 
Příspěvky: 215
Registrován: 21 črc 2016, 16:15

Re: Moje NBFL

Příspěvekod Robo96 » 30 dub 2018, 18:54

tak to je pech ale takto vybraty blatnik som este nevidel a vraj sa ani takto ako celok nepredava, takze v mazde to maju jo? :)
k tym repro aj nejaky zosik alebo to krmis len radiom?
tie trysky ostrekovacov maju priamo v mazda dilerstve? je to plug and play nahrada tych original vodotryskov?
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Moje NBFL

Příspěvekod tslany » 30 dub 2018, 19:43

Jsem se tak trochu otočil a strom mě zastavil :) zpětným zkoumáním jsem nejspíš zle pustil spojku v zatáčce, nějak to cosi udělalo se zadkem a už jsem točil proti směru hodin. V Mazdě to mají mít, alespoň mi to tak v servise tvrdili, fakturu jsem se neptal.
Krmím to jen tím upraveným rádiem a nemám problém, zesilovač do auta jedině kdybych chtěl něco s aktivníma korekcema s pamětí a nebo tam někam dal sapvulfr :D
Trysky mají přímo v Mazdě, tuším 530Kč za ně chtěli, a ještě před Autopalace jsem to během minuty vyměnil a vesele vyzkoušel
NC 2006 1.8
Hyundai Grandeur 2009 3.3V6
tslany
 
Příspěvky: 215
Registrován: 21 črc 2016, 16:15


Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků