Petrova zelená kocábka

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod LuckyK. » 12 črc 2018, 20:26

Neni zač, je to fakt zajimavě udělaný auto ;) škoda, že není kontakt na předchozího majitele, je mi tak trochu jasný že cena úprav v součtu asi nebyla uplně lidová :D no z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že já jsem zpevnění po instalaci rollbaru poznal, takže dobře děláš, že ho budeš dávat. Pneu setup jezdím podobnej, dopředu jsem nasadil NS2R a vzadu mám adrenaliny, taky už budou za chvíli dosluhovat a je to dobře....už chci větší grip i vzadu, takhle je to sice takový hravý, ale možná až moc - limit zadních pneu je moc nízko a mě už to začíná postupně štvát, protože vim, že průjezdy by mohly být o dost rychlejší :mrgreen: a to bude taky zábavný a vše se dost posune 8-)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod LuckyK. » 12 črc 2018, 20:34

Jinak jak si psal, že cena/výkon bude nesmysl...možná, ale ne vždycky jde jen o počet koní 8-) mě spíš baví vyváženost celku a kvalita provedení, pak může nastat situace, že to samý auto naladěný na mín koní zajede lépe než druhý který bude mít výkon třeba o dost vyšší...a navíc miluju atmo motory, takže tak :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Robo96 » 13 črc 2018, 08:36

ak sa ti zda malo tuha kasna tak sa pozri po framerails + butterfly brace + door bushings od Skidnation, ak ti bude malo na predku tak + fender brace od garage star prip. + poriadne door bary ak ti to stale nebude stacit, ale pocitaj s tym ze vystuhami pridas tak 100kil na vahe (moje NBfl malo na vahe 1230kg (vystuhy + HT + vodic + plna nadrz) (ano to je viac ako NC v plnej palbe :D )
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Beny » 13 črc 2018, 08:55

Robo96 píše:ak sa ti zda malo tuha kasna tak sa pozri po framerails + butterfly brace + door bushings od Skidnation, ak ti bude malo na predku tak + fender brace od garage star prip. + poriadne door bary ak ti to stale nebude stacit, ale pocitaj s tym ze vystuhami pridas tak 100kil na vahe (moje NBfl malo na vahe 1230kg (vystuhy + HT + vodic + plna nadrz) (ano to je viac ako NC v plnej palbe :D )

Jinak fender braces není potřeba posílat zpoza louže, nabízí aji Cybul.
ex: Almera Gti SR20DE; Crf 450R Supermoto
daily: Primera P11 SR20DE
weekend: MX 5 NA
Beny
 
Příspěvky: 230
Registrován: 11 úno 2018, 12:57
Bydliště: Katovice

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Tommy014 » 13 črc 2018, 09:13

Robo96 píše:ak sa ti zda malo tuha kasna tak sa pozri po framerails + butterfly brace + door bushings od Skidnation, ak ti bude malo na predku tak + fender brace od garage star prip. + poriadne door bary ak ti to stale nebude stacit, ale pocitaj s tym ze vystuhami pridas tak 100kil na vahe (moje NBfl malo na vahe 1230kg (vystuhy + HT + vodic + plna nadrz) (ano to je viac ako NC v plnej palbe :D )


Naprostej souhlas - rám + framerails s motylem + dorazy (bud od Skidnations nebo Taikany z ILu - ty už jsou opravdu ultra pevny) a budeš s pevností spokojenej :-D

Jinak kolik má vůbec OEM NBFL? :-D Taky sem ted vazil a se vsim to bylo taky k nějakejm 1200 kg...ale zas mam skoro 100kg :-D...takže to neni uplně vina auta a na tom aute je už snad vše co jde :-D..až na ten HT no :-D
Tommy014
 
Příspěvky: 651
Obrázky: 2
Registrován: 16 lis 2014, 11:37
Bydliště: Praha

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod vhml » 13 črc 2018, 09:21

Já jsem na auto v rámci úprav na závody taky už nacpal dobrejch 50 kilo navíc :lol:
Framerails, HT, rollbar, sportive výztuhy... :x
vhml
 
Příspěvky: 1070
Registrován: 28 črc 2015, 12:11
Bydliště: Chodsko

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Robo96 » 13 črc 2018, 10:48

moja hola bosa by podla papierov mala mat do 1080kg so vsetkymi naplnami a plnou nadrzou, ak si dobre pamatam
Beny dik za tip, idem ich omrknut
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Tommy014 » 13 črc 2018, 11:00

No, ale bez ridice :-D...takže, takže pak je otazka jestli nezacit odlehcovat jinde nez na aute :D :D :D
Tommy014
 
Příspěvky: 651
Obrázky: 2
Registrován: 16 lis 2014, 11:37
Bydliště: Praha

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Daep » 13 črc 2018, 12:49

LuckyK.. Na rollbar jsem zvědavej, jen tý montáže se bojím, to bude sraní :lol:
Já ty pneu mám ještě o dost rozdílnější, AD08r a T1R je fakt obrovský rozdíl, ted mě zadek předbíhá hodně ochotně.. Ale je to zajímavý, zadek letí bokem a předek si pořád statečně drží stopu.. I když už se mi ty AD08R taky povedlo párkrát utrhnout, ale to už uplně příjemný nebylo. Každopádně jak říkáš - hravý ale až moc, grip je grip.. Souhlas :) a když si chce člověk zabokovat tak vyjede za deště ..
Hlavně mě potěšilo to přesnější a vlastně i "ostřejší" řízení, zatáčí to ted okamžitě, ne jak s těma toyama kde byla nějaka prodleva,, asi díky o dost tvrdší bočnici no..

jasně že o počet koní nejde... na miatu jsem přešel ze zeťoura, 350z, tam těch koní bylo o dost víc ale pořádně to nefungovalo..
Daep
 
Příspěvky: 96
Registrován: 15 bře 2018, 23:26

Re: Petrova zelená kocábka (1.6NBfl, 6q, LSD)

Příspěvekod Daep » 13 črc 2018, 13:12

nějaký výztuhy už na autě sou.. ty dorazy dveří sem zas někde slyšel že nefungujou, tak nevim.. ale čistě teoreticky by to pomoct mělo a je to taková drobnost tak proč to nezkusit :) O motýlku a frame rails už jsem přemýšlel, ale třeba ty fender braces jsem vůbec neznal, takže díky za tipy. Jen by mě zajímalo kolik teda tyhle tři věci přidají na váze, vážil jste někdo? Robo psal 100kg ale to bylo i s hardtopem a dalšíma výztuhama ne?
Daep
 
Příspěvky: 96
Registrován: 15 bře 2018, 23:26

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 návštevníků