Concorde - NC 2.0 PRHT

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod KubaK » 14 črc 2022, 10:20

Majitel v inzerátu píše "originál rádio Pioneer s displayem vč. BT" - no, tady úplně nevím.. Mám originál SENDO přímo z Německa po první německé majitelce, bez úprav a tuningu.. Nejsem si jistý, jestli rádio v něm je od Pioneeru. Je teda bez loga "Pioneer". Ani v brožuře se nepíše, že je od Pioneeru.. Ale tak někdo ho musel Mazdě dodat, že... Anebo si ho tam první český majitel doinstaloval..
Že jsem si splnil sen, který jsem ani netušil, že mám, jsem pochopil, až když jsem si do ní sednul, otočil klíčkem a projel pár prvních zatáček...
Předtím: NC-FL 1.8 PRHT, 2010, nyní sedlaná mým taťkou..
Nyní: NC-FL2 2.0 PRHT, 2014, edice Sendo
KubaK
 
Příspěvky: 96
Registrován: 22 dub 2013, 18:42
Bydliště: Ostrava

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 14 črc 2022, 15:18

abych pravdu řekl, jestli to bude origo nebo dodělané mi až tak nevadí, teď mám taky Blaupunkta a jsem spokojený. Jen nejde ovládat z volantu, prý jako jedno z mála, na ostatní značky mají mezikusy kabely ... důležité je kolečko na hlasitost, proto jsem taky Pioneera vyhodil, co tam byl u mého ... protože jednak se mi nelíbilo a jednak mělo na hlasitost tlačítka a to nesnáším :D

To SENDO má prostě takový luxusní nádech a nevím proč, jestli ta kola, nebo ty drobné odlišnosti na přídi, nebo ta bílá kůže ... prostě jako by dali někomu v mazdě udělat na závěr NC období nějakou voňavku. A ono se povedlo ...

akorát teď člověk neví, jestli si udělat radost SENDem a nebo si radši hodit na střechu soláry .... :)
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod KubaK » 15 črc 2022, 07:42

Concorde píše:To SENDO má prostě takový luxusní nádech a nevím proč, jestli ta kola, nebo ty drobné odlišnosti na přídi, nebo ta bílá kůže ... prostě jako by dali někomu v mazdě udělat na závěr NC období nějakou voňavku. A ono se povedlo ...

no, asi bych to nenapsal líp:-))) fakt se povedlo.. taková třešnička na dortu před uvedením NDčka.. A pokud má jeden i štěstí na zachovalý kus, zamiluje se natrvalo...
Concorde píše:akorát teď člověk neví, jestli si udělat radost SENDem a nebo si radši hodit na střechu soláry ...

... a pak díky tomu hlubokému citovému vzplanutí už nebude pomýšlet na takové malichernosti, jako jsou třeba nějaké soláry...
Že jsem si splnil sen, který jsem ani netušil, že mám, jsem pochopil, až když jsem si do ní sednul, otočil klíčkem a projel pár prvních zatáček...
Předtím: NC-FL 1.8 PRHT, 2010, nyní sedlaná mým taťkou..
Nyní: NC-FL2 2.0 PRHT, 2014, edice Sendo
KubaK
 
Příspěvky: 96
Registrován: 22 dub 2013, 18:42
Bydliště: Ostrava

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 15 črc 2022, 09:48

vole :D
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 25 srp 2022, 14:14

protože Sendo se zatím odkládá, rozhodl jsem si udělat radost novým čelním sklem ....
mám tam nyní originál, má to hezčí orámování než to původní neorigo .. prostě veliká radost

a taky se samozřejmě u kábria líp odřezává sklo - když tam není střecha :D
Přílohy
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod KubaK » 26 srp 2022, 11:56

Hele, tak řekni rovnou, že sis tu fotovoltaiku, kvůli které jsi Sendo odložil, dal do Miaty a máš v novém předním skle fotovoltaické mikročlánky... My to tady pochopíme...
Že jsem si splnil sen, který jsem ani netušil, že mám, jsem pochopil, až když jsem si do ní sednul, otočil klíčkem a projel pár prvních zatáček...
Předtím: NC-FL 1.8 PRHT, 2010, nyní sedlaná mým taťkou..
Nyní: NC-FL2 2.0 PRHT, 2014, edice Sendo
KubaK
 
Příspěvky: 96
Registrován: 22 dub 2013, 18:42
Bydliště: Ostrava

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 26 srp 2022, 13:27

až to japonci vymyslí, jdu do toho :-)
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod cafe-racer » 26 srp 2022, 15:35

Concorde : doufám, že tě nestihne stejný osud jako mě. V únoru jsem vyměnil čelní sklo a ani ne měsíc potom jsem chytil kámen přímo doprostřed toho nového. 10k v prd...
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 26 srp 2022, 20:30

to se mi taky docela pravidelně stávalo. Ale teď, jak už jsem starší a jezdím pomaleji a dál od aut, mám rozbitá skla méně a méně ....
měl jsem Mini JCW, ten měl dost kolmé sklo a tam jsem ho měnil každý rok. U Vette naopak 10 let ani jednou - bylo hodně sklopené a kamínky se jen odrážely a neničily

MX-5 bude něco mezi tím, tak doufám ... a přes zimu nejezdím a na jaře opatrně :-)
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Concorde - NC 2.0 PRHT

Příspěvekod Concorde » 30 srp 2022, 08:59

Pánové, včera jsem MX-5 dopřál dekarbon vodíkem tady u nás v Liberci a mám z toho velmi dobrý pocit.
:)
jednak mě poslední dobou občas zlobil katalyzátor - jednotka mi hlásila sníženou účinnost katalyzátoru a taky mi někdy na volnoběh přišel motor takový rozhrkaný ...
dával jsem do benzínu Oxicat a pomáhalo to - jednotka se ozývala méně často ale přesto mi to přišlo jako polovičaté řešení

takže jsem kontaktoval kámoše, co vodíkový detox má a šupli jsme to tam...

výsledek ? :

máme v Liberci malý tunel a hned jsem poznal, že Miata troubí mnohem víc než dříve - a to tam mám výfuky takové nic moc :)
dával jsem tomu víc než obvykle a Miata šla za plynem jako blázen - velmi zřetelně šla do otáček lépe než před detoxem
a volnoběh je nyní hladký jak dětská prdelka

spotřebu neřeším a budu čekat jestli se nerozsvítí žlutý vrtulník. Lambdy mám nové od března a tak to snad byl jen zanesený cat.
při používání toho Oxicatu se mi vrtulník rozsvítil tak po 400 km, bez něj tak po 50-70 Km. takže je jasné, že kat byl zanesený a to aditivum pomáhalo. A ten detox vodíkem by mělo být ultimátní řešení.

plus jako bonus by to mělo očistit od karbonu ventily, ventilová sedla a tak ...

dám vědět, jak to dopadlo, dneska jedu Lbc-Rumburk a zpět a budu doufat, že to bude OK
Přílohy
ImgW.jpg
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků