Jihomoraváci

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Pochtli » 05 říj 2017, 19:11

Uvidím, podle trasy (asi se někde oddělím) a podle začátku oslavy (ano, vtipně zatím nevím, v kolik definitivně bude).
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod cafe-racer » 05 říj 2017, 22:24

Napad super, jel bych rad ale tuto nedeli nemuzu. Snad priste.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod TeeJay » 05 říj 2017, 22:43

Já mám auto v lakovně, tak ani letos se na jih Moravy nevydám :D a hlavně víkendy mám až do začátku listopadu plné běhů. Ale jednoho dne taky pojedu :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Pavel260 » 06 říj 2017, 07:13

My tak jedině Peugeotem ve třech pozdravit na start. Uvidíme podle zdraví
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod cafe-racer » 06 říj 2017, 11:41

TeeJay píše:Já mám auto v lakovně, tak ani letos se na jih Moravy nevydám :D a hlavně víkendy mám až do začátku listopadu plné běhů. Ale jednoho dne taky pojedu :)

Jak to, že nejsi na startovní listině nedělního běhu v Hradci ?? To považuju za jedinou snesitelnou omluvenku :-)
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod TeeJay » 06 říj 2017, 11:47

cafe-racer píše:Jak to, že nejsi na startovní listině nedělního běhu v Hradci ?? To považuju za jedinou snesitelnou omluvenku :-)

Ale mamka je tam, půjdu jen jako doprovod :D furt mě bolí koleno a k tomu mě už tyhle asfaltový půlmaratony taky tolik nebaví, zvlášť s tou konkurencí, co v mých kategoriích je - dva roky zpátky týpek čas 66:něco... Tak běhám orienťáky. :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod cafe-racer » 06 říj 2017, 13:27

Dáváš si laťku zbytečně vysoko... já to chci prostě ve zdraví dokončit, ideálně v takovém čase abych nebyl diskvalifikován. Vloni jsem si to zaběhl (lépe řečeno absolvoval), pak jsem skočil do auta a jel 850 kilometrů zpátky domů :-) Letos bych to rád skloubil s MX výletem ale to opravdu nepůjde, protože start je ve 12.30
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod TeeJay » 06 říj 2017, 14:42

No to je těžký, já fyzičku mám, nemám nejmenší pochybnost, že bych to bez jakýhokoliv dalšího tréninku uběhl v čase kolem 1:50. Zároveň si jsem 100% jistej, že bych vyloženě splynul v davu co se výsledků týká, něco jsem si v minulých letech odběhal. Letos kromě orienťáků na jaře jsem běžel mnichovohradišťskou pětadvacítku, dal jsem ji celou v tempu 4:57 min/km (2:03:51, půlmaraton 1:43:xy) čili slušné, radost, ale v kategorii jsem skončil předposlední :D

Tak asi tolik k motivaci. A teď k tomu startovný 680 Kč za to, abych nezjistil nic nového a mohl běžet v davu skrz les, kterej mám 500m od bytu a kam chodím každý týden trénovat. Mamka běhá kategorii žen 50+ a jde tam s tím, že má šanci vyhrát a dost často se jí to podaří, dostane nový boty za 4k a běhá s nimi další půlrok, to mi pak smysl dává. Ale protože vím, že to v pohodě uběhnu i kdybych šel běhat ráno po noční šichtě, nemám 60 kilo ale 80, nemám čas ani chuť běhat 30 km denně, mám spoustu dalších sportů a koníčků, zkrátka nemám šanci na vítězství, tak mně to smysl moc nedává. Výjimky jsou pro mě fakt hezký běhy (běžel jsem půlmaraton 2015 v Reykjavíku) nebo něco, čeho jsem ještě nedosáhl (celej maraton). Ale hradeckej půlmaraton pro mě ničím výjimečnej není (a nic na tom nemění to, že ho tak prezentujou), abych si ho šel za to šílený startovný jen tak zaběhnout.

Tak a tím končím offtopic a sorry všem, kterým je to volné. :)


Nicméně... my jsme chtěli někam jet a ještě jsme se k tomu nedostali, tak až si vyzvednu příští týden auto, tak bychom to konečně mohli uskutečnit :D domluvíme se přes PM. A s Brňáky vyjedeme asi až napřesrok.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod jardaj. » 07 říj 2017, 13:12

Jindro taky jsi mě mohl brnknout. Já jsem se sem podíval až poo. Samozřejmě bych jel. Ja.
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod buteo » 07 říj 2017, 14:51

Jaro, plánuje se to až na neděli, tj. zítra!
Teď jsem se ti snažil marně volat - nezměnils čislo? Máš furt na konci 100? Zavolej, tád tě svezu!

Jinak na neděli zatím předpověď nic moc. Navrhuju rozhodnout se ráno podle situace a předpovědi.
Takže ráno v 8,00 vám sem napíšu, jak je v Tišnově a jaká je předpověď, vy se taky podíváte na svoje zdroje a rozhodneme, jestli se ca. v 10 aspoň někteří v Dianě sejdeme nebo to odpískáme. V kladném připadě pak u kafe na místě vymyslíme trasu: kdyby např. Vysočina hrozila nečasem, můžeme vyrazit třeba na Jedovnice .... Taky je možnost zapojit do toho zastávku na Kafe & káry od 14 hodin v Brně .....
Pro mě osobně je kritériem déšť: aby se dalo vyrazit bez střechy s perspektivou absolvovat tak většinu výletu. Zima nevadí, máme topení, zimní bundy a kulichy ;)
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 návštevníků