Jihomoraváci

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod widar » 20 zář 2012, 22:37

Právě prý probíhá jakýsi Evropský týden mobility http://www.mzp.cz/cz/news_etm_2012, který by měl vyvrcholit sobotním dnem bez aut, což by se mělo ocenit bezúčelným pálením benzínu :)
Takže navrhuji sobotní sraz - projížďku - návštěvu závodů na Masarykově okruhu.
Sraz bude na (již pomalu tradičním místě) parkovišti u Penny (viz začátek trasy) v sobotu 22.9. v 13:00. Odtud se pojede touto trasou http://goo.gl/maps/f4FaH (s tím rozdílem, že místo přes Krpole to vezmeme přes krposlký tunel!) na okruh kouknout na Podzimní cenu Masarykova okruhu http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/se ... a/o-zavodu , kde budou závodit docela zajímavá auta jako Porsche, Ferrari, MB, Pagani, Radical,.... a bude tam i vcelku zajímavý doprovodný program. (Vstup na závody a některé atrakce zdarma).
Počasí by mělo být až na podzimní teplotu pěkné, tak doufám, že dorazíte ;)
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod jardaj. » 21 zář 2012, 09:15

Pánové ! Co tak udělat si zítra vyjížďku ? Navrhuji trasu Šárka v Herolticích, pak třeba rozhledna v Kozárově, občerstvení v Žernovníku. Trasu můžeme operativně na místě setkání upravit. Já jezdím jen do konce září, pak má drožka zimní spánek (sezonní zákonné ručení). Pokud se někdo najde tak dále bych upřesnil.
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Henges » 21 zář 2012, 09:48

Pořád nic a ted dva srazy? :) Lepší scuknout to do jednoho. Já bych se rád přidal, ale jedu na ten trapnej tuning do Vyškova, kde bych se teoreticky nemusel zdržet dele jak do 13-14h, ale tu vyjíždku ve 13:00 bych už asi nestihl. leda kdybych byl rychlej a stihl se přidat u Bukoviny..
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod riderhenry » 21 zář 2012, 10:00

Kdyby bylo pocasi a casove mi to vychazelo, tak bych se rad pripojil, kdyby nevadilo jednostope vozidlo? :) Uz mam docela abstak :roll:
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod widar » 21 zář 2012, 10:08

Já to mám celkem otevřené a přístupné změnám, ale na ty závody bych se chtěl podívat (kolem té 15h být na okruhu). Jardo, docela se mi tvůj nápad líbí, myslíš, že by se to dalo nějak zkombinovat?
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Henges » 21 zář 2012, 12:52

Hlavně by bylo fajn dát vědět kdo dojede at to není sraz o dvou mx5 jak bývá zvykem, i když byl jsem i na sraze kde jsem byl sám :lol: Chtělo by to pořádnej sraz když končí sezona a má být celkem hezky ;-)
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod jardaj. » 21 zář 2012, 13:58

Wide jasně by to šlo zkombinovat. Já na okruh nechci, ale šlo by to tak že z okruhu byste mohli zadem přes Ostrovačice, Vev. Bitýšku, Chudčice na Tišnov. Za Hradčanama před Tišnovem je benzinka a tam bychom si mohli dát sraz v ?hodin a pokračovat na Březinu, Heroltice atd.
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod widar » 21 zář 2012, 14:29

Já to myslel spíš opačně... projížďku, někde v tom občerstvení se stavit na lehčí oběd a nakonec skončit na okruhu, protože odpoledne tam bude program určitě zajímavější.
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod jardaj. » 21 zář 2012, 14:41

I tak možno. Tak si dejte sraz někde v Brně, v Kuřimi se k vám možná připojí MXfanda a srazíme se na benzince v Hardčanech. Oběd dáme v Tišnově a pak dál jak se dohodneme.
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod MXfanda » 21 zář 2012, 15:03

MXfanda se k vam neprida, neb se flaka na dovolene na Lefkade :D Tak si to uzijte i za mne ;)
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků