Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Henges » 13 kvě 2013, 09:46

Stejnak bych to otočil znova před bránou pryč za 4 kila v dešti :mrgreen:
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Sedrik » 13 kvě 2013, 12:30

To je jasný - počasí je pro KSA klíčový :p
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod riderhenry » 13 kvě 2013, 17:46

Pocasi jsem se hodne bal, jeste pred branou jsme se rozhodovali, ale nakonec jsme jeli a vsichni jezdili i za mokra. Navic prselo celkem asi 1 - 2 hodiny z celkoveho casu, co jsme tam byli (cca mezi 11 - 17 hodinou). Nakonec bych nelitoval ani nebyt toho svezeni. Nejde mi o to videt Veyron, nebo (podle me) osklivy Aventador, naopak mi mnohem vetsi radost delala velka ucast GT3, Xbow, Atomu, Lotusu...

Nechci tvrdit, ze jel na 100%, ale podle toho, jak predjizdel vsechny okolo a i podle korekci volantem atd. bych rekl, ze pod 90% to nebylo :D S obrovskym naskokem si daval o dve generace novejsi GT3 RS. Musim se priznat, ze kdyz jsem z toho auta vystoupil, tak jsem mel slzy v ocich :) Jen bohuzel tesne pred nami skoncil jeden Caterham ve svodidlech - jelikoz byl hodne pomuchlany a urvana obe leva kola i s napravami, tak asi totalka, minimalne reci pojistoven...
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 117 návštevníků

cron