Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Henges » 09 kvě 2013, 20:44

Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Igor » 09 kvě 2013, 21:38

ja tam jedu v sobotu. tak se treba potkame.
Igor
 
Příspěvky: 323
Registrován: 05 led 2013, 12:19
Bydliště: Brno

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Sedrik » 11 kvě 2013, 08:40

Letos asi nepojedu - přijde mi, že je to pořád to stejné :) Navíc nemá být moc hezky...
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod riderhenry » 11 kvě 2013, 12:25

Letos jsem chtel jet poprve (v nedeli), ale moc nevim, co od toho cekat. Program mluvi "jen" o volnych jizdach. Na okruhu se casto da divat na zajimave akce i za nizsi castky (nebo zdarma), tak nevim. Stoji to vubec za to?
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Sedrik » 11 kvě 2013, 14:07

riderhenry píše:Letos jsem chtel jet poprve (v nedeli), ale moc nevim, co od toho cekat. Program mluvi "jen" o volnych jizdach. Na okruhu se casto da divat na zajimave akce i za nizsi castky (nebo zdarma), tak nevim. Stoji to vubec za to?


Co se tam dá dělat? Koukat, poslouchat a fotit krásný auta. Jinak nic. Pokud je hezky a má tam být něco opravdu zajímavého, tak to za to stojí (ale letos to prý zase zdražili, tak nevím).
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod riderhenry » 11 kvě 2013, 14:23

Priznam se, ze bych cekal neco trochu vic, kdyz si za to nechavaji platit vstupne :D Ale nechci, aby to vyznelo "cechackovsky"... Vstupne je 300 dospeli, 200 deti a 100 parkovani.
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Sedrik » 12 kvě 2013, 09:31

Když jsem tam byl poprvé, tak mi to stačilo. Protože ale na ty akce jezdí většina aut pořád dokola, tak na počtvrté už bych taky chtěl nějaké ozvláštnění.
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Henges » 12 kvě 2013, 10:32

Nakonec jsem tam nebyl. Dojel jsem před bránu a začalo vydatně pršet. Tak jsem volal kamarádovi co tam byl jestli to má smysl a říkal že v tom počasí (kvůli kterému byla i menší účast) dávat 400kč je zbytečný, tak jsem to otočil a jel pryč :geek:
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod riderhenry » 12 kvě 2013, 20:28

Tak ja byl a rozhodne nelituju. Samotnou akci hodnotim dobre, protoze tam bylo celkem minimum frajirku, co se jedou predvest (i kdyz i tak jich bylo porad dost). Hodne me pobavili ridici, kteri jezdili v autech, jako je GT3 RS ostra kola s loktem polozenym na dverich :D Jinak vcelku zajimava auta, i kdyz mne osobne hodne chybelo LFA, ktere bylo na kazdem letaku a fotce o akci. Na druhou stranu, k videni bylo tak 10-20 Porsche 911 GT3 (RS, Cup), coz je moje srdcovka a i jina zajimava auta. Vyvrcholenim byla vyhra svezeni v GT3 RS Seizise Nikolaose, ktery se zdal jako celkem v pohode chlapek + samozrejme excelentni ridic. Musim rict, ze me to naprosot dostalo ;) I bez takoveho zazitku by to byla fajn akce, a to i pres horsi pocasi.
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Mezinárodní sraz sportovních aut - Brno okruh

Příspěvekod Sedrik » 13 kvě 2013, 08:26

Stejně hotovej jsem z toho byl poprvé taky - jako ta akce rozhodně není špatná a příští rok nejspíš pojedu zase (pokud bude hezky) - jen když to vidíš jednou, dvakrát, tak už tě tam němá moc co překvapit.

K tomu LFA - loni tam měla být Agera a taky nepřijel. Bavil jsem se s majitelem Veyronu, co s ním měl závodit, jestli dojede a ten mi říkal, že ten majitel Agery je "nějakej divnej" a že nedojede....na to auto jsem se těšil moc (víc jak na Veyrona :))

Jo a loni jsem vyhrál to svezení v GT3 RS - nevezl mě SN, ale jel jsem asi s řidičem nějaké té firmy, od které si svezení můžeš koupit - taky mi přišlo, že už to někdy dělal :p Lítal jsem v kabině jak hadrová panenka a to i když jsem byl v pětibodovejch pásech :p Jet s někým, kdo ten okruh zná a auto nešetří - zážitek :p
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 158 návštevníků