Bílé Karpaty 4.-6.10.

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Pajte » 26 zář 2013, 11:13

Chtěl jsem se přihlásit na tento sraz,ale pak jsem našel na diskuzích tolik napadání,osočování a hlavně blbých keců,ze s takovejma chudákama bych tedy strávit víkend nechtěl.Pokud by na tento sraz přijeli.Organizátor s tím má práci,není to jednoduché a tak mu přeju, ať přijedou jen ti majitelé MX-5, kteří jsou v pohodě.
Jsem hodně překvapen,jak se k sobě chovají někteří MX-5kaři(např klub).No ještě že velká většina z nás má to auto pro radost.A tak zdravím všechny majitele a fandy MX-5,kteří jsou v klidu,jsou ochotní poradit třeba na tomto fóru a těm pár magorům (je fakt,že takoví se najdou všude):prodejte svoje auta,ať jsme MX-5kaři v pohodě všichni.
Pajte
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 2
Registrován: 25 bře 2011, 13:54
Bydliště: Olomouc

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Vavris » 26 zář 2013, 13:17

co? kde? jak? Teď z toho nejsem chytrý jestli se "oficiální" MX-5 klub napadal mezi sebou, nebo napadal někdo odtud? :D
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod LordJames » 26 zář 2013, 15:42

Spis to pajte asi myslel tak, ze s nima nejede potom, co si precetl nejaky jejich vyroky na adresu tohohle fora.

to pajte: nikdy se to neda zobecnovat na celek (at uz cele tohle forum, nebo cely mx5klub)...ja uz se clenama klubu nekolikrat na ruznych akcich byl a bylo to taky fajn. A ku zdejsimu foru- kdyz si vzpomenu, na clena bmxdave, tak ten tu nekolika lidem taky zrovna neprirostl. Stejne tak urcite nekoho seru ja :-D
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Vavris » 26 zář 2013, 15:47

no, bmxdave možná někomu nepřirostl, ale rozhodně to nevedlo k rozeštvání, napadání, agitačním mailům apod. :mrgreen: Tohle forum mi připadá celkově jako jedno z nejpohodovějších co znám.
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod LordJames » 26 zář 2013, 16:06

To jo, ale stejne tak se najdou pohodovy lidi v klubu (osobne mam taky mnohonasobne radsi tohle forum). Nehlede na to, ze par clenu fora je i cleny klubu. A klub urcite neobhajuju, jen pajtemu rikam, ze kamose by si na srazu klubu urcite taky nasel ;-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Vavris » 26 zář 2013, 18:02

Tak já z nám z Miata Cupu spoustu pohodových lidí z klubu a řekl bych, že zlou krev tam vytváří jen... no to je jedno. A obdivuju Jitku, že na to má ještě nervy...

A už rači držím hubu, bo jak se říká, co mi není rovno, po tom je mi...
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod dopr » 26 zář 2013, 22:35

... po tom je mi Pulp Fiction :D
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Wikki » 29 zář 2013, 09:41

Prispeju i ja,kdyz mluviteo tom druhem clubu http://www.mx5.cz
Byl jsem s nimi na srazu Kempovani s MX5na Palave na konci srpna a muzu rict,ze i kdyz jsem tam puvodne neznal ani jednoho cloveka a na to,ze je ten sraz a ze existuje ten klub jsem prisel 2dny pred srazem, tak to byl sovelej sraz. Vsichni pohodovi a pratelsky lidi,skvely pokec,sranda,kazdej se bavi s kazdym. Slysel jsem o neshodach tohoto clubu a jejich clubu a prijde mi to trochu strelene na hllavu.

Ale neco vam reknu-tady sice je prihlaseno 486clenu a chodi jich sem rekneme treba 100,ale poradny sraz neni zadnej,jen nejake "scuky"vsudep o par lidech (par doslova). Kdyz byl 14.9.sraz,ktery vypadal,ze bude vetsi,tak vas je tam 8ci 9 a z toho jen 6 mX5?????
Na kempovani s Mx5 nas bylo 25 MX5 a ted na Karpaty je prihlaseno 28 aut!!!!
Takze cemu pak rikat sraz a k cemu je club,kde na forum je xxxx lidi,ale na sraz neprijedou?

Ja na Karpaty jedu a vim,ze to bude bomba!!!!
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Wikki
 
Příspěvky: 48
Obrázky: 10
Registrován: 17 kvě 2013, 13:37
Bydliště: Chotěboř

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Zed » 29 zář 2013, 09:52

Wikki píše:Prispeju i ja,kdyz mluviteo tom druhem clubu http://www.mx5.cz
Byl jsem s nimi na srazu Kempovani s MX5na Palave na konci srpna a muzu rict,ze i kdyz jsem tam puvodne neznal ani jednoho cloveka a na to,ze je ten sraz a ze existuje ten klub jsem prisel 2dny pred srazem, tak to byl sovelej sraz. Vsichni pohodovi a pratelsky lidi,skvely pokec,sranda,kazdej se bavi s kazdym. Slysel jsem o neshodach tohoto clubu a jejich clubu a prijde mi to trochu strelene na hllavu.

Ale neco vam reknu-tady sice je prihlaseno 486clenu a chodi jich sem rekneme treba 100,ale poradny sraz neni zadnej,jen nejake "scuky"vsudep o par lidech (par doslova). Kdyz byl 14.9.sraz,ktery vypadal,ze bude vetsi,tak vas je tam 8ci 9 a z toho jen 6 mX5?????
Na kempovani s Mx5 nas bylo 25 MX5 a ted na Karpaty je prihlaseno 28 aut!!!!
Takze cemu pak rikat sraz a k cemu je club,kde na forum je xxxx lidi,ale na sraz neprijedou?

Ja na Karpaty jedu a vim,ze to bude bomba!!!!


A dál? Radši jezdi a užívej...
charged "beauty"
charged beast
Miata simply begs to be driven hard!

MX-5 Cup 2018 - http://mx-5cup.cz/
Uživatelský avatar
Zed
 
Příspěvky: 970
Registrován: 25 úno 2011, 12:52

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Pavel260 » 29 zář 2013, 10:22

Wikki píše: Kdyz byl 14.9.sraz,ktery vypadal,ze bude vetsi,tak vas je tam 8ci 9 a z toho jen 6 mX5????? Takze cemu pak rikat sraz a k cemu je club,kde na forum je xxxx lidi,ale na sraz neprijedou?


tak hlavně že ty si toho 14.9 přijel viď? ;)

edit: někdy méně znamená více... určitě si měl spoustu času si se všema z tech 25ti aut popovídat, zasmát se, plánovat další akce
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 návštevníků