Le Mans 2014

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod MXfanda » 19 čer 2014, 12:22

Ivane, dík za vyčerpávající info a fotky, já jen tiště závidím. Letos se mně LeMans Classic kříží s dovolenou :( ale příští rok se chci určitě na něj vypravit, už pro ten zážitek. Tak jako pro mně zatím největší zážitek bylo navštívit Flying Legends Air Show a muzeum v Duxfordu, to se ti vryje do paměti na celej život! ;) http://www.iwm.org.uk/events/iwm-duxfor ... air-show-0
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod IvanGS » 19 čer 2014, 13:44

MXfanda - za rok se Classic nejede, vždy jednou za 2 roky. Na létající legendy do Anglie bych taky jel...:-)
Jo, byl to neskutečný zážitek být na místě největšího závodu na světě, chodit po trati, stát na dosah ruky od legendárních aut, koukat se ze 3 metrů na mechaniky v depu... Byl tam např. Mercedes, se kterým jel kdysi v začátku kariéry Michael Schumacher. Nebo Porsche 908, se kterým zajel Steve McQueen v roce 1969 (nebo 1970?) druhý....
Přílohy
mrcedesschumacher.jpg
p908McQueen.jpg
porscheC.jpg
audibrzdy.jpg
cilovapaska.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod MXfanda » 19 čer 2014, 14:09

IvanGS píše:MXfanda - za rok se Classic nejede, vždy jednou za 2 roky


:|
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod IvanGS » 19 čer 2014, 16:38

Zajímavé to bylo v kempu. Byl to obrovský kemp uprostřed okruhu, zaprášený, nedostatečnými sociálkami, i na české poměry spíš hrůza. Ale spousta fandů tam tábořila celý týden, na mnoha místech se odehrávaly mejdany a pařenice, z nejrůznějších míst létaly ohňostroje, ozývala se muzika, tančilo se, celé skupiny lidí se převlékaly za slepice, kuželky, Spidermany atd. atd. a řádili. Mělo to skvělou atmosféru a snad i proto - možná i z nedostatku jiného místa - byly v kempu k vidění i auta, která bych tam rozhodně nečekal. Tady je pár ukázek, ale byly tam i Bentley, limuzíny Mercedes, dokonce jsem zahlédl Rollce Royce. Lotusů Seven a Mazd MX-5, hlavně z Anglie, bylo asi nejvíc... Majitelé spali ve stanech a když odjížděli, některé stany zůstaly na místě - postavené, opuštěné, před ním gril a nafukovací bazének, koupili to jen na tuhle jednu akci a domů to tahat nebudou...
Přílohy
kemp6.jpg
kemp5.jpg
kemp4.jpg
kemp3.jpg
kemp2.jpg
kemp1.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod hroche » 19 čer 2014, 22:01

tak stím kempem nestraš mi taky budeme spát v kempu. byly jste v modrém nebo žlutém kempu?
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod IvanGS » 19 čer 2014, 22:55

Koukal jsem na kartu z kempu, myslím že žlutém, Beausejour. Na klasikách to bude myslím jinak, aspon jak jsem slyšel, zatím jsem tam nebyl.
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Le Mans 2014

Příspěvekod hroche » 20 čer 2014, 06:31

IvanGS píše:Koukal jsem na kartu z kempu, myslím že žlutém, Beausejour. Na klasikách to bude myslím jinak, aspon jak jsem slyšel, zatím jsem tam nebyl.


za 14dní povyprávím jak se spalo v kempu po loňské Mille Miglia jsem dost zmlsanej spaní na hotelu každý večer a ráno sprcha kvalitní snídaně :D :D
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Předchozí

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 130 návštevníků