The Most AUTOSHOW #2

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: The Most AUTOSHOW #2

Příspěvekod Oliff » 20 říj 2015, 01:03

Štěpán tomu tedy pěkně naložil :shock: :D , tomu říkám pěkná práce jak za volantem tak ve vyladění auta :D . Já tu ještě dám odkaz z 18.10. na video z mojí první jízdy, trať byla lehce vlhká už jen na pár místech a tak se dalo jet naplno. Druhou jízdu s nejrychlejším časem a pěknou honičkou se závodní Octavií I. generace bohužel moje maličkost zapoměla nahrát :oops: :oops: Třetí jízdu jsem měl spolujezdce a víc už jsem nestihl. Sice zataženo s občasným mžením, ale parádní den až hanba. :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=NtmAGpyszZM
Naposledy upravil Oliff dne 20 říj 2015, 10:39, celkově upraveno 1
MX-5 NC 2,0i Revolution 7/2008, dříve Mazda MX-5 NBFL Sportive 107kW/146k 10/2002
Uživatelský avatar
Oliff
 
Příspěvky: 168
Obrázky: 8
Registrován: 01 bře 2012, 04:19
Bydliště: Karlovy Vary

Re: The Most AUTOSHOW #2

Příspěvekod Stepan P » 20 říj 2015, 09:36

Jr. píše:Dík. Takhle široká a kvalitní guma tam asi sama o sobě udělá dost, ale ten podvozek by mne přecijen také zajímal :D. Pokud to teda není ta konkurenční výhoda do závodů, pak už se samozřejmě dál neptám...:)

Podvozek nic "spešl". Tokico Illumina (které se bohužel už nevyrábí) + FM pružiny, aby se s tim dalo jet i na dovču...
NB98 supercharged + R888 ->>>> Most 1:58:10
MX-5 CUP pravidla pro rok 2019
Stepan P
 
Příspěvky: 160
Obrázky: 1
Registrován: 31 bře 2010, 23:07
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 116 návštevníků