Ideální srazík ....aktuálně pro rok 2014

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Ideální srazík ....aktuálně pro rok 2014

Příspěvekod Raduna MX5 » 06 lis 2010, 17:46

Venku už je pěkně podzimně hnusně a tak mě napadlo založit tohle téma jako takový dlouhodobý brainstorming zdejších členů o tom, jak by mohl vypadat srazík, kterého byste se určitě zúčastnili. A berte to každej ze svého pohledu.
Určitě přijedu, když... ;)... srazy mě vůbec nezajímaj, mám svejch starostí dost....nemám rád lidi....jen když bude pivo zadarmo....když to budu mít 10 km vod baráku....jen když pojede taky Karel a Franta.....jen když někdo přemluví moji starou/mladou....když budu půlroku dopředu vědět, že nebude pršet....atd.

Zajímavé kategorie, které můžete zmínit:
Ubytování: stan, Hilton, sousedova zahrada, zajímá mě ubytování do 90 Kč za noc i se snídaní ... :mrgreen:
Program den: slalom, sprint, opalovaní, návštěva hospody a vožíračka ... :mrgreen:
Program noc: hmm....a pak návštěva hospody a vožíračka ... :mrgreen:
Kdy: Až bude 22 až 27 stupňů a slunečno a sobota.... :mrgreen:
Kde: Blízko a přitom na horách, hezký cesty a přitom trochu klikatý... :mrgreen:
Za kolik? No asi zadarmo a ještě příspěvek na benzín..... :mrgreen:

Třeba z toho něco zajímavého vypadne a když ne, aspoň bude o čem psát za dlouhých podzimních a zimních večerů.
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Pavel260 » 06 lis 2010, 18:48

krásně se to hodí... něco tak trochu plánuji (plánujem) aspoň zjístím kdo co chce ;)
každopádně já osobně jsem pro vše, klidně stan :D horší je to s tím alkoholem ten tolik nemusím a nejsem moc zvědavej na totál ožralý lidi :-D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod kousmen » 06 lis 2010, 20:46

No já bych se s dovolením připojil, protože se zanedlouho stanu šťastným majitelem miatky a určitě budu chtít vidět i další tyhle krásky.

Ubytování: venku pod stanem nebo pod širákem
Program den: nějaký to řádění jako ten slalom, ježdění po pěkným okolí, pak zahrajem piškvorky a budem spokojení :lol:
Program noc: jedině grilovačka a chlast ať si dá kdo potřebuje... pro ostatní gogo tanečnice. :lol:
Kdy: Hlavně aby bylo teplo a sucho.
Kde: Klikatý silničky v horách by určitě neuškodily, ještě by to chtělo spojit s nějakou zajímavostí v okolí
aby bylo kde nafotit pořádný fotky a aby sme se pokochali i něčím jiným.
Za kolik? Zadáčo samozřejmě. :D

Pokusím se nějaký takový místo vypátrat...
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Marfil » 07 lis 2010, 10:02

V první chvíli mě napadá, že ideální srazík je každý, který se podaří zrealizovat. To znamená naplánovaný ve velkém předstihu a s aktivitou rozhodnutých působit na ty nerozhodnuté. :mrgreen: Třeba tohle vlákno je tím, co nás "nakopne" se tím dopředu zabývat. Otázkou je, co a jak bude reálné - například já za ty go-go tanečnice hlasuji také :lol: O počasí není třeba diskutovat - téma samo pro sebe...
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod petr007 » 07 lis 2010, 10:40

Ideální srazík zajímavé téma, také už tak přemýšlím co příští rok, kam vyrazit, protože plánování cesty je moje náplň zimních večerů. Asi jako nejlepší srazík bych hodnotil ten 23.10. (viz téma Pražské zcuky) cíl letiště Hradčany. Dalo se to dohromady na poslední chvíli a průběh super. Příprava proběhla, tak že PavelS dal dohromady 6 aut a cíl jsem doladili doslava hodinu před srazem a klaplo to.
Nejlepší výjezd v roce 2010 s MX5 bych hodnotil Alpy, 4 dny řízení, krásné počasí. Škoda, že jsem jel sám, ale zkoušel jsem to dát na forum, ale nikdo se nepřidal. Fotky pro inspiraci : http://doc007.rajce.idnes.cz/Alpy_s_Mazdou_MX5/
Nejvíce by se mi líbilo kdyby jsme se tady dali dohromady, a naplánovat delší cestu na rok 2011 např. Alpy. Popřípadě dohodnout termín a udělat 2 varianty a rozhodnout dle počasí. Jednodenní akce bych asi takto dopředu neplánoval.
ubytování pro mne penzion se snídaní a může být i mírně dražší než 90 Kč. :lol:
hlavní program řízení mx5, možno doplnit prohlídkou zajímavosti, když už tam dojedeme.
noční program spánek a příprava na další den tj. řízení.
termín: delší akce dopředu naplánovat a jednodenní dle možností
kde a kdy a za kolik dle dohody
NB 1,8 vyrobená : 14/12/1998, LSD, SPORT SUSP, stříbrná
NC 1,8. šedá
Uživatelský avatar
petr007
 
Příspěvky: 967
Obrázky: 1
Registrován: 28 bře 2010, 09:18
Bydliště: Mělnicko

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod riderhenry » 07 lis 2010, 20:11

Sice jsem se zadneho oficialniho srazu jeste nezucastnil, tak muj nazor nemusi mit takovou vahu, ale mne by se libil nejvic pronajem okruhu na cely den nebo jeho cast (Vysoke Myto) a proste jezdeni, kolik kdo zvladne, bude chtit... Mozna je to utopie, ale ta predstava se mi libi. Vim ze uz existuje Miata Cup, ale nejak me odrazuje jeho atmosfera, nektera pravidla... Cena zalezi na typu srazu, pocasi si neobjedname, takze to neresim :) Nejaky druhotny program je mi volny, stejne nikdy clovek nenajde nic, co by vyhovovalo vsem. ;)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Pochtli » 07 lis 2010, 20:45

Počasí: Je asi nejhorší proměnnou a dokáže totálně změnit vše, co se naplánuje, ale pokud není pod cca 10°C či neprší, tak neřeším.
Čas: Kdykoliv, když bude čas, nálada, dost benzínu v nádrži a auto v provozuschopném stavu. Jsem schopný se zúčastnit půldenní akce jako třeba týdenní. Jen kvůli půl/jednodenní akci nepoletím přes půl republiky.
Den: Ideál asi jet odněkud někam, někde zastavit, udělat si nějakej minivýšlap k něčemu zajímavému, pak zas popojet dál. Podle mě je asi nevýhodou výletu ve více autech nemožnost si najednou zastavit kde se mi zrovna zachce a něco si vyfotit. Ale asi je to všechno na domluvě, ve více lidech jsem na žádnou autodovolenou ještě nejel. Na jednodenních akcích je mi jedno, jakej je program, hlavně když se sejde dobrá parta, pak se vymyslí leccos (třeba jako podzimní řádění na Macoše :D ).
Ubytování, peníze a noc: Čím levnější ubytování, tím víc chechtáků na ježdění :lol: Večer nějaká ta grilovačka či jen pokec, na chlast moc nejsem a dlouho do noci taky moc nevydržím.

Petr007: Plánuju si udělat tak 7-14denní výlet směr Rakousko-Švýcarsko-Francie (Grenobl - návštěva kamarádky) a někudy zase zpět, tak můžeme dát hlavy dohromady a něco vymyslet ;)
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Raduna MX5 » 09 lis 2010, 11:52

petr007 píše:Pochtli: přemýšlím o výletu na Korsiku, cestou to vzít přes nějáký ten průsmyk v Alpách. ;)


Dost dobrý :!:

Nebo pronajmout nějaký chatky třeba na Šumavě např. http://www.kemp-ubislav.unas.cz/main.htm
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Raduna MX5 » 09 lis 2010, 12:04

Pochtli píše:....Den: Ideál asi jet odněkud někam, někde zastavit, udělat si nějakej minivýšlap k něčemu zajímavému, pak zas popojet dál. Podle mě je asi nevýhodou výletu ve více autech nemožnost si najednou zastavit kde se mi zrovna zachce a něco si vyfotit. Ale asi je to všechno na domluvě, ve více lidech jsem na žádnou autodovolenou ještě nejel. Na jednodenních akcích je mi jedno, jakej je program, hlavně když se sejde dobrá parta, pak se vymyslí leccos (třeba jako podzimní řádění na Macoše :D )....

Je to tak, srazík není žádnej relax 8-) , zastavit se nemůžeš kde chceš, když se ti někde líbí tak se tam nezdržíte ani 5 minut, když je to někde nuda, jste tam 2 hodiny, jeden jede moc pomalu, druhej moc rychle, třetí by rád furt jel ve štrůdlu a další by radši jel chvilku sám a kochal se. A nakonec se půlka lidí na křižovatce vydá úplně jinym směrem a je to v pr.... :lol: A hlavně večer, když zavřeš oči, pořád vidíš brzdový světla :mrgreen: . Řidič to v takovym štrůdlu nemá moc jednoduchý ;)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Pochtli » 09 lis 2010, 14:12

Raduna MX5 píše:Je to tak, srazík není žádnej relax 8-) , zastavit se nemůžeš kde chceš, když se ti někde líbí tak se tam nezdržíte ani 5 minut, když je to někde nuda, jste tam 2 hodiny, jeden jede moc pomalu, druhej moc rychle, třetí by rád furt jel ve štrůdlu a další by radši jel chvilku sám a kochal se. A nakonec se půlka lidí na křižovatce vydá úplně jinym směrem a je to v pr.... :lol: A hlavně večer, když zavřeš oči, pořád vidíš brzdový světla :mrgreen: . Řidič to v takovym štrůdlu nemá moc jednoduchý ;)

Asi takovej nějakej chaos jsem předpokládal :lol: Takže ideál tak v 1-2 autech..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 návštevníků