Ideální srazík ....aktuálně pro rok 2014

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod petr007 » 09 lis 2010, 18:49

Pochtli píše:
Raduna MX5 píše:Je to tak, srazík není žádnej relax 8-) , zastavit se nemůžeš kde chceš, když se ti někde líbí tak se tam nezdržíte ani 5 minut, když je to někde nuda, jste tam 2 hodiny, jeden jede moc pomalu, druhej moc rychle, třetí by rád furt jel ve štrůdlu a další by radši jel chvilku sám a kochal se. A nakonec se půlka lidí na křižovatce vydá úplně jinym směrem a je to v pr.... :lol: A hlavně večer, když zavřeš oči, pořád vidíš brzdový světla :mrgreen: . Řidič to v takovym štrůdlu nemá moc jednoduchý ;)

Asi takovej nějakej chaos jsem předpokládal :lol: Takže ideál tak v 1-2 autech..


podle mě je ideál do 6 aut, já jsem byl v dubnu na velkém srazu MX5 clubu- Kořenov, a můžu říct, že to moc o ježdění není, spíš, takové setkání lidí co mají tyhle auta. To srazy ze zdejšího fóra (byl jsem na dvou marfil -Železné hory a pak kokořínsko koncem října) se mi líbí na 100%. Prohlížel jsem si fotky na mazda mx5 clubu z akce kdy jeli na podzim Silvrettu, a přijde mi to už moc aut. Jinak na zahraniční cestu by malá skupinka určitě nebyla na škodu. Myslím , že je to o organizaci a plánování. A v případě, rozdílných představ, se dá část cesty udělat idividualně a zase se někde sejít.

Jinak teď přemýšlím, co bude v roce 2011 a cesta na Korsiku mi přijde jako dobrý nápad. Měl bych představu, asi tak květen na cca 8 dní. Hrubý nástřel
3 dny Alpy ( Grosglockner - Cortina d A - průjezd Dolomitama) a 4 dny Korsika (rozdělit na tři etapy, průjezd po záp.pobřeží a jih a vnitrozemím zpět) byl jsem tam již před 15 lety a myslím, že je to ostrov ideální pro mx5. V květnu by mělo být pěkně, moře bude asi studené, ale nebude tam moc turistů, tak se nebude muset dělat objednávka lístků na trajekt. Z toho plyne Alpy udělat variabilně buď cestou tam nebo zpět dle počasí. No a po cestě povinná zastávka v Maranellu.
NB 1,8 vyrobená : 14/12/1998, LSD, SPORT SUSP, stříbrná
NC 1,8. šedá
Uživatelský avatar
petr007
 
Příspěvky: 967
Obrázky: 1
Registrován: 28 bře 2010, 09:18
Bydliště: Mělnicko

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Koby » 13 lis 2010, 20:31

Super nápad, přidám svoje :-)

Ubytování: Klidně stan, moc rád... Už jsme se o tom s pár lidmi bavili a stan vyhrál. Jinak ubytko do ruzumných částek, tzn. za mě, aby to vycházelo třeba 250,- osoba/noc v čr. do 20 euro v EU.
Program den: Vyjížďka + co je zajímavýho v okolí, kromě hradů a zámků
Program noc:Vyjížkda + co je zajímavýho v okolí, kromě hradů a zámků
Kdy: na počasí nezáleží, na předem připravený sraz vdycky přijedu rád. Ale nad 10 stupnu by mělo být, slunce atd je poize plus.
Kde: Vzdálenost neni rozhodující, nebráním se ani cizině, rozhodující jsou akorát silnice, tzn. točité, kvalitní povrch :-)
Za kolik? Za kolik? záleží na kolik dní, kam.. Do čech na 2 dny těžko dám třeba 8000,- ale s klidem to dám za 3 denní výlet do alp...
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Borgi » 01 led 2011, 20:55

Já bych byl pro nějaký seznamovací večer na rozjezd. Další den pronájem toho mýta nebo sosnové to je už jedno, aspoň si budeme moct někteří ,,bezpečně zkusit,, kde jsou limity našeho vozu a především našich dovedností, pak nějakou grilovací ožíračku :-) Pro nějaký dlouhý výlety bych v moc neutech nebyl to se vždycky zvrhne a může se něco stát
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Raduna MX5 » 02 led 2011, 12:56

Co nějakej "orientační závod" ?
Něco jako
http://cmc.fordclubs.org/akce/034.htm
http://www.streetracing.cz/news.php

Ne ve městě, někde pěkně v kopcích, proložený nějakou soutěží a tak s následnou afterparty, kde ale už účast není povinná atd atd...

Zábava na celý den nebo i víkend ;)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Pavel260 » 02 led 2011, 13:10

raduno neco podobneho planuji ;-) neni to uplne jednoduchy na organizaci ale ja se s tim poperu ;-) a pak se uvidi jestli o to bude zajem
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Pavel260 » 02 led 2011, 13:28

jak rikam na necem pracuji. Az budu mit nastrel tak ho sem dam a uvidime ;-)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Winie » 03 led 2011, 09:38

hele co udelat sraz v lete na machaci? plni to vsechny kriteria. jsou v okoli hezky silnice na najekej ten road trip, na letisti v mimoni se da vyblbnout, kempu je tam sest pulek, hospod taky a osobne vim i o kempu(jestli teda jeste funguje) kde se daji i bezpecne zaparkovat auta. :)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod PavelS » 11 dub 2011, 17:57

Trochu pozdě, ale přece :-D :
Ubytování: stan 8-) pěkných kempů je všude hromada a můj nej sraz byl právě v kempu...
Program den: ideálně přes den poježdění, večer klíďo nějaký maso a dobré pití - koupit třeba sele... ;)
Program noc: v kempu decentně alkoholu, nevim jak vy, ale já se dokážu krotit a nepít do blba...
Kdy: Kdykoliv kdy jde stanovat...
Kde: Do ciziny letos určitě nejdu a kvůli už naplánovanejm dovoleným můžu max víkend...
Za kolik?: Rozumně - když to někdo připraví jsem ochotnej mu to nějak kompenzovat, ale můžem to řešit i tak, že si rozdělíme úkoly aby to nebylo pro jednoho tak složitý... 8-) Každopádně jak píše Krenstik, docela bych byl pro první sraz někde na půli cesty pro nás i moraváky a spíš se seznamovat ;)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod Miata » 12 dub 2011, 19:53

A co třeba Jižní Morava, někde kolem Nových Mlýnů??
MX-5 NA silver 96 1.6 komplet Postert + podvozek BC Racing BR-RS 4/5kg alles in ordnung http://www.lennypromotion.cz
+ daily E61 535D :-)
Uživatelský avatar
Miata
 
Příspěvky: 842
Obrázky: 1
Registrován: 23 dub 2010, 10:58
Bydliště: Ostrava

Re: Ideální srazík 2011

Příspěvekod dopr » 12 dub 2011, 20:05

Jo tak Palava by byla vyborna, ale neni to fer vuci klukum z Cech...
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 návštevníků