Muzeum Ferrari

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Muzeum Ferrari

Příspěvekod Mike » 10 dub 2018, 20:54

Brej večír,
souhra náhod v osobním životě směřuje k tomu, že bych koncem května potřeboval vyrazit na sever Itálie - samozřejmě mimo dálnice, projet Alpy křížem krážem a naprostej lowcost - takže spaní v campech s pivem v plechovkách.
A rád bych to spojil s návštěvou muzea Ferrari v Maranellu.
Zatím je to ve fázi úvah - nevim jestli bude čas a dovolená.
Nepočítám, že se někdo přidá na celou cestu, ale na kus buďto cestou tam nebo zpět. A nebo fakt na celou ;)
Vyrážka 27.5. Přespání v Boveci
28.5. V okolí Bologni
29.5. Maranello a muzeum a přespání v okolí Maranella
30.5. návrat směrem domu - tempo a trasa podle nálady a počasí.
Orientačně 2000-2500km, k tomu 10€ na noc v kempu a 10€ za tři piva večer. Ostatní řeší konzervy z domova :D A možná pár euro za nějakou zpoplatněnou alpenstrasse.
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Muzeum Ferrari

Příspěvekod Renee » 11 dub 2018, 07:51

Já bych do toho možná šel, ale jedině na celou cestu, protože na vlastní pěst se tak daleko nevydám. :D Hlavně bych ale měl strach aby to ta moje plechovka vydržela.
Zájem by byl, čas a dovolená u mě taky.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Muzeum Ferrari

Příspěvekod peca » 11 dub 2018, 07:58

Premyslim, co v lete, a Italie je taky jedna z moznosti. Mas prosimte nejakou proverenou stranku, kde hledat kempy? Nasel jsem jen neco, kde ceny zacinaji na 70€ za noc a to mi prijde dost. Tech tvojich 10€ zni lip :D
peca
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 úno 2016, 09:08
Bydliště: Brno

Re: Muzeum Ferrari

Příspěvekod hroche » 11 dub 2018, 08:04

upozorňuji že ve dne 16.5-19.5 je slavná Mille Miglia se startem a cílem v Brescii.
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Muzeum Ferrari

Příspěvekod gramo » 11 dub 2018, 10:50

To mě taky zajímá. Loni mi nějaký výlet mezi Alpské štíty docela chyběl... 10E za kemp se mi zdá trochu optimistické, ale přes AirBnB se dá taky najít cenově přijatelné ubytování.
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Muzeum Ferrari

Příspěvekod Mike » 12 dub 2018, 22:54

Peca: 70€ to je ****hotel pro dva na noc v centru města :))
Těch 10€ je opravdu možná mírně optimistickejch, ale třeba ve Slovinsku mám vytipovanej kemp za 10,5 i s autem, stanem a "poplatkem za vzduch".
Hroche - díky za tip - to bych rád viděl, ale obávám se, že to na mě bude akce, kde nepůjde nikde zaparkovat dva kilometry od trasy - ale to se možná pletu každopadně, já to potřebuju směřovat tak o týden později :/
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko


Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 návštevníků