Autoslalom Milovice

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Autoslalom Milovice

Příspěvekod Raduna MX5 » 21 úno 2010, 13:56

http://autoslalom.tym.cz/2010/akce2010.html

Loni jsem se poprvé zůčastnil dvou podniků a bylo to super. Letos určitě zkusim minimálně zase 2 podniky. Loni jsem nestihl tzv. dlouhou trať, tak tu bych rád 8-)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod Raduna MX5 » 05 dub 2010, 22:39

2.5. vypadá dobře ta dlouhá trať....jestli už budu na značkách, tak jedu ;)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod Winie » 10 dub 2010, 10:04

tak to dost mozna vyrazim s tebou. snad uz budu mit novy brzdy
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod Raduna MX5 » 10 dub 2010, 10:58

Doufám že to klapne. Dneska sem chtěl už na technickou, ale to počasí je hnus. Zkusim v PO. Jinak bychom se mohli potkat třeba v Úštěku. Pak je pěkná cesta přes Dubou a Mšeno. No a zpátky pak můžem projet Kokořínsko :-). Ale je to vo počasí. Ráno kouknu z vokna a uvidim 8-) . To je docela výhoda toho slalomu. Nic se neplatí předem....
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod rimmer132 » 10 dub 2010, 22:46

"Vozidla typu kabriolet se nemohou zúčastnit, nevztahuje se na vozidla typu roadster s bezpečnostním obloukem za hlavou."

Rad bych se taky zucastnil, ale pravidla jsou tak na dve veci. Hardog ani ozdobny jakoram nemam, takze smula.
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod Raduna MX5 » 11 dub 2010, 10:10

rimmer132 píše:"Vozidla typu kabriolet se nemohou zúčastnit, nevztahuje se na vozidla typu roadster s bezpečnostním obloukem za hlavou."

Rad bych se taky zucastnil, ale pravidla jsou tak na dve veci. Hardog ani ozdobny jakoram nemam, takze smula.


hm... :(
Loni to šlo...taky nemám oblouky....
Pisnu organizátorům...
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod PavelS » 11 dub 2010, 10:16

Proč by to bylo na dvě věci? Venku to tak je většinou - safety first! :)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod rimmer132 » 11 dub 2010, 17:32

PavelS píše:Proč by to bylo na dvě věci? Venku to tak je většinou - safety first! :)


Konkretne u poradatelu slalomu v US jsem tuhle podminku na ochranne oblouky vetsinou nezaregistroval, nicmene prijde mi to zcestne, protoze vylucuje naprostou vetsinu soucasnych kabrioletu a roadsteru, ktere se spolehaji na ram predniho okna a pevnostni ram za sedadly z tovarny nemaji a bez brutalni upravy ani mit nemohou. Presto jsou, troufam si rici, "ponekud" bezpecnejsi nez ruzne Trabanty, S120 a podobne strepy, ktere se toho ceskeho serialu pravidelne ucastni a poradatelum to nevadi. Uplatneni tohole pravidla je pak v primem rozporu s cilem, ktery poradatele na svych strankach uvadeji, tedy zhruba: "zvysovani bezpecnosti silnicniho provozu tim, ze si ridici sva auta vyzkousi na limitu v bezpecnych podminkach". Takze nas tim odsuzuji k vrazednemu a nebezpecnemu zkouseni na silnici :D

Edit: Jsou to sadisti a vrahove, budou nas mit na svedomi :!: :twisted:
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod PavelS » 11 dub 2010, 17:37

Hehe, takhle to jde taky říct :lol: Já sem toho živým důkazem, při tom co se mi stalo s NA bych v traboši nepřežil...

Na miata.net je občas zmínka, že klec/rám na některých okruzích je povinnej...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Autoslalom Milovice

Příspěvekod Ryba » 11 dub 2010, 18:54

Bohužel je za to začali dost jebat policajti, takže to tam teď je s kabrioletama přísnější. Ono celkově tam s těma policajtama maj poslední dobou celkem problém. Neska sem tam byl a kontroloval mi rám a ptal se jestli mám aspoň 4body... Dřív to tak nebylo ikdyž měli třeba trochu strach mě tam bez rámu pustit. Pár aut se jim tam už totiž převrátilo.
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 129 návštevníků