bederni operka

bederni operka

Příspěvekod Dad » 06 kvě 2012, 00:24

nekde jsem cetl takovej tip (mozna tady?) jak vybavit sedadla bederni operkou, ze totiz se nahore rozepne zip, dovnitr se strci na spravny misto pod calouneni smotanej rucnik/houba/neco podobnyho a voila, mame bederni operku. To by se mi libilo, tvar operadla mi dvakrat nevyhovuje, ale zas jsem uz videl nejaky vnitrky dvaadvacet let starejch sedadel, tak se bojim do toho hrabat, aby se to nerozsypalo - nezkousel jste to uz nekdo?
Uživatelský avatar
Dad
 
Příspěvky: 207
Obrázky: 2
Registrován: 21 úno 2012, 01:25
Bydliště: Praha

Re: bederni operka

Příspěvekod Sedrik » 06 kvě 2012, 12:28

Já odpovím trošku off-topic - jezdím občas služební octou II a musím za sebe říct, že mě z ní bolí záda mnohem víc, než z MaXe. Ve Focuu ST byly zatím nejlepší sedačky, ve kterých jsem seděl (i s bederní opěrkou) a stejně mě záda bolely :p V Mazdě ale nic - samotného by mě zajímalo, čím to je :)
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: bederni operka

Příspěvekod Raduna MX5 » 06 kvě 2012, 12:57

Jj, záda bolí, tak vozím s sebou masážní míček, něco jako tohle http://obchod.ronnie.cz/s-1574-masazni-micek-jezek.html a po nějaké době si ho nacpu pod "kříž" a výrazně se prodlouží dojezd, jen je třeba vychytat velikost, některé se dají vyfukovat/nafukovat, takže se to dá nastavit dle okolností "proležení sesle" nebo "křivosti" zad ;)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: bederni operka

Příspěvekod Dad » 06 kvě 2012, 13:45

Raduna MX5 píše:Jj, záda bolí, tak vozím s sebou masážní míček, něco jako tohle http://obchod.ronnie.cz/s-1574-masazni-micek-jezek.html a po nějaké době si ho nacpu pod "kříž" a výrazně se prodlouží dojezd, jen je třeba vychytat velikost, některé se dají vyfukovat/nafukovat, takže se to dá nastavit dle okolností "proležení sesle" nebo "křivosti" zad ;)


to vypada dobre. Ja si zatim cpu za zada co mam po ruce, svetr, salu nebo tak neco, micek by byl asi lepsi. Ale je to kram navic co clovek veze, tak bych to prave radeji vyresil elegantnejc modifikaci ty sedacky, kdyby to tedy bylo tak jednoduchy jak myslim.

Ovsem nacpat tam neco nafukovaciho s trubickou ven by bylo skvely.
Uživatelský avatar
Dad
 
Příspěvky: 207
Obrázky: 2
Registrován: 21 úno 2012, 01:25
Bydliště: Praha

Re: bederni operka

Příspěvekod Winie » 06 kvě 2012, 14:32

nebo si muzes koupit bederni operku od OMP. eventualne si muzes nechat taky vyrobit sedadlo na miru
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: bederni operka

Příspěvekod radep » 06 kvě 2012, 14:33

Do sedaček u NB se dá strčit vycpávka pouhým zasunutím do kapsy která tam je... mám tam taky kus ručníku, abych měl lepší oporu beder a je to bez problémů :-)
NB 1.8, 1999, LSD, brdzy: Hawk HP+, EBC UPS, BF307+, Motor: komplet GO (YCP písty, Hastings kroužky)
Uživatelský avatar
radep
 
Příspěvky: 779
Registrován: 15 srp 2010, 23:15
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: bederni operka

Příspěvekod Dad » 06 kvě 2012, 21:05

tak jsem rozepl zip a ejhle, dirou se podivam akorat do operky hlavy, niz je to nejaky zadratovany. Takze smula, jednoduchy reseni nebude.
Uživatelský avatar
Dad
 
Příspěvky: 207
Obrázky: 2
Registrován: 21 úno 2012, 01:25
Bydliště: Praha


Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků

cron