Servis MX5 - Vysočany

Re: Servis MX5 - vysočany

Příspěvekod rimmer132 » 17 bře 2010, 15:30

Kdyz jsem se pred tydnem ptal, kam do servisu, tak nikdo o Vysocanech ani muk ;)
Jeste, ze jste to sem napsali, po bleskove akci uz ma auto Ota Svanek v dilne, IMHO neni nad cloveka, co typ dobre zna. Zatim pristup excelentni.
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Servis MX5 - Vysočany

Příspěvekod Dee #4 » 27 kvě 2010, 00:25

Tak dnes jsem se byl u Oty Svanka stavit, strasne skvelej a spravnej chlap :) Byl tam i jeho syn, skvele sme pokecali, omrknul mi mazdici a domluvili sme se na nasledujici pondeli, ze mu ji tam necham a on mi ji komplet zkoukne, pricemz budeme urcite menit vsechny oleje, zbrousime kotouce, pridelame uvolneny vyfuk u tlumice (pri rozjezdu se pekne klepe) a nejspis vymenime i rozvody a uvidime co se tam jeste najde. Kazdopadne pri letme prohlidce Ota zjistil (ikdyz mezi nami je rozdil vice jak 30 let, po chvili mi nabidl tykani, opravdu sympatickej clovek :) ), ze mam dokonce verzi Sport, ktera ma lepsi brzdy nez standard (vetsi kotouce a TRW desticky), nastavitelnej podvozek vpredu i vzadu - modry Bilstein, prej za cca 40-50 tisic (coz me docela posadilo na zadek) a podle me je tam i diky tomu, ze je to Sport, ten origo z tovarny vyfuk z dvojitou koncovkou. Jinak tam mel rozestavenou bestii - widebody NA s 1.8 kompresor :mrgreen: Kdo vaha, kam s mx-5kou do servisu, tak je tu jasna volba ;) Skvele jsme si pokecali a ten clovek vazne vi o cem mluvi, na mx-5ky je opravdovy odbornik, vrele doporucuju vsem :!:
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Servis MX5 - Vysočany

Příspěvekod George » 27 kvě 2010, 09:30

jestli máš sport, tak ta měla obyčejný výfuk v serii a ty větší brzdy maj všechny MX5 od 2003 dál. Kdybys teda někdy potřeboval kotouče, mám tu nějaký jetý origo
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Servis MX5 - Vysočany

Příspěvekod Honza P. » 27 kvě 2010, 10:18

Otu rozhodne doporucuju. Jezdim k nemu uz cca 4 roky a vzdy max. spokojenost.
Honza P.
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10 bře 2010, 21:15

Re: Servis MX5 - Vysočany

Příspěvekod Dee #4 » 28 kvě 2010, 01:33

dik george za nabidku ;) ale az budu davat kotouce tak rozhodne novy. Jinak ja mam rocnik 2001, proto sem se tomu divil, ze tam mam takovy vychytavky, treba tam je neco dodelavany z verze Sport nebo tak :roll:
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Předchozí

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 97 návštevníků