je tady nekdo bez KATU?

Re: je tady nekdo bez KATU?

Příspěvekod Ryba » 08 led 2011, 11:53

rozhodně dát pásku, schválně se podívám po logách teplot v motoru seriovejch svodů a performance svodů s páskou, jen nevim jestli budou vypovídající protože mám pocit, že na seriovejch svodech sem logoval teplotu v motoru jen v zimě:/
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: je tady nekdo bez KATU?

Příspěvekod PavelS » 08 led 2011, 12:09

Rozhodně pásku ;)

Každopádně litinový svody jsem ještě neviděl prasknout (to neznamená že nepraskaj), MX-5 i originál má klasika trubky - na NA dost praskaj...

Co vim, tak značka Raceland (laděný nerez svody) praská hodně...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: je tady nekdo bez KATU?

Příspěvekod Borgi » 08 led 2011, 12:21

Rozhodně dej pásku. Mám origo Termotec + zastříkanou tím jejich sprayem a paráda asi milionkrál lepší než ten plech co to schovává. Dokonce na těch svodch i udržíš ruku. Jinak pro představu u NB jen ta tu horní část svodů padne celých 15m
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

Re: je tady nekdo bez KATU?

Příspěvekod Henges » 08 led 2011, 13:36

Pásku bych dal určo. I ty raceland svody jak tu bylo psáno že praskají jsem mel i omotaný a pohoda. Od svodů jde dost tepla a kor když máš ještě otevřené sání tak je páska určo plus. Pak jsem měl místo katu nerez rezonátor, ale vnitřek byl stavěný spíše jako tlumič takže s hlukem na pohodu a pak jsem měl zbytek titanovej výfuk 60mm (což na N/A už je hodně ale jako komplet šel výkon nahoru) za rezonátorem tlumič a koncák. Bohužel jsem to měl na hondě vti takže přímo na mazdu nevím :P Ale ono to platí podobně, svody na ně páska, 1-2 glasspack a koncak a jedem :twisted: Každopádně na mazdu už to dávat nebudu. Mám rád zvuk otevřeného sání a uřvanej kabriolet nechci :mrgreen:
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: je tady nekdo bez KATU?

Příspěvekod Svejky.tom » 08 led 2011, 18:58

Tak jsem zase o něco chytřejší, díky moc :)
NA 93´ 1,6l 85kW, EBC RedStuff brake pads and Brembo discs, Nardi steering wheel.
Svejky.tom
 
Příspěvky: 393
Registrován: 10 led 2010, 16:38
Bydliště: Tábor

Předchozí

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 87 návštevníků