Zbláznil se mi klakson :D

Zbláznil se mi klakson :D

Příspěvekod dopr » 02 črc 2010, 15:41

Nějak mi začína blbnout klakson. Casto vecer preventivne troubim kvuli mym nemilym zkusenostem se zveri, ale posledni dobe jakoby se obcas klakson zaseknul a troubi dal, i kdyz uz jej nemackam nebo se roztroubi kdyz prejedu nejakou nerovnost. No docela trapas. Uz se mi to parkrat stalo v centru Brna :D Dela to hlavne, pokud torubim palcem po bocich bagu.Dneska jsem bag sundal, ale na nic moc jsem neprisel... nevite co s tim ? Je to 3ramenny volant Nardi.
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: Zbláznil se mi klakson :D

Příspěvekod dopr » 23 črc 2010, 13:24

Tak opraveno. Minuly tyden uz to zacalo blbnout fakt nehorazne. Stacil mensi hrbol a uz to troubilo.
Takze jsem sundal bag, posleze cely volant a zacal laborovat. Kabel, kterym je klakson napajeny, se zdal byt v poradku. Nikde se ani nedotykal kovoveho mechanismu klaksonu, takze jsem se zameril na mechanismus samotny. Uz kdyz jsem sundal volant, vypadl na me ulomek nejakeho plastoveho krouku. A to taky byl kamen urazu. Kovovy mechanismus ma tvar lichobezniku a v kazdem rohu je uchycen srouby, na kterych jsou nasazeny pruizny, aby se klakson vracel. Pruziny jsou od mechanismu izolvany plastovymi krouzky, nebo jak to nazvat. No a v jednom rohu byl tento krouzek zniceny, takze pak dostaval klakson kontakt pri kazdem otresu atd. krouzek jsem nahradil gumovych, ktery jsem doma narychlo nasel a svete div se, funguje to. Mam velkou radost. Uz nebudu za vola, ktery po meste na vsechny troubi a jeste jezdi bez strechy, aby ho kazdej videl :lol: :evil:
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras


Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 návštevníků

cron