Výfuk NC

Re: Výfuk NC

Příspěvekod ReVolte » 30 srp 2018, 15:10

Mě přišel s Cobaltem.

Jinak absolvoval jsem s ním 2800km a pohoda. Sice duní dole, ale jen bez plynu, takže já netrpěl ač je pravda že origo by bylo tišší o tom žádná, ale bouchání hlav nebylo.
A byl jsem s ním ve Švýcarsku a potom co jsem se vschízoval na základě podnětů z for jsem se bál, že mě zastaví. Nebyl problém a nikde neměřili, jen na hranicích si stáhli vcelku otuněné WRX STI :D
Byla: NC 2.0 Mica Grey Expression
Je: NCFL 2.0 Stormy Blue
ReVolte
 
Příspěvky: 175
Registrován: 17 pro 2016, 01:03
Bydliště: Plzeň

Re: Výfuk NC

Příspěvekod TeeJay » 30 srp 2018, 15:15

Na švýcarskejch hranicích si loni stáhli i nás a to jsme tehdy neměli na autě žádnej vizuální tuning kromě Cobaltu. :)
Nezajímá je auto, zajímá je, kde a proč jsi byl, jak dlouho, kolik vezeš lidí (téhle otázce jsem se málem začal smát vzhledem k tomu, že jsme měli střechu dole :D), kolik máš u sebe peněz a co převážíš v kufru (import/export kvóty). Takže odpovíš, dáš jim pasy/občanky, 2-3 minuty počkáš a jedeš dál.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Výfuk NC

Příspěvekod blacklemon4 » 30 srp 2018, 19:26

Jirka píše:Buď přišel s cobaltem, nebo jsem tam nechal původní orig, příruba je stejná...


povodný bol dosť na padrť ... a ten Cobalt celkom nesedel tak som daval dva tesnenia aby to neprepustalo. teraz ked som daval Cobalt dole za origo tak ten co bol ku Cobaltu sa ako tak dal pouzit ale keby som nemal aj novy tak som nahraty
Mazda NC 2.0 Expression B&W
Uživatelský avatar
blacklemon4
 
Příspěvky: 213
Obrázky: 26
Registrován: 19 kvě 2015, 22:24
Bydliště: Košice/Svidník

Re: Výfuk NC

Příspěvekod tomybandit » 06 bře 2022, 22:28

Tak poradte Remus alebo Cobra Race?

Remus
https://youtu.be/yrmrrwnDA8g

Cobra Race
https://youtu.be/QSnKY-aGxwU
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: Výfuk NC

Příspěvekod Concorde » 07 bře 2022, 13:59

za mě ten Remus je chlapáčtější - ale chápu že s tou klapkou to bude dražší :)

já jsem auto koupil s matnými černými koncovkami a tlumičem ULTER a postnu sem zvuk. ale je to slabota .....

edit - našel jsem na YT -sice je to 1,8 a v chromu, ale zvuk mám stejný ... tak posuď
https://www.youtube.com/watch?v=6z9EcBHX4J8
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Výfuk NC

Příspěvekod Robo96 » 09 bře 2022, 13:02

akoze neviem, pridu mi vsetky 3 rovnake :D
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Výfuk NC

Příspěvekod tomybandit » 27 kvě 2022, 09:21

Takze vymenil som Cobalt za Remus.
Cobalt je sunt, kvalita mizerna ale zvuk mal krasny. Keby nezcala rezonovat ani ho nemenim.
Remus ach jaaaaj. Velke sklamanie.Cena vysoka. Nepaci sa mi ze nieje v jednom kuse, ale koncovky sa musia namontovat samostatne, tycky ktore drzia vyfuk v gumenych silenblokoch sa musia tiez namontovat maticami samostatne.
Podla mna velke minus, kedze teraz mozem cakat ze jedna zo 6 matic sa moze povolit a vyfuk nebude drzat.
Klapky, ach jaaaaj. Ano, su manulane otvaratelne, ale ide vlastne o nejaku kovovu dierkovanu membranu, ktora sa po povoleni matice da otocit. Zvuk je ale rovnaky ci to je otvorene alebo zatvorene.
Zvuk najvacsie sklamanie. Zvuk sa blizi seriovemu autu. Vo visich otackach cca nad 3000je mozno trosku sportovejsi, ale Cobalt vtedy uz riadne hucal. Praskal do vyfuk, pri ubrati a pridani plynu.
Remus praskne,ale napr zo strechou hore to ani nepocujete a z hardtopom vobec.
Ak niekto hlada vyfuk ako nahradu za stary a jazdi dlhe cesty a nechce byt vyrusovany tak odporucam, i ked za tu cenu no neviem.
Ak niekto hlada nieco co huci tak radsej Cobru, alebo nieco ine doviezt z UK, US.
Pre mna predrazene sklamanie, hlavne tym ze Remus som povazoval za TOP znacku. Dokonca od ich zastupenia v CR mi bolo povedane aky ma uzasny zvuk.
Takze bud pojde prec, alebo poradte, stredovy diel,alebo zvody? :D
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: Výfuk NC

Příspěvekod Robo96 » 27 kvě 2022, 10:46

stred by som dal spravit bez stredoveho tlmica z nerezu, a zohnal zvody so sport CATom. Potom by si mohol mat zaujimavejsi vysledok. Remus je velkovyroba, nebude to take pekne ako promofotky a demo vyfuky. a klapka, nuz, pokial jedna vetva nejde priamo mimo tlmic tak to nebude ziadna hitparada.
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Výfuk NC

Příspěvekod ReVolte » 27 kvě 2022, 16:34

Remus je hrůza, slyšel jsem to a i po "vypálení" nic moc. Chválí to jen lidi co před tím nic neměli. Dříve jsem měl Cobalt a luxus, naštěstí se mi vyhl problém odštípnutí nosné tyčky co způsobovala rezonance. Teď mám Fox s TUV, není to Cobalt, ale rozhodně lepší jak Remus a za méně peněz....
Byla: NC 2.0 Mica Grey Expression
Je: NCFL 2.0 Stormy Blue
ReVolte
 
Příspěvky: 175
Registrován: 17 pro 2016, 01:03
Bydliště: Plzeň

Re: Výfuk NC

Příspěvekod Cores » 28 kvě 2022, 13:11

To mě docela překvapuje. Před 20ti lety jsem měl 2x90 mm na golfu gt 1.8 a zvuk byl krásně hutnej, ....no asi ekoeuro a jiný nesmysle se podepsaly na projevu...to je fakt škoda....
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

PředchozíDalší

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 návštevníků