Odlehčení Miaty - nádrž?

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod Mike » 08 bře 2011, 00:22

seatik píše:Asi jako kluci...ja treba na kolech a pneu usetril 40 kg 8-) Pak staci mene jist,to je taky nejake to kilicko dolu,dat mene benzinu do nadrze,taky reseni,ale proboha,mensi nadrz,jen to ne. Ja mam na plnou nadrz nekdy 350km :twisted:

No když jedu svížně tak ten dojez budu mít na 40l taky tak 370. Ale dojezd mě zajímá jenom když někam cestuju, např jedu k někomu na chatu, nebo na hory. A v tomhle režimu by mi 20l nádrž stačila, protože bych měl dojez kolem 250-300. A stejně každejch 100km stavim, abych se trochu narovnal:)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod Mike » 08 bře 2011, 00:25

seatik píše:Asi jako kluci...ja treba na kolech a pneu usetril 40 kg 8-) Pak staci mene jist,to je taky nejake to kilicko dolu,dat mene benzinu do nadrze,taky reseni,ale proboha,mensi nadrz,jen to ne. Ja mam na plnou nadrz nekdy 350km :twisted:

Co máš za kola a pneu. Kdybych na tom měl ubrat 40kg tak jezdim na kolech od malinkýho kočárku, co maj okolo jenom takovou tu bílou bužírku:)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod George » 08 bře 2011, 00:26

no proti gustu... ale jak říkáš, myslim, že za tu námahu to nestojí a víc ušetříš třeba vyhozenim rezervy a koupenim té lepící sady(i když bych to sám asi neudělal :) )
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod Mike » 08 bře 2011, 00:32

George píše:no proti gustu... ale jak říkáš, myslim, že za tu námahu to nestojí a víc ušetříš třeba vyhozenim rezervy a koupenim té lepící sady(i když bych to sám asi neudělal :) )

TU se přiznám, že už nemám a mám to vyřešený jak píšeš. Zatím se mi za celej život jednou stalo, že by mi to lepení nestačílo (ale to bylo u jinýho auta, kde mám rezervu) Urvanej ventilek to měl na svedomí. A za tu námahu to nestojí určitě, fakt jsem čekal větší rozdíl.
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod ADix » 08 bře 2011, 09:30

Mike píše:
George píše:no proti gustu... ale jak říkáš, myslim, že za tu námahu to nestojí a víc ušetříš třeba vyhozenim rezervy a koupenim té lepící sady(i když bych to sám asi neudělal :) )

TU se přiznám, že už nemám a mám to vyřešený jak píšeš. Zatím se mi za celej život jednou stalo, že by mi to lepení nestačílo (ale to bylo u jinýho auta, kde mám rezervu) Urvanej ventilek to měl na svedomí. A za tu námahu to nestojí určitě, fakt jsem čekal větší rozdíl.

Taky vozím jen lepící sadu...další plus je i to, že se mi "zvětšil" kufr 8-)
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod George » 08 bře 2011, 11:28

já jí nevěřim, protože jsem v životě potřeboval rezervu/tuhle sadu jednou a byla jen lepící sada, která byla na dvě věci, protože byla v gumě asi 7cm dlouhá díra :)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod seatik » 08 bře 2011, 14:45

Mike píše:
seatik píše:Asi jako kluci...ja treba na kolech a pneu usetril 40 kg 8-) Pak staci mene jist,to je taky nejake to kilicko dolu,dat mene benzinu do nadrze,taky reseni,ale proboha,mensi nadrz,jen to ne. Ja mam na plnou nadrz nekdy 350km :twisted:

Co máš za kola a pneu. Kdybych na tom měl ubrat 40kg tak jezdim na kolech od malinkýho kočárku, co maj okolo jenom takovou tu bílou bužírku:)



Mam 15 oz superlegera s novou gumou vaha 12.9 kg
Mel sem 16 autec s ojetou gumou a vaha 21,5 kg na kole

viewtopic.php?f=19&t=111&start=70

Tak si to spocitej,vyhodil sem stylebar (chrom oblouky) , trumpetky, a dela to rovnych 40 kg :-)
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod kousmen » 08 bře 2011, 18:48

Odlehčovat nejdřív na kolech je myslím nejlepší cesta. Já mám teď 12,5kg na jedno 15'' kolo s pneu, ještě je nemám na autě, ale myslím, že váha je to přijatelná... Některý kousky mívají i přes těch dvacet a to už je moc...
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod Mike » 08 bře 2011, 20:15

Já mám origo NA 14ky. Ty mají cca 5,5kg a pneu by měly kolem osmi. Co máš konkrétně za pneu?
Ty OZ superleggera jsem taky zvažoval
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Odlehčení Miaty - nádrž?

Příspěvekod willy2.0 » 08 bře 2011, 21:00

Plnohodnotnou rezervu nevyhazuju nikdy...Už jsem zničil tak pět-šest kol a taky nespočet ramen apod..Prostě spotřební zboží u mě :lol: ...(Enkei z CTRa a OZ z Clia mám schovaný na půdě dokonce, jako památky :lol: :oops:
Ale s Mazdičem jezdím jemně....První auto, na který jsem fakt hodnej :oops: :P
Co mě docela mrzí, že jsem nestihl sníh s ní...Bojím se, že příští zimu to auto, už nebudu mít.
A to odlehčení nádrže......Neblázněte lidi :D ...To bych fakt radši začal na kolech. Na tom autě toho moc neodlehčíš, už. Ani to není potřeba si myslím, spíš to doladit podvozkově, větší stabíky to chce, dotvrda uložit uložení motoru, diffu, převodovky apod. apod..
Maximum Atack"
willy2.0
 
Příspěvky: 370
Registrován: 04 úno 2011, 20:07

PředchozíDalší

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 103 návštevníků

cron