Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Příspěvekod liborch » 30 bře 2011, 13:18

Ahoj lidi,
mám NA z roku 1997, uvažuji používat přední park. světla jako denní světla, jsou tam žárovky 5W5.
Asi bych tam koupil tyhle ledky http://www.obautodily.cz/led_zarovka_12 ... la-1003073
už někdo něco podobného řešil? nevím, zda to bude mít vysokou svítivost, abych byl dobře vidět
Přílohy
1003073.jpg
Postertova princezna.
Uživatelský avatar
liborch
 
Příspěvky: 335
Registrován: 05 bře 2011, 21:29
Bydliště: Plzeň-ČB

Re: Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Příspěvekod seatik » 30 bře 2011, 13:30

Parkovacky musis samozrejme zachovat. Na tyhle diody jako deni sviceni zapomen. Svetla musi mit oznaceni DRL a homologacni znacku. PavelS je mel na svem NA misto parkovacek a svitilo mu to opravdu hodne dobre,kazdopadne dle predpisu to nebylo takze pokuta a body dolu ;) Pak muzes koupit samostatna drl svetla a dat je jako mame mi do otvoru narazniku,ale tam zase nevyhovujes danyma rozmerama. Kazdopadne dle mne je to mensi zlo nez v tech parkovackach
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

Re: Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Příspěvekod liborch » 30 bře 2011, 13:58

seatik píše:Parkovacky musis samozrejme zachovat. Na tyhle diody jako deni sviceni zapomen. Svetla musi mit oznaceni DRL a homologacni znacku. PavelS je mel na svem NA misto parkovacek a svitilo mu to opravdu hodne dobre,kazdopadne dle predpisu to nebylo takze pokuta a body dolu ;) Pak muzes koupit samostatna drl svetla a dat je jako mame mi do otvoru narazniku,ale tam zase nevyhovujes danyma rozmerama. Kazdopadne dle mne je to mensi zlo nez v tech parkovackach




Homologace neřeším, chci zachovat originální vzhled a hlavně být vidět. Na obrázku mají 9x led. Tak předpokládám, že to bude skvěle svítit přes den. Nepíšou však kolik berou watů. Rozměrově by se tam snad vešly.
Postertova princezna.
Uživatelský avatar
liborch
 
Příspěvky: 335
Registrován: 05 bře 2011, 21:29
Bydliště: Plzeň-ČB

Re: Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Příspěvekod Henges » 30 bře 2011, 14:00

Možná záleží taky na parabole ale tohleti bude svítit ve dne na ().() Měl jsem na předchozím autě LED žárovky uplně všude krome potkávacích a za hezkého dne to svítilo prachmizerně, ale v noci zase krásně :-)
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Používat přední park. světla jako denní světla, LED žárovky

Příspěvekod seatik » 30 bře 2011, 14:37

Neboj,ja tyhle 9 ledkove mel taky a v noci dobry,ale pres den to videt nebylo ;)
Přílohy
ledky.jpg
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice


Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], Seznam a 6 návštevníků