Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - Št 21.7. až Ne 24.7.

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod flyingislife » 04 kvě 2016, 15:04

Znie to super,
mal by som predbežný záujem :)
1991 MX-5 NA 1.6 116hp
flyingislife
 
Příspěvky: 226
Registrován: 21 zář 2014, 18:38
Bydliště: Ivanka pri Dunaji / Košice

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod whisper » 04 kvě 2016, 17:01

Tak tí, čo chcete ísť mi prosím vyplňte: http://goo.gl/forms/5HaA2iDmgz
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod gramo » 05 kvě 2016, 17:29

Taky mě to docela láká, dotazník jsem vyplnil.
K rychlosti jízdy - rád jezdím rychleji, ale na auto si zatím zvykám, zrovna v cizině bych radši nejezdil nějak ostře a v těch Alpách se dá užívat si i kochací tempo.
Co se týká toho ranního vstávání, nevadí mi, když je k tomu dobrý důvod (třeba výjezd na Grossglockner :), ale zas bych z toho nedělal zbytečné pravidlo.
A stravování bych taky viděl někde mezi - někdy do restaurace, někdy jen nakoupit.
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod Leo29 » 06 kvě 2016, 08:41

Ahoj tak som ti to vyplnil aj ja. Zatiaľ sme dvaja ale dosť to záleží aj od termínu ktory sa nakoniec vyberie. Ten by sme mali ujasniť čím skôr aby sme si mohli naplanovať letnú dovolenku ktora tak trochu spadá na Júl. Mam nariadenú dovolenku od zamestnávateľa a neviem si teda vybrať vlastny termín. Podľa toho sa pridá aj moja polovička ktorá zase nemá toho voľna až toľko.

Inak gramer to celkom trafil, ja by som navyše dodal že som veľkyyy odporca diaľnic. Tam MX5 v žiadnom prípade nepatrí to je Samirov revír :-D
Mazda MX5NC, 2,0,118kW, 2006, LSD, KONI+Progress, Výstuže podvozku IL Motorsport
Leo29
 
Příspěvky: 163
Registrován: 26 dub 2015, 08:43
Bydliště: Bratislava

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod whisper » 06 kvě 2016, 10:05

Najviac hlasov malá zatiaľ druhá polovica júla, čiže by som to videl na 28-31.7. plus mínus jeden týždeň. Počkám ešte pár dní a potom sem dám výsledky ankety, nech sa k tomu môžeme vyjadriť a rozhodnúť.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod gramo » 06 kvě 2016, 10:27

Dálnice taky nemám v oblibě, ale dovedu si představit, že po několika dnech na zakroucených silnicích budu i rád za možnost psychicky nenáročného a přitom rychlého přesunu zpět.
A druhý pohled je ten, že čas ušetřený jízdou po dálnici můžeme věnovat ježdění po Alpách. Tím nechci tvrdit, že bychom měli jet po dálnici, jen že mi tahle varianta nevadí.
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod tomybandit » 06 kvě 2016, 10:39

tak ako pise Gramo
Mozme vecer aj popit daco, ale zase ked sa povie ze sa rano skoro vstava tak nam to nerobi problem. Mozno budeme taky unaveny ze pojdeme hned spat heh :D
Chapem napr ze pisu ze na Grossglokcner treba fakt stat skoro rano a vyrazit mozno pred 8 hod aby sa to nezaplnilo busmi a pod.
Dialnice tak isto, cas usetreni dialnicou sa moze venovat alpam. Mozno prvu cast rakuska nejaku nezaujimavu ist dialnicou a potom prejst na okresky, ale prisposobime sa ako sa povie ;)
Stravovanie to iste, mozme si obcas vsetci sadnut na pizzu, alebo sa stravovat iba v mekacoch a pod. Tiez sa prisbosobime.
Tempo by som volil asi take pohodove kedze asi berieme aj priatelky a ma to byt vylet, ale jasne ze mozeme ist aj rychlo...Asi podla predpisov.
Urcite ziadne nahananie ze rychle niekam prist a rychlo odtial prec. Trebars by bolo fajn zastavit, pofotit, aj ked iba na pol hodku.Nie ze pridem domov ani nebudem vediet kde som bol a ani jedna fotka,heh :D ..A mozu byt aj nejake pesie vylety, ci uz v meste, alebo po prirode...Nech nesedime stale v autach. Ved sa dohodneme...jasne ze nie celoodenne vylety.

Prisposobime sa, kedze ide o to zazit vela zabavy so super ludmi :)
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod whisper » 06 kvě 2016, 10:55

Jasne, prosim neberte tu anketu ako nejake zavazne odpovede, ma mi to iba pomoc planovat trasu a denny harmonogram. Potom by sme si k tomu sadli a dohodli sa, co nam vyhovuje a co by sme zmenili, napr. ohladom cesty a dialnic...

Otazku o rychlosti som dal len pre zaujimavost vzhladom na moje skusenosti z Talianska :D. Myslel som tym tachometrovu rychlost, nie kolko casu venujeme zaujimavym miestam.

Co sa tyka restauracii a vstavania, samozrejme, ze nebudeme odchadzat kazde rano o osmej alebo jest iba jeden typ jedla... Su ale ludia, ktori v zapadnej Europe odmietnu dat 15 eur za obed a ja to chapem, preto som sa pytal.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod notabenex » 07 kvě 2016, 11:11

Chtěl bych jezdit zase každej druhej víkend směr wildalpen, Malta atd.. Rád se potkám ☺
Jinak jedeme a gabrielem v červenci na týden směr ch
MX 5 NC 2.0dead->2.5 2014 / Special Force Turbo GT3071R // 3" Enthuza // ID 1000ccm // ACT HD Xtreme // Ohlins DFV + RX 8 sways + IL braces // Carbotech XP 10/8 // Federal FZ - 201 + ENKEI RPF1 17x9
notabenex
 
Příspěvky: 233
Obrázky: 0
Registrován: 04 dub 2013, 20:54

Re: Rakúske Alpy 2016 - výlet na 4 dni - štvrtok až nedeľa

Příspěvekod Jirka » 08 kvě 2016, 21:03

Notabenexi, máš v okolí Wildalpen nějaké "must ride" cesty, nebo nějaké naopak nudné? Co by jsi doporučil?
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 563
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

PředchozíDalší

Zpět na MX-5kou po Evropě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků