Autovlaky - registrace (navod)

Autovlaky - registrace (navod)

Příspěvekod luv » 04 dub 2017, 17:28

.
Naposledy upravil luv dne 11 dub 2021, 20:05, celkově upraveno 5
luv
 
Příspěvky: 248
Registrován: 22 zář 2015, 02:50

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod evlo » 04 dub 2017, 18:23

Also
The Auto Train Terminal Dusseldorf central station lies within an environmental zone. This may be driven since 01.07.2014 only by vehicles with green pollution badge (also called Feinstaubplakette).



Jediny rezervacni system co vypadal ofiko jsem nasel tenhle https://ticket.oebb.at/bin/autotrain.pl a moc nefunguje a predpokldam, ze jsi ho uz zkousel stejne, co?

Funguje to, alespon nejak, jen kdyz v chrome zakazes prekladani stranky.

Ale jednou jsem se dostal az k tomu, ze to chtelo cislo karty.

Chtelo to po me 114, ale vubec jsem si nemohl vybrat typ spani treba, navic ta cena je uplne jina nez na tech strankach railtravelshop. Coz docela teorii o pasti podporuje!
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod evlo » 04 dub 2017, 18:30

Ze zkusenosti vim, ze reklamovat karetni transakci, kdyz je to podvod neni nic moc. A to ani u velke banky, natoz u mensi.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod luv » 04 dub 2017, 18:44

.
Naposledy upravil luv dne 11 dub 2021, 20:05, celkově upraveno 1
luv
 
Příspěvky: 248
Registrován: 22 zář 2015, 02:50

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod KarolKo » 05 dub 2017, 12:02

luv píše:Naplanoval jsem si kratky vikendovy eurotrip, kde jsem pocital s cestou z Dusseldorfu do Vidne vlakem - na vlak lze ale koupit listek pouze pro cestujici, listek pro auto nejde koupit, vypada to ze ta cast vlaku, ktera prepravuje auta vubec neexistuje, pouze OBB tvrdi, ze to provozuje. Zkousel jsem online na webu OBB a DB, telefonicky (kluk se tvaril, ze neni problem, po odpovedi na otazku me nechal vzdycky minutu cekat - po pul hodinovem hovoru mi rekne, ze ten listek koupit nejde - tak jem ho poslal do $#@!$ a rozloucili jsme se) i osobne v Praze v CD travel na hlavnim nadrazi (tam se zase panovi za prepazkou rozklepaly ruce, kdyz jsem mu rekl co chci, tak jsem ho musel uklidnovat, ze se nebudu zlobit, kdyz to nepujde :)). Pak existuje nejaky http://www.railtravelshop.com/ ktery tvrdi, ze to dokaze zabookovat ale to je taky fake - prisel mi od nich "reservation confirmation" email, ale pak jsem jim volal ze potrebuju teda ten listek a pry "nevim jestli to kolega uz zabookoval nebo ne".

Uz jsem mel naplanovany vylet a takto me to zkazilo, ze OBB lze o svych sluzbach. Tak snad to nekomu pomuze.



Jedna zkušenost, možná pro někoho inspirace - loni v září jsme absolvovali (s Greenmanem a MX-fandou) cestu na Elbu, přičemž jsme jeli z Vídně do Verony vlakem rakouských drah - my v lůžkovém kupé, auta na přepravních vagonech. Rezervace jízdenek pro osoby i auta a platba, vše probíhalo bez problémů. Pokud by chtěl někdo bližší informace k rezervacím, odkazuji na MX-fandu, který to zařizoval pro všechny.
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod luv » 05 dub 2017, 13:23

.
Naposledy upravil luv dne 11 dub 2021, 20:05, celkově upraveno 1
luv
 
Příspěvky: 248
Registrován: 22 zář 2015, 02:50

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod cafe-racer » 05 dub 2017, 15:04

luv píše:Jojo, uz hledam na bestbikeroads nejaky hezky misto na pulce cesty mezi Brugama a Prahou ..

Byl jsem v Brugge mazdou vloni, město je krásný ale silnice jsou kolem nudné a nezajímavé. Každopádně pojedeš přes vrchovinu Eifel v Německu, kde je m.j. donedávna největší satelitní anténa na světě (hodně působivé), spousta pěkných silniček.... no a samozřejmě Nürburgring, který tě pobaví i jako diváka (když není zrovna tvým snem nechat se stokrát předjet během čtvrthodiny :-) )
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod luv » 05 dub 2017, 15:06

.
Naposledy upravil luv dne 11 dub 2021, 20:05, celkově upraveno 3
luv
 
Příspěvky: 248
Registrován: 22 zář 2015, 02:50

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod TeeJay » 05 dub 2017, 15:17

luv píše:KarolKo: kdyz teda reservace probihala bez problemu, tak nam napis JAK ... or STFU

Za takovýhle kecy bych banoval, nikdo na to není zvědavej - jen umět číst. Trošku úcty k ostatním by neuškodilo.

Edit:// Ty seš asi horká hlava. A věčně se vším nespokojená. Když někdo spolu jede na dovolenou, tak přestože všechno zařizuje jeden člověk, tak dokáže ostatním sdělit, jestli byly v průběhu nějaký problémy, aniž by popisoval jak všechno probíhalo krok za krokem.
Naposledy upravil TeeJay dne 05 dub 2017, 15:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Autovlaky - varovani

Příspěvekod evlo » 05 dub 2017, 15:18

Ja bych dal ban za debilni odpovedi typu karloko. To me vzdycky strasne vytoci cist takove nekonstruktivni sracky na jasny a konkretni dotaz. Kdyz nevim, tak nepisu!

Kdyz takove odpovedi nekdo pise na moje dotazy, tak uz me to ani nepobavi.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Další

Zpět na MX-5kou po Evropě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků