GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod TeeJay » 16 úno 2017, 15:03

Jo, to tak bývá, jinak by stály 2-3x tolik. Na druhou stranu, když si je vezmeš v "obyč" barvě, tak nikdo ani nepozná, že tam nemáš originál, pokud to nebude podrobně zkoumat.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod cafe-racer » 16 úno 2017, 20:49

To zase jako není úplně blbej argument, takhle by to asi šlo.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod MacTeine » 18 úno 2017, 15:08

Na ILku píšou, že ty jejich mají s TUV homologaci, jen stojí skoro 2x tolik. Jak se ta homologace pozná? Je to někde vyraženo?
NCfl 2011 2.0 Karai
Ex: NBfl 2001 1.8
Uživatelský avatar
MacTeine
 
Příspěvky: 431
Registrován: 30 bře 2014, 19:37
Bydliště: Praha

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod Andre_fux » 18 úno 2017, 16:22

dostaneš jen papír, kde je napsáno že jsou schváleny .. na hadicích nic není (aspoň jsem si nevšiml)
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod m8rinek » 18 úno 2017, 17:15

A druhovýrobná gumové jsou snad homologované? Neřešil bych to... BTW jsem chtěl zapsat na základě TUV silnější stabilizátory a nikdo se s tím nezabýval, že tohle nikdy nikdo kontrolovat nebude, že je to zbytečné... Jiný přístup byl u výfuku, kol, rámu, podložek...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod whisper » 19 úno 2017, 13:05

Ja ich mám na aute už asi dva roky, tá farebná plastová vrstva moc kvalitná nie je (na začiatku a konci sa olupuje), ale pod tým je opletaná oceľ a tá je zatiaľ bez poškodenia. Ja som ich kúpil za trochu menej, ale myslím, že v cene do 100 eur ich môžem odporučiť.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod TeeJay » 19 úno 2017, 14:19

whisper píše:Ja ich mám na aute už asi dva roky, tá farebná plastová vrstva moc kvalitná nie je (na začiatku a konci sa olupuje), ale pod tým je opletaná oceľ a tá je zatiaľ bez poškodenia. Ja som ich kúpil za trochu menej, ale myslím, že v cene do 100 eur ich môžem odporučiť.

A víš o nějaké alternativě na velké brzdy?
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod TeeJay » 20 úno 2017, 15:52

bkralik píše:Nerad bych byl kazič radosti, ale proč je neobjednáte od Jedetoshop? Když využijete jdm-slevu (http://jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.php?f=38&t=5477), tak vychází sada na miatu na 2465 kč + doprava zdarma ;)

Super je, že umí vyrobit i téměř jakoukoliv hadici podle vašeho přání (a to furt za cca stejnou cenu!), já si od nich nechával dělat nesehnatelnou spojkovou hadici na Alfu Romeo 164...


Pro info pro ostatní, email od JEDETO shopu - sada na MX-5 stojí 3060 Kč se slevou, bez ní to nechci vědět :)
Ahoj,

sada brzdových hadic na MX-5 (vč. 1.8 Sportive) je včetně rozbočovací kostky. Proto je dražší, než stadardní sada 4ks hadic. Vychází s JDM slevou 3.060 Kč s DPH. Foto v příloze, zítra můžeme odeslat. Pokud je to ok, tak stačí dát vědět + adresu + jestli platba na účet nebo dobírkou.

S pozdravem

Mates / Matěj Řehák


Takže z Anglie i s poštou to vycházlí cenově téměř stejně, pří více lidech už znatelně lépe...
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod cafe-racer » 20 úno 2017, 16:01

m8rinek píše:A druhovýrobná gumové jsou snad homologované? Neřešil bych to... BTW jsem chtěl zapsat na základě TUV silnější stabilizátory a nikdo se s tím nezabýval, že tohle nikdy nikdo kontrolovat nebude, že je to zbytečné... Jiný přístup byl u výfuku, kol, rámu, podložek...

Celkem vtipný názor "neřešil bych to". Měl jsem tu čest s těmito "sportovně-závodními" hadicemi udělat pár testů v laborce (ofiko zkušebna brzdových hadic v nejmenované fabrice na jejich výrobu) a prostě ty materiály jsou máslo co vydrží asi tak 30% toho co ty homologované. Koncovky se derofmovaly někde na 10Nm oproti předepsaným 20Nm, po telefonické stížnosti mě nejdřív poslali do prdele, pak zjistili odkud volám tak mi s omluvou poslali nový spojovací materiál s doporučením "dotahujte to na cit".
Budiž jim k dobru že po dotažení "na cit" to vydrželo i tlak srovnatelný s požadavky které se kladou na OEM hadice.
Myslím že už jsem to tu někde popisoval , tak ať se zbytečně neopakuju. Berte na vědomí že homologovaná hadice musí projít peklem než ji někdo vystaví ten certifikát, sportovně-závodní příslušenství prostě "funguje".
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: GB HEL barevné pancéřované brzdové hadice

Příspěvekod Tosh1983 » 20 úno 2017, 18:34

Na Highperformanceparts.cz mají tuto větu: "Brzdové hadice HEL Performance jsou homologované pro EU, mají certifikaci TÜV, DEKRA, ABE KBA a je na ně poskytnuta doživotní záruka." Takže tolik k homologaci, leda by si vymýšleli, ale o tom silně pochybuji.
Tosh1983
 
Příspěvky: 80
Registrován: 01 říj 2016, 18:48

PředchozíDalší

Zpět na Hromadné nákupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků