P: 6 kvalt z NBfl

P: 6 kvalt z NBfl

Příspěvekod AndrewG » 05 srp 2015, 12:26

caute, ako viaceri mozno viete pred nejakym mesiacom som si dotiahol prevodovku na moju miatku...plan bol dat ju do auta spolu so zotrvakom a spojkou 1.6. plany sa ale menia a ja potrebujem peniaze inde tak ju teda posuniem dalej...
prevodovku som obdrzal neumytu a teda zo strany vstup. hriadela bola zaprasena od lamely a mozem povedat ze netiekla.
pripadnemu kupcovi by som napriek tomu odporucal vymenit gufero kym je prevodovka mimo auta ako zistit casom ze to proste prasklo... guma okolo radicky je na vymenu, hirnu gumu mozete pouzit zo sucastnej prevodovky :-) najazd je neznámy no príde mi celá prevodovka ok a aj podla znecistenia nevyzera ze ma nrjake extremne najazdy za sebou.
davam vsak zaruku na vyskusanie. ak sa ukaze ze ma nejaky zavazny problem, vraciam peniaze a prevodovka ide naspat ku mne samozrejme :-D

cena: 480€

foto mozem dodat, ale je to prevodovka nic zaujimave k videniu.
pei pripadnych zaujemcou o zastavbu do NA mozem takisto dodat web kde je popis instalacie, v zasade sa jedna len od vypojenie konektora a napasovanie 2 konektorov z NA prevodovky a vymena snimaca otacok...robota na 5min :-)
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: P: 6 kvalt z NBfl

Příspěvekod AndrewG » 10 srp 2015, 23:16

predane
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků

cron