P:Porsche 944 turbo

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Mike » 02 pro 2015, 22:04

Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod noose » 02 pro 2015, 23:53

Covece, rekl bych ti neprodavej a uz urcite ne, pokud chces kupovat novy auto, pokud teda nebudes kupovat ND :D, ale zase chvalim, ze neprodavas MX5 :) Mit zbytecnej budget, kupuju, kdyz jsem ho videl, vypadalo krane!
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod MAXsport » 03 pro 2015, 10:13

nech si to ještě nějakou dobu, cena teprve stoupá ;)
MAXsportpneu.cz závodní pneumatiky s homologací na silnice
Polyspeed silentbloky pro MX-5 - Group buy polyurethanové silentbloky s různou tvrdostí pro MX-5
michal@maxsportpneu.cz
MAXsport
 
Příspěvky: 1401
Registrován: 15 led 2012, 15:40

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Mike » 03 pro 2015, 10:40

To já vim...počítám s tim, že prodávám za 300k auto, který bude mít za deset let cenu 600k, abych si mohl koupit teď auto za 600k, který za deset let bude mít cenu možná 300 :D
noose: budu prodávát i miatu...a kupovat samozřejmě ND:)
Ale kdo ví jak to dopadne, mladá půjde třeba příští rok na mateřskou, já změnim práci a budu rád, když budu mít na benzin na to abych se dostal do práce:)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod noose » 03 pro 2015, 12:46

Mike píše:To já vim...počítám s tim, že prodávám za 300k auto, který bude mít za deset let cenu 600k, abych si mohl koupit teď auto za 600k, který za deset let bude mít cenu možná 300 :D
noose: budu prodávát i miatu...a kupovat samozřejmě ND:)
Ale kdo ví jak to dopadne, mladá půjde třeba příští rok na mateřskou, já změnim práci a budu rád, když budu mít na benzin na to abych se dostal do práce:)



Wow, tak to je potom jina, tak to drzim palce, aby ti to (ND) vyslo :)
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod dopr » 03 pro 2015, 14:08

Ooo la laaaa. Ja to tusil! :twisted:
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Vavris » 04 pro 2015, 11:32

hezkypěkně :twisted: Ale upříměn, z těch dovu bych asi rači nejdřív prodal Miatu než 944 Turbo. Miata půjde sehnat vždycky, foukaná 944 podstatně hůř.
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Mike » 05 pro 2015, 23:07

Zdaleka nejsi první kdo mi to říká...a fakt je že si kvůli tomu drbu hlavu :roll: :roll: :roll:
kua tak mi někdo půjčte na deset let bezúročně 10k€ a prodávat ho nebudu :D
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Miata » 06 pro 2015, 00:16

Pekny kousek! Jen se zeptam, ten predni naraznik je dodelavany face lift? Mel jsem za to ze tyhle narazniky byly az poface od 89 roku a vykon 184kw?? Ale nejsem si uplne jisty... Mas nekde inzerat? Popripade nejake blizsi info o servisnich ukonech za celou dobu zivota? Diky
MX-5 NA silver 96 1.6 komplet Postert + podvozek BC Racing BR-RS 4/5kg alles in ordnung http://www.lennypromotion.cz
+ daily E61 535D :-)
Uživatelský avatar
Miata
 
Příspěvky: 842
Obrázky: 1
Registrován: 23 dub 2010, 10:58
Bydliště: Ostrava

Re: P:Porsche 944 turbo

Příspěvekod Mike » 06 pro 2015, 18:55

Hoj, nárazník je originál. Byl na všech turbech a na s2. Jediný čím si nejsem jistej, jestli jsou původní kola. Protože tenhle rozměr byl za příplatek a nebo na turbo S. A v seznamu příplatkový výbavy jsem je nenašel. Ale jsou to samozřejmě originální kanáldekly... Včetně hliníkovejch matek.
Info o historii: serviska byla vyplňovaná do roku 94 a 70000 mil. Pak se auto přestěhovalo spolu s majitelem (emigrant z Čech) z Floridy do Čech. Ten se následně vrátil do států, pač se mu tu nedařilo v podnikání tak jak si představoval a auto si tu nechal u známýho, aby měl čím jezdit když sem přijede. A po pár letech to tomu zmamýmu prodal. Ten s tím vyrazil párkrát na okruh a pak jsem ho koupil já. Za druhýho majitele se dělali rozvody, možná ještě něco, mám od něj pár faktur. Já dělal jenom přední brzdy (destičky a rozhejbání všech pístků - jsou to takový větší čtyřpístky :D ) Z větších servisních věci nic jiného auto nechtělo. Takže tam jsou třeba původní podvozkový komponenty - vůle žádný...
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Předchozí

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků