Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod Veet » 04 úno 2016, 17:09

Mike píše:Typicky v mýtě, ta zatáčká nejdál od tribuny do kopce. Rvát tam jedničku je na hraně. Ale dvojka je do toho stoupání neskutečně zzzzzooooouuuuuufff f f ff f alá...

Za mě můžu potvrdit, že u 1.6 se tam jednička vyplatí. A myslím, že i u 1.8. Ostatní nechávali dvojku a 1.8 jsem tam ujížděl.
Veet
 
Příspěvky: 371
Registrován: 12 zář 2014, 09:48

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod VenMac » 06 úno 2016, 13:02

Zdravím Vás všechny vespolek.. :)
Pojďme se vrátit k tématu - i na mě jde jaro, tak jsem se napevno rozhoupal a chci si pořídit Miatu! Chvíli jsem uvažoval o NC, ale pak seděl v o generaci starší káře a věděl, že je to ona.. =) Takže tedy požadavky:
NB, ani v jedné jsem nejel, takže na motoru mi nezáleží (i když maličko víc mě táhne 1.8). Bez čehož bych se však neobešel je torsen (který sériově je pouze u 1.8). Střecha samozřejmě plátěná, určitě s klimatizací. Na ceně až tak nezáleží, ale ať je po někom, kdo ji měl rád, já také budu! :) Barva se mi líbí černá a červená, ale není to věc, na které by to stálo.. Stejně tak preferuji dva výfuky na stranách a bílé budíky. ;) Pěkný kola = ideál! ;) No a interiér by neměl být nějak moc zásadně ošoupaný nebo odřený..
Připadá v úvahu i dotáhnout ze zahraničí, ale kdyby byla nějaká pěkná tady byl bych radši - zlatý český ručičky mají něco do sebe.. ;D
Garáž je ready už teď, ale asi klidně vydržím i do podzima, až zájem o Roadstry opadne a bude větší nabídka - budu hodně vybíravý, záležími jak na dojmu z auta tak z jeho původního majitele, a samozřejmě na stavu..

Díky za každý návrh (třeba pomůžou i ostatním), věřím, že se ta pravá najde! ;D
VenMac
VenMac
 
Příspěvky: 22
Registrován: 06 úno 2016, 12:20
Bydliště: Dolní Dobrouč

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod evlo » 06 úno 2016, 13:05

Hodne stesti :D
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod Sedrik » 06 úno 2016, 16:00

VenMac píše:Zdravím Vás všechny vespolek.. :)
Pojďme se vrátit k tématu - i na mě jde jaro, tak jsem se napevno rozhoupal a chci si pořídit Miatu! Chvíli jsem uvažoval o NC, ale pak seděl v o generaci starší káře a věděl, že je to ona.. =) Takže tedy požadavky:
NB, ani v jedné jsem nejel, takže na motoru mi nezáleží (i když maličko víc mě táhne 1.8). Bez čehož bych se však neobešel je torsen (který sériově je pouze u 1.8). Střecha samozřejmě plátěná, určitě s klimatizací. Na ceně až tak nezáleží, ale ať je po někom, kdo ji měl rád, já také budu! :) Barva se mi líbí černá a červená, ale není to věc, na které by to stálo.. Stejně tak preferuji dva výfuky na stranách a bílé budíky. ;) Pěkný kola = ideál! ;) No a interiér by neměl být nějak moc zásadně ošoupaný nebo odřený..
Připadá v úvahu i dotáhnout ze zahraničí, ale kdyby byla nějaká pěkná tady byl bych radši - zlatý český ručičky mají něco do sebe.. ;D
Garáž je ready už teď, ale asi klidně vydržím i do podzima, až zájem o Roadstry opadne a bude větší nabídka - budu hodně vybíravý, záležími jak na dojmu z auta tak z jeho původního majitele, a samozřejmě na stavu..

Díky za každý návrh (třeba pomůžou i ostatním), věřím, že se ta pravá najde! ;D
VenMac


Nabídl bych ti tu svoji, ale interier je teda ošoupaný :)
viewtopic.php?f=6&t=4088
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod VenMac » 07 úno 2016, 20:12

Děkuji moc, Sedriku, za info, které jsi mi poslal ještě v SZ - odpověděl jsi mi přesně na to, na co jsem se ptal (což ohužel není standart! :D), jsi super!
Hele vážně, je to dilema!
Líbí se mi to rádio, nižší "posez" a že je kufr na dálkáč, páni - to je bezva věc! A hlavně, že do ní bylo investováno.. Historie je též fajn (již u dvou vzorných chovatelů), ale přesto si myslím, že to není přesně ONA - hodně nad tím přemýšlím (skoro nic jiného nedělám! :D) a dochází mi, že bych prostě chtěl černou .. nebo alespoň všechno ostatní vysněné (dvojvýfuk, top interiér..).
Přesto až budu mít cestu do Brna určitě se ozvu a podíval bych se - třeba to bude láska na první pohled.. ;)
Ještě jednou velké DÍKY!
VM
VenMac
 
Příspěvky: 22
Registrován: 06 úno 2016, 12:20
Bydliště: Dolní Dobrouč

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod Ricardo » 08 úno 2016, 00:54

Ahoj, jaký máš finanční strop?
Ricardo
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 2
Registrován: 06 dub 2014, 22:25
Bydliště: Kladno

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod VenMac » 08 úno 2016, 07:24

Čao Ricardo,
hele nechci si žádný dávat! :) Ale samozřejmě cena hraje velkou roli .. střední hodnotu bych viděl tak na 120 000,-Kč - v horším stavu cena nižší, za známou historii apod. si klidně připlatím..
Teď se asi pojedu podívat na tuto - přivezená z D jako docela dost odřená a tak vše odřené a co byla vidět rez šlo do laku (takže bych se mohl naučit jezdit a "vyblbnout se" :D, pak po nějaké době si ji dát do TOP stavu), ale je to zatraceně daleko, tak ještě budu tahat informace co se jen dá a sem tam koukat po jiné.. ;)
VenMac
 
Příspěvky: 22
Registrován: 06 úno 2016, 12:20
Bydliště: Dolní Dobrouč

Re: Mazda mx-5, NBfl 107KW - koupim

Příspěvekod Sedrik » 14 úno 2016, 15:48

VenMac píše:Přesto až budu mít cestu do Brna určitě se ozvu a podíval bych se - třeba to bude láska na první pohled.. ;)


Určo se ozvi :) Kdyžtak jen pokecáme :p
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Předchozí

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 94 návštevníků

cron