mazda mx5 NB 1.6 1998

mazda mx5 NB 1.6 1998

Příspěvekod calmarek » 09 črc 2016, 19:33

ahoj chlapy a děvčata :-D tak nějak jsem se do mazdičky zamiloval,ale po roce užívání si garaže a ježdění civilním autem když pršelo atd a mazdička mohla stát v suchu je konec....bohužel ja prostě nemam srdce to nechat venku.Civilní auto jde do světa a je to v pr....což mám myšlenku na prodej bohužel.buď si mazdu necham a nebudu ani spat a ja nevím co vše a nebo kdyby někdo měl zájem.auto mam za týden rok ani jednou za mě nejela v dešti a už vubec v zimě.Má najeto 125tisíc a nějaké drobné k tomu.na autě jsem během toho roku najel kolem 2tisic jenom.Na autě jsem vyměnil rozvody,řemeny,všechny oleje-motor,převodovka,diferak,a v domečku řadičky,servo kapalina,a chladičovku.u toho se vyměnily veškeré filtry i palivový.Blbec jsem si sam praskl chladič takže je uplně nový,nové chladičové hadice a spony hadic,nové svíčky,odlehčená řemenice,rozpěra.nove nakomaxitovámy veci co šly a taky hodně veci v motoru nazinkováno.nové kable keramicke z žárovkam a všechny kable schovany do blatniku.atd atd...co se týče interieru semisovy dvouramenny volant,leštěná řadička,lakováni části do barvy vozu-profi lakovaní a udělané rámečky budiku,kožene sedacky a loketka,radio mp3 bych tam asi nechal.lepší repro aby to pěkně hrálo.pekný interier si myslim.jinak co se týče exterieru...no uplně nová kola absolutne top stav,super gumy,odlehčene matky,podvozek raceland stavitelny da se říci jako nový.podvozek pevny nic netluče,nemlátí.přední lip-neni to origo plast...ale zatim jsem s nim ani neškrtl,pekna mřížka v narazníku a hlavne kvalitni,tažné oko přední,zadní rozpěra,přední ramena horní obroušené a strikané....co ještě ma to el okna a central na klíček,(tři klíčky celkově),na bokach jsem si vyrobil,myslím si stylové lip nebo jak to nazvat.auto je funkční,atraktivní a hlavně nezbastlene,lak je celolak origo mazda co byla na aute ta ma nějake chybicky ale co bylo předemnou ja nevím.jsou tam destičky BRC tak asi se někdo o to staral i předtím,podvozek strikly ochranou,ja vystříkal dutiny voskem atd...k autu mam Hardtop sice bez zadnich pacek chromovích to jsem si udelal jinak(odzkousene a nekolikrát konzultované)neskřípe drží super.stahovací střechu mam dole ta neni top.ale da se opravit.....co napsat vic?auto jsem koupil za 90tisic.a ja do toho dal cca 30tisic ...spise vic.mazdičkou jsem vyhral behem dvou mesícu 4pohary v hodnoceni tuningu takze auto se libi moc. :D :D :D auto si cením na 100tisic což tu hodnotu určitě má.Není to nové auto to je jasne.Autem se nikdy nedriftovalo,nezavodilo atd....stoji často v garáži v práci se staví a boura stará hala a to je další pul rok brutalniho prašení atd....takže ani do práce nemužu....asi jsem uchyl a vím je to jen auto,ale ja to auto mam rad.foto pošlu...nějaké mam tady v profilu další mohu poslat když bude zájem.auto jsem mel na bazoši,ale lidi co psaly a volaly a nebo když už dojely si myslely ze to ma 200koni snad a ja nevím co....takže to dávám sem kde to lidi snad ocení.
calmarek
 
Příspěvky: 55
Obrázky: 14
Registrován: 10 led 2016, 19:15
Bydliště: Brno

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků