Nabídka výroby: Rámy

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod yntelygent » 13 úno 2018, 19:04

Servus, v prvom rade chcem povedat ze mas pravdu a chapem tvoje rozhorcenie.
Dovodom preco to je takto a neni to zvrtane "napresno" je ten, ze som mal informaciu (bohuzial nekorektnu) ze NA ma plytsiu dieru pre ten srob, a pri dotahovani by sa srob oprel o dno a cely adapter by ostal volny.
Mal som si zohnat niekoho s NAckom a skusit to, moja chyba. Nechal som to teda v tejto verzii, ze srob sa opre o vypalok tym osadenim.
Z hladiska bezpecnosti to nema vplyv absolutne ziadny, kedze srob pri naraze je namahany na strih (rovnaku pevnost v strihu by mal, aj keby bol dotiahnuty v prstoch) a nie na tah.
Je to len esteticka zalezitost ale chapem, zamrzi. Sam to v mojom aute mam namontovane tak, ze je to oprete len o to osadenie. Ratal som s tym ze pedant, ktory sa cez to nebude vediet preniest si pomoze kludne aj gulatym pilnikom.
Z toho dovodu uz mam vyrobenu novsiu verziu, kde to bude ok.
Ak s tym ma niekto problem, kludne mu to vymenim za upgrade verziu.
Kazdopadne dakujem za pripomienku aj pochopenie.
V buducnosti budem davat bacha na kazdy detail 8-)
NB 1997
Výroba rollbarov (prípadne iných kovových doplnkov ako dodatočné výstuhy, strut bars, fender braces, door bars, výfukov, zvodov a všetko železné, nerezové aj hliníkové)
Uživatelský avatar
yntelygent
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 bře 2017, 13:03
Bydliště: Bratislava

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod TeeJay » 13 úno 2018, 19:22

@tomas93
A zkrátil jsi o sílu podložky tu trubičku, abys nepřišel o kus závitu? To mi dělalo starosti největší, jinak bych tam podložku dal taky. Ten pilník je asi nejlepší řešení.

@yntelygent
Díky za osvětlení, proč to tak je.
S namáháním je mi to jasné, ale ne vždy musí být namáhaný jen do stran. Jenže pokud nebude, tak už mi to ale asi bude stejně jedno :D
Upgraded verzi bych bral, kdybych měl levé obě ruce, naštěstí mám levou jen jednu. Každopádně je dobře, že nabízíš řešení.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod tomas93 » 14 úno 2018, 00:54

TeeJay píše:@tomas93
A zkrátil jsi o sílu podložky tu trubičku, abys nepřišel o kus závitu? To mi dělalo starosti největší, jinak bych tam podložku dal taky. Ten pilník je asi nejlepší řešení.

@yntelygent
Díky za osvětlení, proč to tak je.
S namáháním je mi to jasné, ale ne vždy musí být namáhaný jen do stran. Jenže pokud nebude, tak už mi to ale asi bude stejně jedno :D
Upgraded verzi bych bral, kdybych měl levé obě ruce, naštěstí mám levou jen jednu. Každopádně je dobře, že nabízíš řešení.


o kus závitu jsem sice přišel ale ne nijak zásadně aby to nějak ovlivnilo bezpečnost ;) .
Uživatelský avatar
tomas93
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2016, 19:22

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod Daep » 22 bře 2018, 10:07

Ahoj, je tahle výroba rámů pořád aktualni?
Mám taky o jeden zájem :-) Díky za info
Daep
 
Příspěvky: 96
Registrován: 15 bře 2018, 23:26

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod yntelygent » 17 kvě 2018, 08:21

Servus páni.. Videl som nejakych ludi s poslednodesignovym ramom, ktori mali nahodeny windschott.. Vedel by mi niekto povedat, ci je to pnp alebo treba upravovat ? Dakujem
NB 1997
Výroba rollbarov (prípadne iných kovových doplnkov ako dodatočné výstuhy, strut bars, fender braces, door bars, výfukov, zvodov a všetko železné, nerezové aj hliníkové)
Uživatelský avatar
yntelygent
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 bře 2017, 13:03
Bydliště: Bratislava

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod Cromoly » 19 kvě 2018, 08:31

Asi zalezi jestli si objednas s HB nebo bez. S nim se tam imho WS nevejde
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Předchozí

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 102 návštevníků