NA Daytime Running Lights

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod buteo » 13 čer 2017, 22:52

Fernie píše:
Přijímám nové objednávky, dodání cca koncem června.

Tak než zapomeneš na NA a ev. se vrhneš na vývoj pro NB:
Už se hlasim o 1 sadu NA do mých vlastních čirých blinkrů !
Díky!
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod cavan » 14 čer 2017, 09:12

ja by som mal tiez na nbfl zaujem.. zalezalo by aka by bola celkova cena.. :)
EX - (NBFL 1.8 VVT PHOENIX, HT, S2K seats, GV lip, Vmaxx, cooling plate, frame rails)
IN SERVICES - NBFL 1.6 NEVADA powered by LPG

vyroba frame rails, cooling plate (info po SZ)

www.aliiscolores.com
Uživatelský avatar
cavan
 
Příspěvky: 1252
Registrován: 30 lis 2012, 08:58
Bydliště: Čachtice / Bratislava

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod Fernie » 14 čer 2017, 10:12

buteo píše:Tak než zapomeneš na NA a ev. se vrhneš na vývoj pro NB:
Už se hlasim o 1 sadu NA do mých vlastních čirých blinkrů !
Díky!

Takže už to přišlo? :-) Supr! Mám tu pro tebe odložený svazky, jen mi musí dojít žárovky :)

Krenstik píše:Tady máš inspiraci. A pokud to bude na pohled nenapadne tak chci jednu sadu do trojky ;-)

http://www.vleds.com/v3-kit-wa-1157.html

Tyhle LEDky jsou vtipný. Sice vypadaj jako suprkůlhitech, mají dokonce suprhustej chladič, ale no... myslím, že ty žárovky, co mám teďka, jsou lepší :) Minimálně si na nic nehrajou. (A jsou podstatně levnější :D)

Doggie4EVER píše:To je pozvanka? 8-)

Jako, pokud to chceš na NBfl, tak budu stejně potřebovat pokusného králíka :-) Z NB měl nějakej rasty nějaké světlo z GB verze, který by nebylo škoda kuchnout :)

cavan píše:ja by som mal tiez na nbfl zaujem.. zalezalo by aka by bola celkova cena.. :)

Cena by byla asi obdobná jako u NA verze. Záleží, jak bych řešil hypeblinking
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod luv » 14 čer 2017, 10:23

.
Naposledy upravil luv dne 11 dub 2021, 19:50, celkově upraveno 1
luv
 
Příspěvky: 248
Registrován: 22 zář 2015, 02:50

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod TeeJay » 14 čer 2017, 10:33

V NBfl si moc nedovedu představit DRL v hlavních světlometech a hlavně proč, když jsou volné díry na mlhovky, které stejně téměř žádná edice kromě sportive a pár výjimečných dalších nemá. :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod cavan » 14 čer 2017, 12:21

TeeJay píše:V NBfl si moc nedovedu představit DRL v hlavních světlometech a hlavně proč, když jsou volné díry na mlhovky, které stejně téměř žádná edice kromě sportive a pár výjimečných dalších nemá. :)


no napriklad preto ak by si si chcel priviezt viac vzduchu k saniu tak tieto otvory su idealne.. ;) ale to ci si to tam predstavit vies alebo nie je mimo temy DRL, a kazdeho osobny problem. vsak??..
EX - (NBFL 1.8 VVT PHOENIX, HT, S2K seats, GV lip, Vmaxx, cooling plate, frame rails)
IN SERVICES - NBFL 1.6 NEVADA powered by LPG

vyroba frame rails, cooling plate (info po SZ)

www.aliiscolores.com
Uživatelský avatar
cavan
 
Příspěvky: 1252
Registrován: 30 lis 2012, 08:58
Bydliště: Čachtice / Bratislava

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod TeeJay » 14 čer 2017, 13:49

cavan píše:ale to ci si to tam predstavit vies alebo nie je mimo temy DRL, a kazdeho osobny problem. vsak??..

Offtopic to není, protože DRL chci, ale určitě ne jako součást hlavních světlometů :) Takže když bude a bude tam, tak si ho určitě nekoupím. Když bude v dírách na mlhovky, tak si ho nejspíš koupím :)
Ale je pravda, že na to už sety existujou (i když drahé, nepadnoucí či divně vypadající), protože je to jednoduchá věc, když není třeba řešit přepínání na blinkry. A to by byla pro Fernieho nuda. No nic :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod Fernie » 15 čer 2017, 01:34

TeeJay: No, je pěkný, že by se ti to líbilo místo mlhovek, ale má to jednu takovou vadu. K tomu, abych si mohl v klidu vymýšlet DRL potřebuju mít to, kam je budu dávat. Takže když mám DRL ve světle, stačí mi světlo. Kdybych to chtěl dávat místo mlhovek, tak zase potřebuju nárazník, nebo snad raději celý auto. To je na návrh držáku, ideálně najít vhodnou parabolu a podobně. Skoro by bylo nejlepší mít celý auto. Jenže já doma NBfl nemám. Nemám ani NB. Na to, abych si to mohl udělat fakt tak, aby to bylo dobré a podle mých představ bych to auto potřeboval ideálně zapůjčit, jednou na nějaké oměření, test prvního prototypu, pak třeba druhého a s předprodukčním řešením to nechat chvíli jezdit. A moc si nedokážu představit, že někomu několikrát na pár dnů vezmu auto, no. Logisticky je to těžší, navíc je spíš poptávka po těch do světel. Kdybys chtěl vymyslet náhradu mlhovek, dá se to nějak udělat, ale viz výše.
Naposledy upravil Fernie dne 15 čer 2017, 11:24, celkově upraveno 1
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod TeeJay » 15 čer 2017, 09:57

S nárazníkem by se to asi dalo zařídit, být z Brna, tak i s celým autem. Ale už jsem si to sám zavrhnul v předchozím příspěvku, že je to blbost :) vždyť origo světla svítí i vypadají hezky.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: NA Daytime Running Lights

Příspěvekod Fernie » 16 čer 2017, 01:54

Jako, pokud to chceš a jsi ochotnej k tomu propůjčit náraník/auto, tak klidně, ale jak jsem psal, otravovat kvůli tomu někoho, kdo to nemá a ani nechce, je takový blbý.
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

PředchozíDalší

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 47 návštevníků