P/V: Subaru Impreza 2,0R - PRODANO

P/V: Subaru Impreza 2,0R - PRODANO

Příspěvekod Winie » 08 pro 2017, 10:25

Bohužel musím dát pryč mou Imprezu,
Je to rok 2008, originální R verze, včetně originálních spoilerů a Recaro sedaček.
Dvoulitrový benzín, 110kw (žádná divočina, ale dohání to 4x4 a nesmrtelný motor), manuální převodovka s možností redukce, nezničená LPG.
Výbava klasika R verze: Zámek zpátečky, klima, okna, zrcátka v el., vyhřívané čelní okno, xenony. Letní + Zimní pneu ve výborném stavu - každé svoje ráfky.

Protože pracuju v autodílech, tak měněno vše co jen trošku smrdělo opoužitím. Vloni všechna nová ložiska, diagnostická lambda sonda, nové přední kotouče, desky + přidám desky BREMBO HP, iridiové svíčky Denso, zrepasovaná přední náprava, nový koncový tlumič výfuku, nový klima kompresor s chladičem a sušičem. Možná i nějaké další věci, ale nepamatuju si to.
Auto je na Eibach Pro-kit (origo pera mám) a přidám k němu i sadu silnějších stabiků Whiteline. Pro místní přidám i olej k výměně (Motul Synergie 6100 10W40) - do výměny ještě 3000km(měním každých 10000km)

Samozřejmostí je servisní knížka a český původ (kupováno nové u Freye)

Auto dávám pryč, protože ho nemám kde parkovat.

Proč dávám inzerát sem? Je možná výměna za dvoulitrové NC
(pro škarohlídy s parkováním - tohle auto budu shánět až budu mít hotový barák, takže ho zatím budu parkovat v jiném městě v garáži a nepoužívat)

Cena 160-170 dle dohody

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Winie dne 24 úno 2018, 13:44, celkově upraveno 1
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: P/V: Subaru Impreza 2,0R

Příspěvekod drzko » 13 pro 2017, 11:53

vyzera pekne, asi budem potrebovat daily pre seba, bude to na dochadzanie 40-50 km jednym smerom do prace
ako je to so spotrebou? myslis ze je to vhodne? (vobec neviem ako to tie boxer motory znasaju, ani co to tak bezne zere)
plus prosim ta foto interieru by bolo?
1.8 NBFL
drzko
 
Příspěvky: 353
Registrován: 20 říj 2013, 13:51
Bydliště: Bratislava - Záhorská Bystrica

Re: P/V: Subaru Impreza 2,0R

Příspěvekod Winie » 13 pro 2017, 15:34

Hele je to úplně normální auto. Není to jako turbená Subaru, kde jsou náklady úplně jinde. Moje spotřeba s těžkou nohou je 9,8, manželka s ním jezdila kolem 8mi.
Co se týče daily použití, tak já to měl stejně. Manželka příležitostně do práce 30 - 40km denně, já občas taky 160 do práce a zpět.

Co se týče provozu toho motoru, tak ten s tím problém nemá. Je to nesmrtelný jednoduchý motor, který při normální údržbě udělá klidně 500 - 700tkm.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštevníků

cron