Tan NB interier

Tan NB interier

Příspěvekod JohnyS » 25 črc 2018, 18:43

Prodám tan interiér NB před facelift spolu se střechou.
Nevím kolik si za to všechno říct, takže to nechám nejvyšší nabídce. Buďte prosím rozumní, se střechou to pod 15 tácu nepustím. Nejprve zkusím udělat někomu radost celkem, střechu zvlášť prodám později s cenou okolo 6 tisíc i s rámem.
Co obsahuje:
Veškerou plastovou bižuterii: Žádný z cvočku jsem nezlomil a povedlo se mi je vytahat všechny. Jen na sloupcích na pásech byl černý plast, ale pod střechou jsem našel jeden světlý. Pak ještě chybí malý kobereček, který schovává šroub v madlu tapce.
Střecha: nenašel jsem jedinou prasklinu či vadu, prodávám s rámem i rainrailem. Jediné co si z ní beru, jsou zámky. Mohu je přidat, ale nejsou v moc dobré kondici (jeden má prasklé madlo)
Interiérové plasty: kompletní, tj. plast na oba sloupky, plast za sloupky, plast k nohám řidiče i spolujezdce
Palubní deska: z ní si nechávám rámeček okolo rádia, kulaté výdechy, tlačítko výstražných světel a budíky. Z kastliku spolujezdce jsem sundal tu chrom lištu, pod ní bez poškození.
Loketní opěrka: již klasicky ulomený pant, chrom okolo tlačítka oken jsem sundal bez poškození.
Koberce: hlavní, za sedačky pod střechu (bez trhlin a v dobrém stavu)
Sedačky: auto dlouho stálo a nikdo se o interiér nestaral, sedačky lehce popraskaly.
Windshot: v pěkném stavu
Volant, řadička, ruční brzda: dřevěné Nardi.
Prahové lišty: pěkný stav, z jejich uchycení myslím nechybí žádný
Tapce: v hezkém stavu
Pásy: nevím jak z nich sundat tu plastovou průchodku takže je k tomu taky přibalím…
Co neobsahuje:
jeden kryt vršku pásu světlé barvy (ale jsou přiloženy dva tmavé), jeden malý kobereček v madlu tapce, výdechy, rámeček okolo rádia, budíky, „chrom paket“, tlačítko výstražných světel, manžeta řadící páky, stylebar, popelník, panel ovládání ventilace.
Mazda MX-5 NB 1.8
Uživatelský avatar
JohnyS
 
Příspěvky: 404
Registrován: 12 bře 2017, 13:47
Bydliště: Česká Třebová, Praha

Re: Tan NB interier

Příspěvekod JohnyS » 25 črc 2018, 18:44

zatím nejvyšší nabídka je 17 tisíc kč se střechou
Mazda MX-5 NB 1.8
Uživatelský avatar
JohnyS
 
Příspěvky: 404
Registrován: 12 bře 2017, 13:47
Bydliště: Česká Třebová, Praha


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků