Nabídka detailingu

Nabídka detailingu

Příspěvekod Koby » 17 črc 2019, 21:16

Ahoj,

pár let už sice MX5 nemám, nicméně spousta lidí si mě třeba ještě pamatuje a vzhledem k tomu, že se začínám věnovat profesionálně detailingu, napadlo mě dát si sem inzerát s nabídkou této služby a vlastně i proto, že po Praze potkávám hodně MX5, který by podle mě stálo za to trochu poladit :mrgreen:

Na čistotu auta jsem byl vždycky pacient a přes klasické začátky s mytím auta jarem :-), v lepším případě šamponem Želvou se dostal přes kvalitní chemii až k samotnému strojnímu leštění, know how, a nanášení kvalitního vosku, případně keramické ochrany.

Předpokládám, že většina lidí na tomto foru o detailingu ( to slovo už nesnášim :evil: ) minimálně slyšela a má ponětí, co se za tímto slovem schovává, ale pro upřesnění píšu zhruba popis, co by vaše auto čekalo a jaký je asi postup.

Předmytí aktivní pěnou
Mytí kol
Ruční mytí ( samozřejmě správný šampon, rukavice z ovčí vlny, sušení vzduchem a dosušení ručníkem.. )
( pokud někdo chce, tak mytí motoru a ošetření plastových dílů, šetrně, žádná wapka z 5cm :)) )
Následná chemická dekontaminace laku ( odstranění polétavé rzi, asfaltu a všeho, co tam nepatří a žádný šampon nevezme, a mechanická dekontaminace )
Teď to nejdůležitější - samotné leštění - dělám to většinou 2 krokově podle auta. Záleží i trochu na dohodě, co zákazník očekává za výsledek. Škrábance z myčky vymažu vždycky ;) , lak tak chytne hloubku a lesk a celkově auto moc prokoukne. Fotky udělaných aut mohu poslat na mail.
Příprava na nasení ochrany laku a samotná aplikace - záleží opět na dohodě, na očekávání, na finančních možnostech. Vosk levnější varianta ( přírodní, semi, syntetický - rozdíly rád vysvětlim ), případně keramická ochrana. Dražší, ale trvanlivější ochrana - v případě běžného auta co stojí na ulici kolem 2 let, v případě MX5, která jezdí o neděli a parkuje v garáži je to na roky.. Rozdíly opět rád vysvětlim. Keramická ochrana kromě snadné údržby umí zachytit drobná poškození laku - nešetrné ruční mytí, větve u krajnice ( jak který, nedělám z toho scifi.. )
Pak už jenom ošetření střechy, pneumatik, okna bez čmouh apod :) ...



Lokalita jsou Neratovice, po dohodě u někoho doma, nemám s tím problém a běžně se to tak dělá, pokud má člověk vhodné prostory.


Začínám, dost mě to baví a proto zatím nedělám za ceny jako Autozipo nebo jiná věhlasná detailingová centra :-) Fakturu vystavit umím.


Pokud by byl zájem, kontaktujte mě prosím hlavně tady skrz soukromou zprávu.

Lesku zdar :lol:
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 návštevníků