K: Mazda MX-5 NA

K: Mazda MX-5 NA

Příspěvekod Kouki14 » 13 pro 2019, 17:44

Ahoj,

rád bych se předběžně zeptal, jestli někdo nebude prodávat příští rok NAčko v top stavu.
Mám pár podmínek a to:
- NA musí být před faceliftem, motor 1.6 85Kw ideálně ten, který má už ale vyřešený tzv.:"short nose crankshaft"
- Nájezd do 150 000 km
- Ideálně 1-2 majitelé
- Hledám auto bez koroze, ale zároveň v původním stavu bez oprav
- Upřednostňuji sériový stav
- Samozřejmě auto nebourané
- Cena do 200 000 Kč.
Je mi jasný, že to nebude jen tak lehké, ale na nákup nepospíchám.
Za všechny nabídky budu moc rád, posílejte je prosím do sz. Děkuji
Kouki14
 
Příspěvky: 27
Registrován: 15 úno 2019, 21:35

Re: K: Mazda MX-5 NA

Příspěvekod Krivak » 14 pro 2019, 12:38

Kouki14 píše:Ahoj,

rád bych se předběžně zeptal, jestli někdo nebude prodávat příští rok NAčko v top stavu.
Mám pár podmínek a to:
- NA musí být před faceliftem, motor 1.6 85Kw ideálně ten, který má už ale vyřešený tzv.:"short nose crankshaft"
- Nájezd do 150 000 km
- Ideálně 1-2 majitelé
- Hledám auto bez koroze, ale zároveň v původním stavu bez oprav
- Upřednostňuji sériový stav
- Samozřejmě auto nebourané
- Cena do 200 000 Kč.
Je mi jasný, že to nebude jen tak lehké, ale na nákup nepospíchám.
Za všechny nabídky budu moc rád, posílejte je prosím do sz. Děkuji

Ahoj, příst rok budu nejspíš prodávat NAcko. Jen je trochu upravené (všechny věci vratné do původního stavu. Na jaře ji chci udělat oleje a vše možné. Za mě nikdy nebyla na okruhu, pouze jsem jezdil okresky. Co se týče koroze tak je v lepším stavu. Vlastně jsem ji koupil komplet origo včetně Momo volantu a Daisy kol. Úplná topka to není ale příští rok nebude problém se přijet podívat. Samozřejmě cena bude nižší. Teď už je od října zazimovana a předchozí majitel ji vlastnil takřka 6let a to taky neviděla zimu. Jinak je to před Fl 85kw bez ABS s posilovačem a el. oknama. To je asi tak vse co mě zatím napadlo. STK od dubna bude ještě rok. eko placeno samozřejmě.
Uživatelský avatar
Krivak
 
Příspěvky: 586
Registrován: 11 zář 2014, 23:03
Bydliště: Praha

Re: K: Mazda MX-5 NA

Příspěvekod Kouki14 » 14 pro 2019, 19:42

Ahoj, díky za nabídku. Nemáš u sebe nějaký fotky? Popřípadě můžeš mi prosím poslat do sz aspoň přibližně jaké úpravy to auto má? A jaký má auto nájezd? Díky
Kouki14
 
Příspěvky: 27
Registrován: 15 úno 2019, 21:35


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 návštevníků