I. Tak trochu jiný sraz

Navigačně dobrodružná jízda o originální trofej :-).

Re: 1. Tak trochu jiný sraz- prosím o nahlášení posádek

Příspěvekod jokrc » 15 zář 2012, 22:21

Kurnik ja musel do fachy a to sem chtel protahnout Mazlika s vama : (
jokrc
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2012, 23:58

Re: 1. Tak trochu jiný sraz- prosím o nahlášení posádek

Příspěvekod petr007 » 16 zář 2012, 08:01

Děkujeme organizátorům za zajímavou a pěknou akci. Domů jsme přijeli okolo 21 hodiny, byli jsme ještě za Pelhřimovem na houbách. Všem díky, zdraví Petr a Nelinka. Zde pár fotek 8-)
Přílohy
IMG_7883.jpg
hod rezervou
IMG_7886.jpg
přísní rozhodčí
IMG_7888.jpg
jak to probíhalo
IMG_7890.jpg
vyhlášní výsledků
NB 1,8 vyrobená : 14/12/1998, LSD, SPORT SUSP, stříbrná
NC 1,8. šedá
Uživatelský avatar
petr007
 
Příspěvky: 967
Obrázky: 1
Registrován: 28 bře 2010, 09:18
Bydliště: Mělnicko

Re: 1. Tak trochu jiný sraz- prosím o nahlášení posádek

Příspěvekod LordJames » 16 zář 2012, 17:03

Taky díky, už se těsim na další sraz ;-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: 1. Tak trochu jiný sraz- prosím o nahlášení posádek

Příspěvekod Pavel260 » 16 zář 2012, 18:39

Děkujeme vám, že jste naši snahu ocenili hojnou účastí a chválou, moc nás to potěšilo a na nultý ročník překvapilo.
Sraz měl několik vad na kráse, ne vždy způsobený naší chybou :D ale aspoň je co zlepšovat, s čímž se počítalo.

Začínali jsme v Praze, kde nás trochu šokoval první účastník srazu a to Martin s PavlemS v New Beetleu. Když přijeli ostatní, vyrazili jsme na start – do Kostelce, kde už na nás, s dvacetiminutovým zpožděním! :oops: čekali ostatní. Proběhlo rychlé seznámení s posádkama, moc jmen si nepamatujem ale to nevadí. :D
Následoval první soutěžní úkol a to ježek v kleci. Na jeho vyndání byl minutový limit, některým nestačil a některým stačilo pouhých 8 vteřin - klobouk dolu. Ten kdo už měl ježka za sebou vyrazil na 120ti kilometrovou (některí jí měli delší :D) cestu na parkoviště nedaleko Humpolce.
Cestou měli účastníci zájezdu úkoly, například zjistit číslo poštovní schránky ve vesnici, zjistit kdy bude autobus na určité zastávce a taky hlavně najít osm bodů které jsme jim vyfotili, nutno podotknout že posedů bylo cestou víc, tudíž se nepočítalo za chybu když nebyl napsán ;) .
Když jsme i my s Jitkou dorazili na parkoviště tak už tam většina byla, čekalo se chvilku na Petra s Nelinkou a pak jsem se dozvěděl že prý jede i nějaká MX-3 :D o které jsem vůbec nevěděl. Přešlo se k závěrečnému úkolu a to byl hod rezervou do dálky, kde všechny přehodil řidič MX-3 s hodem dlouhým 10,5 metru.
Následoval přesun do restaurace PAPA's garden kde jsme meli zarezervované místa, po obědě bylo vyhlášení vítězů a ukončení srazu.
1. Pavel38
2. Jin
3. DeTomas

Nedá nám to a musíme se všem omluvit za špatně navržené bodování které hodně ovlivnil hod rezervou, při počítání bodů v restauraci už bylo bohužel pozdě něco měnit. Příští rok bude bodování jiné, kde nebude rozhodovat jeden úkol. Byla to chyba, omlouváme se a děkujeme za pochopení.


Děkujeme všem za účast!
Budeme se na vás těšit v dalším ročníku Tak trochu jiného srazu ;)
http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/1.Tak_trochu_jiny_sraz
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: 1. Tak trochu jiný sraz- prosím o nahlášení posádek

Příspěvekod Pavel38 » 16 zář 2012, 22:06

Vážně to byl fajn výlet, trofej mě opravdu překvapila, ale samozřejmě potěšila. Fotek jsem ale za jízdy moc nevytvořil, tak posílám aspoň odkaz na těch pár, co jsem zkusil. :-) Navíc jsem v neděli využil slunečného dne a cvaknul ještě samotnou trofej... :-)

https://picasaweb.google.com/1080458658 ... obCs25P-TQ
MX-5 NBFL, 1,6, SUNLIGHT SILVER
Uživatelský avatar
Pavel38
 
Příspěvky: 313
Obrázky: 11
Registrován: 02 dub 2012, 16:11
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Tak trochu jiný sraz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků