Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Pochtli » 10 srp 2018, 08:00

Včera u porsche na Řípské Jindřich V. a dnes skoro tamtéž protijedoucí anniversálka..

Džirda píše:sice jsem nepotkal dnes žádné MX 5, ale rovnou rolls royce phantom cabrio, i když je teplo tak měl nataženou střechu škoda, možná by i pozdravil :lol: :lol: :lol: :lol:

V tomhle vedru mívám taky střechu nahoře (asi měl puštěnou klimu), už jen stání na semaforech je za trest..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Pochtli

Obrázky: 3

Příspěvekod Džirda » 10 srp 2018, 18:20

to asi souhlasí s tom klimou, ale já si radši v tyto teplé dny vezmu cabrio než klimu :D
Klima je jen zlo.
Toho rollse jsem potkal na otevřené silnici, takže nemusel stát na semaforu a určitě tam má tlačítko na stažení střechy :lol:
Džirda

Obrázky: 0

Příspěvekod boldor81 » 13 srp 2018, 17:29

od soboty mam na miaty celkem kliku, v sobotu 2x stribrne NB ve Kbelich u OMV - jeli spolu (cca v 14:00) a dnes jedna cervena NA pobliz Tesca v Letnanech a hned dalsi cervena NA parkovana u Bulovky (cca 10:30). Jen je nikdy nepotkam, kdyz zrovna jedu s tou moji, tak snad se zadari priste :).
MX-5 NC, Mithra edition
boldor81

Obrázky: 9

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...